Jump to content

czarek250885

Użytkownicy
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

101 Exclusive Sony

About czarek250885

 • Birthday 08/25/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  czarek250885

Kontakt

 • GG:
  6458991

Recent Profile Visitors

781 profile views
 1. A coś więcej? Ja wiem, że to są gry i można wprowadzać fikcyjne rzeczy, naginać prawdy historyczne itd itp. Call of duty też nie jest krystaliczne, ale nie przegina aż tak mocno jak to robi seria battlefild. PS dzięki za zwrócenie uwagi, zamiast faszystowskie, powinno być nazistowskie.
 2. No masz rację, ale w BF nikt nie powie ci, że nazistowskie Niemcy zaatakowały Europę, wręcz zrobią grę gdzie Niemcy będą dobrzy i nie chcą zabijać. Call of duty cenię wyżej na fakt, że nie zakłamują historii. BF fajnie umie pokazać walkę, całą otoczkę, ale historii lepiej z niej się nie uczyć. To co oni tam robią to woła o pomstę do nieba.
 3. Ale grasz online, czy offline z botami? Bo wiesz z botami nie nabijesz leveli.
 4. Multi fajne. Co do singla zgadzam się, gra żyjąca skryptami, ale tak, że drugiej takiej nie znajdziemy, no chyba, że kolejny cod. Sama fabuła całkiem spoko i dobrze prowadzona, mimo, iż zaliczyłem to na weteranie nie polecam tej zabawy na tym poziomie. Jeden błąd, a raczej nie pójdziemy tak jak zaplanowali twórcy, oraz w tym czasie jaki oni zaplanowali i zgon.
 5. Wiesz zawsze można sklecić zespół lub dać to któremuś z wewnętrznych studiów. Jednakże teraz próbowałem znaleźć jakieś info dotyczące licencji jakie posiada Sony Pictures i nie mogę takiej informacji uzyskać, może Hendrix wie coś w tym temacie? Widać to jego konik.
 6. Ja mówiłem w drugim kierunku, z licencji filmowej zrobić jakieś nowe IP.
 7. No i z tego co gdzieś czytałem oddzielili PlayStation od reszty? Ja dziwię się, że PlayStation nie korzysta z praw filmowych Sony Pictures, przecież z ich portfolio można by kilka gier skręcić na licencji.
 8. Ciekawe to co napisałeś. Teraz powiedzmy zamiast koncertu pokazuje się trailer nowej gry dostępnej jedynie w sklepie Epic, lub na Konsoli Sony, widzą to wszyscy bez względu na sprzęt jaki posiadają, taka reklama trafia do szerszej publiki. Strzał w 10 jeśli o to im chodzi? Lub chcą promować inne rzeczy, czas pokaże.
 9. Niewykluczone, bez powodu nie mówią o sobie w superlatywach, zobacz gdzie w pierwszej kolejności lecą gry od Sony.
 10. Nawet nie wiem jak to skomentować. Poprosiłeś by ciebie nie cytować, więc spełniałem twoją prośbę, jednakże ty zejdź z mojej osoby. Twoje komentarze na tym poziomie są zbędne, dopisujesz jakieś filozofię, uważasz, że ja jestem wyznacznikiem gier? Na świecie jest więcej niż 7 miliardów ludzi, każdy ma inne priorytety, to co tobie się wydaje głupie dla innej osoby może być czymś ważnym. Nigdy nie stawiaj się w roli wszechwiedzącego. Jeśli nie zgadzasz się z czyimś zadaniem, możesz to uargumentować np. "nie mogę się z tym zgodzić ponieważ uważam że ..." i tu jakieś argumenty, a nie śmiejesz się z ludzi uważając jaki jestem fajny. Konstruktywna wymiana zdań na poziomie rozwija i jest kluczową formą tego co wyróżnia ludzi z całego łańcucha świata zwierząt, to możliwość wymiany poglądów nawet jeśli są one odmienne. Czasem trzeba spojrzeć chłodno na wszystko, nie możesz atakować każdego kto wyraził inne poglądy, podając swoją argumentację, która nie wpisuje się w twoje standardy. Bądź fanem a nie fanatykiem, trzeba dostrzegać te dobre jak i złe strony. Wiesz był taki pisarza, Oscar Wilde, on kiedyś powiedział bardzo ciekawe słowa, które tu przytoczę " Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem". Chodzi o to by nie powielać tego samego, każdy człowiek ma własne zdanie i niech się nim dzieli, to buduje nas jako społeczeństwo. Poziom rynsztoku w kontaktach ludzkich to trochę słabe podejście, no chyba, że chce się żyć w zabetonowanych poglądach jedynie z tymi, którzy myślą tak samo.
 11. Pewnie tak będzie, żyjemy w czasach gdzie wszystko ładuje się w grafikę i efekty, no bo przecież to ładne gry się sprzedają nie płynność.
 12. czarek250885

  Hellblade 2

  Wam trzeba pisać dosłownie, dramat. Ja nie mówię o nagrodach, a o innych graczach, to w tym środowisku jest niedoceniona, tak jak sunset, czy heavenly sword, które było genialne a nie sprzedało się jakoś znakomicie. Co ci da nawet 200 nagród jak coś sprzeda się w małej ilości? A ja akurat im kibicuję by stworzyli tytuł, który zainteresuje każdego posiadacza Xboxa.
 13. czarek250885

  Hellblade 2

  Ja nie twierdzę, że nie potrafią, bo potrafią i świetnie ich gry wyglądają. Nie rozumiem tylko czemu heavenly sword, czy właśnie Hellblade są tak niedocenione. Ekipa jest zdolna więc myślę że każdy kolejny projekt będzie tylko lepszy. Życzę im jak najlepiej.
 14. czarek250885

  Hellblade 2

  Oni już kiedyś próbowali swoich sił w grze akcji i nazywało się to heavenly sword, całkiem dobra produkcja, jednakże była bardzo niedoceniona tak jak sunset.
 15. czarek250885

  Hellblade 2

  No nie powiem, Hellblade ze sterowaniem God of War to byłby strzał w 10. Tylko czy to nie zmieniłoby samej gry? Jednak w tej pozycji bardziej chodzi o brzemię choroby jakie targa bohaterką niż wyżynanie kolejnych przeciwników w różnych kombinacjach efektownych kombosow.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.