Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/21/19 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Powrót po latach z zamiarem ukończenia (na premierę utknąłem na ostatniej misji): O jakie to jest dobre Ten klimacik, te postacie (Ryder, OG Loc, Tenpenny), muzyka, misje. Tylko strzelanie jest spitolone Znalazłem fajne wprowadzenie, które rzuca nowe światło na pewne wydarzenia: Najlepsze GTA? For sure.
 3. 1 point
  Czyli już pewniak na PC?
 4. 1 point
  Zawsze kur.wa tak samo bawi
 5. 1 point
  No i jest teaser. Ale to wygląda Premiera 13 grudnia.
 6. 1 point
  Juz nie moge sie doczekac tych komentarzy po krytyce szpilki na fanpejdżu typu "ciekawe czy bys mu powiedzial to w tfarz!" On jeszcze przed tym nokautem wychodzil na spacer z psem podczas alertu lawinowego w gorach , ciekawe co bedzie teraz
 7. 1 point
  Animacja Szpilki po tym ostatnim gongu na glupi ryj jak w fight night na ps2
 8. 1 point
  https://www.facebook.com/drivetribe/videos/588718778321343/
 9. 1 point
  Dotarła prasa z tego miesiąca i fajne gierki twórców Burnouta.
 10. 1 point
 11. 1 point
  nie mogą tego spi,erdolić, ciekawe jak muzyka, bo ta oryginalna jest przepotężna w ogóle odrzutowce to coś niesamowitego, żadne inne maszyny nie mogą się z nimi równać pod względem technologicznym w top gun 3 maverich mógłby stacjonować w polsce i szkolić polskich pilotów f35
 12. 1 point
  Zarzucanie U4 słabego czucia broni czy słynnych "kapiszonów" pachnie mi już takim płynięciem z falą, żeby doje.bać serii z rozpędu. Strzelanie ma feeling zdecydowanie lepszy niż chociażby w takim GTAV, gdzie jakoś nie słyszy się co krok narzekania na tę kwestię (albo tonie w morzu płaczu o gorszą fizykę). Zresztą dla mnie wśród wielu zmian na plus w stosunku do trylogii z PS3, czwórka przede wszystkim świetnie rozwinęła stealth jako pełnoprawny sposób przebijania się przez plansze.
 13. 1 point
  Ostatnie zakupy: EDIT: Doszło coś jeszcze
 14. 1 point
  Wlazłem sobie na geek store i dopełniłem komplet CTR. Ciekawostka, że do tego karta można wsadzić kadzidło i po jego zapaleniu z rur wydechowych leci dym! Problem w tym, że te kadzidła je.bią niemiłosiernie. Ogólnie i z gry i z figurki i z koszulki jestem niesamowicie zadowolony, jakość każdego z tych produktów to 10/10.
 15. 1 point
  w związku z tym, że mój stary xbox one odmówił posłuszeństwa [*] musiałem nabyć następce i przy okazji wziąłem dodatkowego pada
 16. 1 point
  Dejan i Adriano na PS2 byli nie do zatrzymania (Braciak zawsze grał Interem i mnie mega w(pipi)iał) A to moje dwa nabytki za śmiesznie niskie pieniądze, aż żal było nie wziąć.
 17. 1 point
  No i miesci sie w kieszeni, mozna zabrac na grzyby do lasu.
 18. 1 point
  Przełożyłem pliki na 2 pena, najpierw po podłączeniu chciało zrobić backup ale się nie udało a teraz znowu nie czyta nowego. Ja pier,dole wysiadam przy tym.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.