Skocz do zawartości

Extreme Party 6 (29/30 sierpien 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

Moge juz oficjalnie, choc wstepnie, oglosic szczegoly dotyczace Extreme Party VI organizowane przez nasza redakcje.

 

Extreme Party VI odbedzie sie 29 sierpnia 2009 w Warszawie w klubie Lucid. Blue City to jedno z wiekszych, jesli nie najwieksze, centrum handlowe w Polsce. Jest blisko tak do dworca pkp zachodniego jak i akademikow gdzie organizujemy noclegi.

 

Kilka slow o Klubie:

Klub Lucid mieści się na ostatnim piętrze (poziom +4) centrum handlowego Blue City al. Jerozolimskie 179. Wjeżdża się do niego jedyną w Polsce 100-osobową windą. Warszawski Klub Lucid jest trzecim tego typu klubem na świecie. Jego starsze siostry od wielu miesięcy są dla klubowiczów z Manchesteru i Toronto synonimem doskonałej zabawy i muzyki granej przez światowej sławy DJ-ów.

 

Oryginalny, ciepły wystrój, trzy oddzielne strefy z własnymi barami, telebimy, ekrany plazmowe i telewizory to tylko niektóre z atutów tego miejsca, gwarantujące niepowtarzalny charakter każdej imprezy.

Animowana panorama

LucidC.jpg

LucidA.jpg

LucidB.jpg

LucidD.jpg

 

Impreza bedzie blizsza charakterem EP1 i 2 (klub Piradmida w Chorzowie) niz kolejne EP czyli imprezy na ktora przyjezdzalo sie z plecakiem, spiworem i plecakiem wypelnionym roznymi "trunkami".

 

 

Wstepne zalozenia (konkrety dopiero opracowujemy wiec sporo sie w tym moze jeszcze pozmieniac):

 

- termin: ostatnia sobota wakacji (29.08.2009) od godziny 12:00 do poznych godzin nocnych z soboty na niedziele

 

- cena biletu: 10 zl (kasa na pokrycie czesci kosztow). Bilet bedzie jednoczesnie kuponem na "napoj" (bezalkoholowy jesli jestes nieletni albo alkoholowy jesli masz juz ten swoj plastik w portfelu) - to oferta dla osob ktore wczesniej zrobia rezerwacje

 

- postaramy sie wypozyczyc troche telewizorow dla osob ktore przywioza konsole/gry itp.

 

- przygotujemy kilka/nascie/dziesiat stanowisk z atrakcyjnymi prezentacjami growymi

 

- konkursy/turnieje

 

- streaptese w godzinach nocnych niewykluczony

 

- rezerwacja nie wiaze sie z przedplata. Rezerwacja jest dla nas informacja o orientacyjnej ilosci osob, ktore moga przyjechac na EP

 

- pracujemy nad tym, aby ceny piwa/jedzenia na terenie imprezy byly przestepne

 

 

Nocleg. Poniewaz EP odbywa sie w wakacje to akademiki Uniwersytetu Warszawskiego to idealne miejsce na tani nocleg. Akademiki znajduja sie blisko Blue City. Normalna cena noclegu to 35 zl. Bedziemy rezerwowac (jesli bedzie oczywiscie zainteresowanie) wieksza ilosc noclegow wiec cene uda sie jeszcze obnizyc. Byc moze uda sie wydluzyc dobe hotelowa na caly weekend. Tak aby kazdy mogl przed poludniem zawiezc swoje rzeczy do pokoju i na 12 przyjsc na EP. Pozniej w nocy albo nad ranem powrot i "spanie". Niedziela to czas na "wloczenie sie ekipa po Warszawie". Jak juz bede znal szczegoly to oczywiscie nie bede ich trzymal tylko dla siebie. W przypadku noclegu bedzie potrzebna wczesniejsza wplata.

 

Jesli ktos ma jakis ciekawy pomysl, chce cos zorganizowac (konkretny turniej, "wydarzenie imprezowe" itp.) na miejscu to niech sie z nami kontaktuje.

 

 

EP VI ma inny charakter niz impreza organizowana przez czytelnikow wiec jedna nie wyklucza drugiej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 469
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

bede bede ;]]

 

 

kurde troche śmiesznie to wyszło bo historia była taka :

 

Redakcja "czytelnicy na poprzendim EP pokazali ze sa chu..mi, nie zrobimy wiecej EP, sami sobie zrobcie"

czytelnicy - 'ok, zrobimy'

czytelnicy organizuja, a redakcja 'ok w tajemnicy mamy dla was niespodziewajke - jest nowe EP!, przyjezdzajcie '

 

smiesznie to z boku wyglada.

 

 

jakby nie było - zacnie, dwa razy w jedne wakacje pobawimy sie w konsolowym gronie ;]

Odnośnik do komentarza

Moment moment... "czytelnicy na poprzendim EP pokazali ze sa chu..mi, nie zrobimy wiecej EP, sami sobie zrobcie" ? Skad taka bzdura? Jak byly przerwy pomiedzy innymi EP to tez pokazywalismy czytelnikom, ze sa chu...mi?

 

(pipi).. fajna motywacja dla mnie przed robota ktora mnie czeka. Zaczne chyba robic selekcje na bramce i oszczercy niech wypierd...ja.

Tak sie sklada, ze z racji odelglosci jako jedyny zajme sie bezposrednia organizacja w Wawie. Za(pipi)isty zastrzyk motywacji. Wypierd..c mi z takimi wpisami.

