Skocz do zawartości

EP6


Krakers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 6 miesięcy później...

Kurcze, skoro zgredzi nie mają czasu/chęci/pieniędzy/czegokolwiek to sami coś zorganizujmy, a oni przyjadą na gotowe jako VIP. Założę się, że jest tu kilka osób, które chętnie by się podjęły takiego przedsięwzięcia, mają do tego możliwości i zdolności. Bo takie marudzenie, a kiedy, a dlaczego, a po co tylko skutecznie zniechęca...

 

Ja się na takich rzeczach nie znam, poza tym z małym dzieckiem ciężko by było, więc odpadam :P

Odnośnik do komentarza

najpierw region gdzie ma to być......

 

po regionie poszukać na necie wynajem domkow letniskowych itp,

 

zadzwonic, pogadac, dowiedziec sie, zapytac o kaucje i

 

ogloscic na forum

 

potrzeba do tego 7-8 ludzi, pełnoletnich, zorganizowanych, poważnych jak Myszaq ;). Najlepiej z okolic gdzie będzie orgaizowane party.

 

reszta sama pojdzie. organizacja tej małej grupki zależy od powodzenia zadania.

 

Odnośnik do komentarza

Myślę że to dobry czas na myślenie co i jak z EP6. Dobrze by było wybrać do końca miesiąca te co najwyżej 10 osob.

Później zrobić ankietę co gdzie i kiedy. Najlepiej by było ją zakończyć przed końcem lutego.

Potem już tylko dzwonić pytać się i ustalać.

 

To tak naprawdę nie jest trudne wystarczy organizacji i poświecenia ciut więcej czasu.

 

Więc jeśli są chetni do pomocy dawać tu.

 

Zgłaszam swoja Kandydaturę .

 

Odnośnik do komentarza
Najlepiej w okolicach Krakowa!

Nie okolice wroclawia!

 

MichAelis może wejdziesz w to.

 

Sprawdzić ile osób jest chętnych można podczas ustalania daty ;]

 

Bo dopóki nie będzie ustalona miejscowość posty będą takie ''EE.no wpadnę jak będzie w Warszawie/Łodzi/Gdańsku/Wy(pipi)ejowie wielkim'' .

:>

 

wiesz, mogę się mylić ale chyba jest lepiej zadecydować czy przyjechać na EP jeśli wiadome jest miejsce imprezy. nie ma sensu sprawdzać teraz kto che a kto nie, wiadomo że dużo ludzi na to czeka. jest wielu młodych graczy którzy słyszeli to i owo o innych EP i smai chcą zobaczyć jak to jest.

Odnośnik do komentarza

nie ma sensu dawać miast/kurortów, jak wiemy jest wiele pieknych miejsc.

 

najlepiej wojewodztwa dac w ankiecie.

 

userzy wybiora , zaś nasza ekipa odpowiedzialna za organizacje podejmie dalsze kroki czyli zadecyduje o miescowosci.

 

wiadomo ze nasze piękne woj. nie są wielkosci stanów w US. więc nikt płakał nie bedzie jak wybierzemy np okolice krakowa czy okolice npweg sącza.

Odnośnik do komentarza
Myślę że to dobry czas na myślenie co i jak z EP6. Dobrze by było wybrać do końca miesiąca te co najwyżej 10 osob.

Później zrobić ankietę co gdzie i kiedy. Najlepiej by było ją zakończyć przed końcem lutego.

Potem już tylko dzwonić pytać się i ustalać.

 

To tak naprawdę nie jest trudne wystarczy organizacji i poświecenia ciut więcej czasu.

 

Więc jeśli są chetni do pomocy dawać tu.

 

Zgłaszam swoja Kandydaturę .

 

 

to i ja rowniez

 

 

No, ja też mogę pomóc o ile będę w stanie. ; p

 

 

Btw. może najpierw ankieta z miejscowościami , potem z datą EP i na końcu dzwonimy itp.? ;f

 

 

And my axe!

 

 

Wybrzeże z dostępem do plaży i wody to jedyne, sensowne miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.