Skocz do zawartości

Achievmenty online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zobacz sobie ile mam calaków. Gram dla funu a ze achievy same wpadaja to dobrze. Nie mowie ze ich nie lubie, czasami zerkne co jak tam zrobic ale jak patrze co sie dzieje to masakra. Typ robi calaka i gierka idzie wpiz.du. Dobrze ze w taki CoDzie nie ma achievow online. Dzieki temu jest to jedyna gra online w ktora da sie pograc.

 

Dam przyklad. Wyszly nowe achievy do Gears of War 2. Wygraj na kazdej mapie z pakietu Flashback. Gram sobie wczoraj i co widze ? Wchodzi pedal jeden z drugim, nie podpasila mu mapa/tryb do achieva i odrazu quit. Zenada.

Odnośnik do komentarza
IMO achievy na multi to bardzo dobry pomysł. Zdecydowanie ciekawiej się gra, gdy ma się jakiś cel;). Zresztą robienie achieva na singla to nie to samo co online. W sieci wymaga to po trochu umiejętności i czasu spędzonego nad grą(np zabicie10k graczy). Inna sprawa to to, że achievy online są coraz prostsze i banalne. Przykładowo GoW1 i GoW2. W jedynce był achiv na zabicie bodajże 10k graczy online. W dwójce 100k, ale co z tego skoro można zabijać boty? Zdobycie achievementa online daje imo o wiele więcej satysfakcji o ile zdobywasz go uczciwie nie przez ustawki i oszustwa. Jeżeli chodzi o CoD t tam akurat jest to zbędne bo achievami sa perki, które po częścimotywują do dalszej gry;).

 

Nie zgodze sie - jesli sa to typu aczivy - zabij 500 ludzi w na multi z mp5 - to samo wpadnie za granie, jesli zas jesli uzbieraj 100k $ w jakims trybie to czesto ludzie kampa czy cos robia by dostac wiecej punktow za cos i byc lizek tego acziva. Np. w GTA4 na GTA RACE czesto ludzie przykampia przy spawnie i zdobywala latwa kase za fragi choc to tryb wyscigu - beda ostatni i dostana np. 5000 $ choc byli na ostatnim miejscu, a ten kto byl na 1 dostaje 200$.

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie to mogłoby ich nie być.

 

- wypaczają zabawę (ludzie grają dla acziwów, nie dla zabawy)

- gdy gra się zestarzeje, nie ma z kim wykonać danego acziwa

- do wielu acziwów trzeba robić ustawki, bo zrobić takie z przypadku to jest niemożliwe

dokładnie! ja na przyklad od kilku dni prubuję zaliczyć archivementy w nba live 07 i nic. I co to za osiągnięcie: "bądz online akurat jak jest 1000 ludków online"? BZDURA. Jak w ogóle kogoś znajdędo pogrania w multi to jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Kroolik też na początku chciałem to zaznaczyć ale wybrałem inną opcję. Why? Bo powinien być wybor.

Niektóre gry mają naprawdę fajne achy online i na dodatek są na tyle popularne że bez problemu pograsz w sieci. Niektóre jednak takie nie są. Okazują się albo crapami albo po prostu są już stare a na liście osiągnięć jest w pytę za multi . I co wtedy? To albo tamto. Przykładowo zrób coś tam w multi albo coś (pomysł może być i z düpy wyjęty) w siglu. I wtedy każdy zadowolony. Calak będzie niezależnie czy ktoś lubi grać po sieci czy też gra w coś starszego.

Mi tam one osobiście nie przeszkadzają. Dzięki nim poznałem sporo fajnych osób podczas ustawek do TDU, PGR'a czy też Grida.

 

bartiz mi koło zadka latają punkty GS. Od zawsze kiedy w coś grałem to robiłem wszystko co było możliwe w grze, 100%, wszystkie wymagania itd. I tak samo traktuję achievementy. Dodatkowe zadanie do wykonania. Nie w każdej grze będę miał calaka. Wiem o tym i nie będę płakał z tego powodu. Jeżeli natomiast coś jest osiągalne to czemu nie. Teraz poraz drugi przechodzę Assassina bo za pierwszym przechodzeniem pominąłem cholerne dialogi. I nie robię tego dla 20G tylko dla własnej satysfakcji że zaliczyłem wszystko.

