Jump to content

czarek250885

Użytkownicy
 • Content Count

  1096
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Exclusive Sony

About czarek250885

 • Birthday 08/25/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  czarek250885

Kontakt

 • GG:
  6458991

Recent Profile Visitors

1155 profile views
 1. Wydali juz pajączka, te Destruction all stars, no i pewnie pojawi się retulnal i ratchet, więc w tym roku będą cztery
 2. No ja w tym roku liczę tylko na Returnal i Ratcheta, wątpię by te inne mocne ip miały szanse na 2021, nawet jeśli będą ukończone. Zbyt mała ilość nowych konsol na rynku, a pewnie Sony mocno kalkuluję by gry trafiły do jak największej bazy. Nawet jeśli gra pojawia się na ps4 jest obawa, że ludzie wstrzymają się z zakupem ponieważ będą chcieli to ograć w lepszej jakości na next genie, który jest niedostępny.
 3. Dobrze, że nie czekałem tylko poszedłem spać, w innym wypadku strasznie bym się wkurzył, strasznie słabe to było. Na plus oczywiście Kena, no i zaciekawił mnie ten Sifu. Reszta bez komentarza.
 4. A co oni mają z tym wspólnego? Nowe kierownictwo nie ma szacunku do historii i tu jest problem. Ich decyzję powodują wrażenie plucia w twarz swoim fanom i jeśli ten trend się utrzyma ta cała magia PlayStation przeminie, ja ich ceniłem za różnorodność, gry niszowe, które nie do każdego trafiały, ale dzięki temu mieliśmy duży wybór. Ta nowa droga zabije takie projekty jak np ostatnie Concrete Genie, czy Dreams. Za tej wladzy taki projekt jak Pappeteer zapewne nigdy by nie powstał. Obawiam się o przyszłość innych chocby mm.
 5. Cóż mogę powiedzieć, debile i tyle, ta nowa elita Sony nie ma nic wspólnego z Japońską godnością, szacunkiem i oddaniem. Niech jeszcze Więcej tych lgbt wciskają w grach to będzie moja ostatnia generacja z nimi. Eh liczyłem na nowego Knacka, lub coś większego w swiecie Astro, ale teraz to już marne szanse.
 6. Ciekawe czym kierował się sklep tworząc tak znamienity wachlarz gier
 7. Zgadzam się, bomby będą jak chociaż 30 milionów konsol będzie na rynku, tak wypuszczać exa to lipa bo za mało ludzi, no chyba, że puszczą na więcej sprzętów, ale to duze ryzyko.
 8. Jakby zrobili remake Vagrant Story to i te nowe ceny mnie nie zniechęcą. Jest sporo gier które mozna by ożywić i to z każdego gatunku.
 9. Szczerze, najlepsze lata ta firma miała, gdy nazywała się Squaresoft. Od połączenia każdy final był dla mnie co raz słabszy. Nie będę już wspominał Vagrant Story, które było kultowe, teraz ze świecą takich projektów szukać.
 10. Chodzi mi o to, że w obecnych czasach ceny dłużej utrzymują swój poziom, wszystkiego jest za mało a popyt przewyższa podaż. Akurat dyski to inna sprawa, ale obawiam się, że mogą wpisać się w trend.
 11. Coś czuję, że te ceny dysków szybko nie spadną patrząc na to, co dzieje się w świecie elektroniki.
 12. Chciałem ładowarkę, ale produkt już niedostępny.
 13. Masz rację, poproszę Black w lepszej jakości:D tam stawiano na takie rzeczy a to byly czasy ps2.
 14. Ja jestem w grupie tych szczęśliwców, jednakże przez to co się dzieję wiem, że nie ma co liczyć na szybkie premiery gier pod nową generację. W sumie sprzęt kupuję się dla nowych gier i tak do tego podchodzę, jednakże skoro kilka pozycja mi zostało do nadrobienia, nawet więcej niż kilka jest co robić. Inaczej był by zonk na maxa.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.