 

Odnośnik do komentarza

Ech Fenix, nie w tym rzecz. uzyłem hiperboli co by pokazać jak zareagowali niektórzy z redaktorów po ostatnim EP(i słusznie, bo po akcji z dywanem na samochodzie to szło sie wkurzyc). bo oczywiscie nikt nie powiedział ze czytelnicy to ch.je . Tekst o tym, ze EP nie bedzie tez poleciał i dlatego niektórzy sami zajęli się organizacją EP.

 

Ja przecież nie mówie, że to źle bo tak nie jest(no kurde, przecież to oficjalnie EP) - tylko trud pracy jaki juz włożono w tworzenie 'amatorskiego' EP jakby został zrzucony.

 

mój post nie miał na celu obrazy czy demotywacji - po prostu komentuje to co tu przeczytałem.

 

I jak najbardziej dopinguje EP. obydwa.

 

 

edit -nastepnym razem wrzuce z 10 x iksde i usmieszki i napisze, że post jest pisany pół żartem ;/

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się spinać. Chociaż nie ukrywam, że Fenix mógłby nam wcześniej o tym napisać, bo bądź co bądź - nasze starania poszły na marne. Wiadomo, że ludzie bardziej ufają redaktorom - a szczególnie Ci, którzy już byli na jakimkolwiek EP i wybiorą oficjalny zlot. W sumie sama nie wiem co teraz robić, dalej angażować się w organizowanie EP czytelników czy też pojechać na Fun Day'a, a potem na EP do Warszawy i mieć wszystko gdzieś. ; o

Odnośnik do komentarza

Sorry, że robię za adwokata, ale Fenix nie mógł wcześniej uprzedzić, bo:

- sam nie wiedział na czym stoi w temacie klubu

- nie byłoby niespodzianki

Tak więc zaufaj mi, że dowiadujecie się najszybciej jak to możliwe - czyli jak tylko Feni przyklepał klub na 100%. A cała reszta roboty dopiero przed nim. I trzymajmy kciuki, aby wszystko zagrało.

Co do Twojej decyzji - sama wiesz najlepiej jak daleko jesteś z przygotowaniami i organizacją "Waszego" EP. I decyzję musisz podjąć adekwatnie do tego. IMO całkiem odmienny charakter takiej imprezy nie stoi w sprzeczności z oficjalnym EP6 - jak już zaznaczył Feni - i ja np. pojawiłbym się chętnie na obu. I pewnie nie tylko ja...

Odnośnik do komentarza
Ech Fenix, nie w tym rzecz. uzyłem hiperboli co by pokazać jak zareagowali niektórzy z redaktorów po ostatnim EP(i słusznie, bo po akcji z dywanem na samochodzie to szło sie wkurzyc). bo oczywiscie nikt nie powiedział ze czytelnicy to ch.je . Tekst o tym, ze EP nie bedzie tez poleciał i dlatego niektórzy sami zajęli się organizacją EP.

 

Ja przecież nie mówie, że to źle bo tak nie jest(no kurde, przecież to oficjalnie EP) - tylko trud pracy jaki juz włożono w tworzenie 'amatorskiego' EP jakby został zrzucony.

 

mój post nie miał na celu obrazy czy demotywacji - po prostu komentuje to co tu przeczytałem.

 

I jak najbardziej dopinguje EP. obydwa.

 

 

edit -nastepnym razem wrzuce z 10 x iksde i usmieszki i napisze, że post jest pisany pół żartem ;/

 

Nie wiem jacy redaktorzy. Jakby nie bylo siedze w centrum i wiem jakie jest nasze podejscie. Milismy mase innej pracy zwiazanej z innymi projektami. Jedne juz dzialaja a inne wkrotce rusza pelna para. To, ze po kazdym EP kazdy mial dosc organizacji to normalne. Powtarzalo sie to juz 5 razy :P. Czy to porysowany samochod Sciery czy zaginione nasze konsole. Nieprzyjemna sprawa ale takie rzeczy sa czesciowo wkalkulowane w organizacje EP.

Zlot organizowany przez "Lain i spolke" to fajna inicjatywa ktora od poczatku popieram. W miare mozliwosci (poki co jest szansa, ze impreza lipcowa sie odbedzie) bedziemy ja wspierac medialnie. Nawet przed oficjalnym ogloszeniem o EP6 kontaktowalem sie z organizatorami 'amatorskiego' EP, jak go nazwales. Jest to jednak impreza z odmiennymi zalozeniami, calkowicie niekolidujaca z oficjalnym EP. Wiec "jakby" zaden trud nie zostal "zrzucony". Jesli masz takie zdanie to coz, nic na to nie poradze. Nie wiem jaki jest cel tego mieszania. Zarzuc mi jeszcze, ze sabotuje Xbox Fun Day ktorego jestesmy oficjalnym partnerem medialnym i bedziemy mieli komplet absurdu.

 

Pojawila sie ciekawa opcja wiec od razu ja zaczalem analizowac i opracowywac. Wczoraj wieczorem, po 21 wrocilem z waznego spotkania w tej sprawie i dziasiaj rano wrzucilem oficjalne info. Szybciej niz oficjalnie napisalem do redaktorow :P. Poki co o mozliwosci zorganizowania EP wspomnialem tylko na samym wyjezdzie do Korbielowa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja się ciesze bo termin chyba idealny ( bo moge mieć poprawkę z polskiego) i w wawie czyli bilety pociągowy w dwie strony wyjdzie mnie 50zloty i do tego znam już jako tako warszawe. Strzał w 10. Będę!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.