Jump to content


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Dobra zanim zrobicie kolejne CW, to napisze tylko że właśnie o to mi Daddy chodziło. Sam to potwierdzasz statystykami. Ludzie wolą abonament, lykaja często promocje, których jest od zatrzesienia, grają w ramach GP, pewnie po e3 sporo graczy PC doszło, co daje dodatkowe 5 mln graczy na serwerach. Możemy już zamknąć temat? Wróćmy na właściwe tory np. do nowego dodatku - opowiadajcie - co Wam się podoba?
 3. Today
 4. Just Eayse things, w temacie XGP podobne spiny o pietruszkę. Nie czaje co ma porównanie przymusowego plusa do opcjonalnego gamepassa i ból tyłka o ilość graczy. XGP podobno regularnie opłaca 9.5mln posiadaczy XO a że grają w FH4? Sporo graczy woli ten abonament z 200 grami i gierkami MSu na premierę zamiast kupić gierkę za 240zł.
 5. Ale czego się rzucasz? Jak nie wiesz o co chodzi to wroc do poprzedniej strony i przeczytaj jeszcze raz.
 6. Gattz

  Gry za darmo na PC

  ja to pamietam tylko z secret service
 7. Orzeszek

  Cadence of Hyrule

  xd kupiłem sobie xboxa one x za switcha, teraz sprzedaje kloca xd nowy model switcha bedzie moze na jesieni to wjedzie.
 8. milan

  Cadence of Hyrule

  Przecież kupiłeś po zajechaniu do Kanadowa co nie? Co ty tam odpier,dalasz
 9. milan

  bieganie

  Czy jak się ma +35 i jest się birgajacym tatuśkiem latajacych po maratonach to automatycznie się staje taką mameją jak michu? Smutno się czyta te narzekania na pogode, telefon, niże, wyze, koszenie trawy w miescie obok Ja bym grzesia nie zawiódł
 10. Nemesis

  Dying Light 2

  Oby nie zrobiono z tego ciągłego biegania na czas, żeby zażyć coś na wzór antyzyny z jedynki. Zastanawia mnie czy od początku gry nie dostaniemy w sumie już dopakowanej postaci. W DL na początku tylko ucieczka i zbieractwo wchodziło w grę zanim udało mi się rozwinąć postać pod walkę z zombie. Skoro Aiden będzie zarażony na starcie.
 11. Ale nie ma żadnych znaczników w tle ile metrów zostało do pokonania i gra nie daje opcji zaznaczenia sobie trasy. Z tym jest to lepsze.
 12. Yesterday
 13. MichAelis

  bieganie

  Telefon mi padl, do domu teraz dotarlem. Sorry Grzesiu. Jeszcze mam nerwa. Opilem sie izotonika i sralem na 19km w lesie. Walczylem od 16km. 2:04 jak lamus yeahbany. Wszystkie grubasy mnie wziely na bank, ide sie zabic. no ogolnie start okey byl, przygotowanie w miare, ale ten deszcz i wiatr. No wszystko nie tak bylo dzis
 14. Pamietasz Rozi mistrzów optymalizacji z R* za czasów gta 4 na ps3?
 15. Grzegorzo

  bieganie

  Z takich rzeczy się nie żartuje :// burza była i ślisko fchyj
 16. XM.

  Dying Light 2

  Tylko tam nie było żadnych profitow z tego, a tutaj postać będzie coś zyskiwac/tracic gdy infekcja będzie postępować. Brak zwracania uwagi na zarażenie może nawet doprowadzić do "smierci" cokolwiek to znaczy w tej grze. W przeciwieństwie do "jedynki" trzeba będzie spędzać czas w UV by leczyć się i nie dag się zamienić.
 17. Jaki wałek xd typowe łotewskie chłopki.
 18. A sędzie to mąż Adelaidy Byrd wiec można było się spodziewać dziwnych akcji
 19. D.B. Cooper

  bieganie

  pewnie jeszcze biegnie, albo go zwieźli z trasy
 20. Xd łokieć na odczepne żadnego wrażenia na nim nie zrobił ... czyste bomby na brodę rozmontowały go i tyle . Studio TVP dno tak samo jak taktyka wszystkim znana liewa , priawa ...
 21. Grzegorzo

  bieganie

  Pewnie s(pipi)il xd umawiać się z konsolomaniakaki! Krupik tak samo w Gdyni. Ech koledzy.. M
 22. Jeśli ta walka nie będzie anulowana to ja pyerdole Krzysiek zyebal, powinien leżeć na macie i się nie ruszać.
 23. No chyba nie, bo nasza pozycja jest zaznaczona na mapie, to to taka sama orientacja w terenie jak w każdej inne grze.
 24. Tutaj konstrukcja otwartego świata jest zrobiona chyba najfajniej jak to możliwe. Sami sobie musimy nawigować za pomocą mapy i orientować się w terenie.
 25. Ale o ch.uj ci chodzi? Jak tak to piszesz ze na xboxie nie ma z kim grać, a teraz złe ze jakaś gra ma ogromna społeczność?
 26. Od kiedy połączyli się z Enixem to dzieją się takie rzeczy w czasie produkcji każdego Fajnala. XV to jak na razie rekord.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.