Jump to content


All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. escobarek

  Zakupy growe!

  Świeżo odebrana z paczkomatu. Wielkie dzięki @Dave Czezky
 3. oFi

  Zakupy growe!

  Ja tylko dodam od siebie, że często dzięki acziwkom odkrywam coś ciekawego w gierkach. Nie zawsze, ale zdarzają się. Jeden przykład podam :
 4. Pytanie jest czym zaskoczy nowy xbox , jeżeli potwierdzą się doniesienia o mocy i pełnej wstecznej to nie widzę nic czym mógłby zachęcić M$ do zakupu nowej maszynki. XoneX kupiłem bo jest cichutki i zdecydowanie mocniejszy od PS4pro ale jak tutaj naprawią te dwa aspekty to nic przy xboxie nie będzie trzymało.
 5. mario10

  Horizon: Zero Dawn

  Mi się bardzo podoba
 6. Beka, mi tylko django grozil, dobra beka, szkoda, ze to skasowalem.
 7. mario10

  Horizon: Zero Dawn

  Dla mnie HZD, TLOU Remaster, Uncharted Kres Złodzieja to jedne z najładniejszych gier obecnej generacji
 8. Nie dość, że donosiciel, to jeszcze kłamca, ayyyyyyyyyyyyyyy
 9. Ayyy xd już nie udawaj debila że ci ręką drżała jak wysyłałeś zgłoszenia na mnie aż Perez musiał do wkp wpaść i dać warna bo prosiaczek wyczuł krew
 10. szejdj

  iPhone

  nie wiesz o tym bo nie masz iphona
 11. Szkoda że nie byłeś taki prawilny jak sam waliłeś z ucha xD
 12. PS5 będzie startowało z dużo bardziej komfortowej pozycji wypracowanej przez popularność PS4 to wiadomo z drugiej strony taki Switch pokazał po ogromnej wtopie WiiU jak to się robi. XO mimo hejtu miał łatwiejszy start niż będzie miał nowy Xbox. plotki sugerują że PS5 też ma mieć tańszy model na premierę, co ciekawe w przyszłym roku również ma być Switch Pro czy coś w tym stylu, jedni wróżą że to mocniejsza wersja Switcha inni że nowa generacja. btw. podobno devkit Anacondy ma 48GB RAMu dla gier i chyba Yeti miał rację że +24GB w mocniejszych wersjach konsol jest całkiem realne.
 13. W USA już zrobili prognozy otwarcia i film ma mieć ponoć najniższe w całej historii serii X-men Wciąż liczę na dobry film.
 14. No mocne meh, Lobo trochę bekowy, bardziej jak jego wersja z New52 niż klasyczny Czarnianin. Się zobaczy jak nie będzie co innego.
 15. blantman

  iPhone

  można wyrywać dupy na telefon? Wiedziałem że na samochód można ale że na telefon.
 16. krupek

  bieganie

  Pyranie, jakie to śniadanie? Czasami jedzeniem można zaszkodzić, organizm męczy się trawieniem i słabo się biega. Pewnie osłabienie, w święta odpoczniesz i jazda. Ja ten tydzień odpuściłem bieganie, coś achilles boli, poochładzam , zadbam o niego i po świętach lecę z całej epy już. Już mnie nosi, nie lubię takich długich przerw. Może uda się dziś na basen pójsć.
 17. before ze germans came

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.