Odnośnik do komentarza

wybrałam 1000 offline 250 online. tysiak za offline, online jako dodatek. Najlepiej gdyby możliwość zdobywania wszystkich archivementów odblokowywała się wraz z jakimś updatem gry przez XBL. Już widzę płacz piratów ^_^. Nie masz netu, nie masz oryginału - masz pecha :>

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - buziak serduszko konto gwiazdy i 666 innych prezentów dla Kroolika za ankietę ;*.

 

Po drugie - świetnie to ujął Colin84 - achievementy traktuję jak dodatkowe wyzwanie. Przechodzę sobie grę, przechodzę drugi raz wypełniając listę zadań od autorów i dostaję za to jakieś punkty - więcej zabawy i przyjemności. W ankiecie zaznaczyłem opcję 1000 offline i 250 online, choć teraz mi się wydaje, że powinienem zaznaczyć 1000/1250 offline z jedną notką - achivy online są, ale za 0 GS. Dla czystej przyjemności, NIE dla nabijaczy co wchodzą i psują zabawę wszystkim innym. Reszta argumentów jest w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza

Gazi - ale problem w tym, ze i tak malo ktory achiev na multi jest skillowy. Jasne, 'na legalu' ciezko jest je zrobic, dlatego ludzie sie na nie ustawiaja, wtedy nawet glupoty typu 'zabij goscia 11 razy w czasie skoku rakieta' staja sie proste. Zamiast achievow na multi, wolalbym ciekawsze achievy na singlu, bo chyba lepiej grac w singla, niz godziny na ustawkach spedzac? Achievy online to plaga i tyle. Szczegolnie te rankingowe. Jak to pokazal CoD4, gra wcale nie musi miec achievow online, by byla dobra i ludzie w nia grali. A tymczasem ciagle sa przypadki, gdzie multi jest zalosne, slabe i prawie niegrywalne, a i tak trzeba wieki napierzac, by je 'odhaczyc' [ patrze sie w tym momencie na Turoka, gdzie za multi jest bodajze 625gs, a online jest w nim tak slaby, ze glowa mnie boli :/].

 

Oprocz achievow za online nie cierpie jeszcze DLC. O ile 1250 dalo sie przelknac, to juz 1175, 1220, 1100, 1050, 1750, 1666 mnie po prostu w(pipi)iaja :rolleyes: Do pieca z tym.

Odnośnik do komentarza

W ankiecie dałem opcje 1000/1250offline jak juz było napisane acziki online psują często zabawę i przyjemność z gry po sieci takim przykładem jest np GOW 2 gdzie wiara zrobi wszsytko aby zdobyć (pipi)e osiagniecie nie patrząc czy druzyna wygra czy nie wygra .

Pojmanie żywej flagi w gow 2 ile ja sie z tym namęczyłem ludzie z własnej drużyny blokowali mnie przed samym kręgiem tak długo az rywale mnie powalili i wypusiłem żywą flagę z rąk wtedy szybkie przejęcie i i konczyli rundę punkcik to acziwmentu wpadł .

 

jestem zdecydowanie za tym zeby było jak najwięcej gier typu COD4 100% aczików offline a wiara i tak łupie w multi ..bo gra świetna .

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zapewne na tej generacji to się już nie zmieni, ale też jestem za tym, by zlikwidować achievementy online lub chociaż ustawić ich wartość na 0GS. Najbardziej boli to, że za Live'a trzeba płacić, co tak naprawdę prowadzi do sytuacji, że płacimy również za achievementy (pisał już o tym raven_raven), które miały być przecież tylko motywatorem do dalszej zabawy. Przyznam - przechodząc grę lubię zerkać na bieżąco, jakie Osiągnięcia są do zdobycia, ale też bez przesady - achievementy motywują mnie do wyciskania wszystkich soków z DOBREJ gry, a jako że zawsze szkoda mi pieniędzy na Golda (zresztą siedzę przy konsoli tak mało, że nie motywuje mnie to wydania ponad 100zł, żeby czasem w ciągu roku może zagrać online...), część punktów jest dla mnie nie do zdobycia, bo... nie zapłaciłem. I to jest dla mnie najbardziej irytujące :P .

Odnośnik do komentarza

Online'owe aczivmenty? Dla mnie moga byc, niespecjalnie mi przeszkadzaja ;] Niektorzy opisuja tu sytuacje, ze trafili na mecze tylko dla aczivow, gdzie grac sie nie dalo, a ja moze podczas mojej calej onlajnowej 'kariery' mialem taka sytuacje doslownie kilka razy. Wiec bez roznicy czy sa, czy nie ma, ale jesli gierka via Live daje rade, to czemu by nie? :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.