Jump to content

pajgi

Senior Member
 • Content Count

  10105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

pajgi last won the day on December 16 2018

pajgi had the most liked content!

Community Reputation

3403 Diamentowy Pies

About pajgi

 • Birthday 03/14/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Zakopane/Kraków
 • Zainteresowania:
  zupełnie nic
 • GamerTag:
  Pajgi
 • PSN ID:
  pajgi

Recent Profile Visitors

26088 profile views
 1. Gierka zbiera w sumie lepsze recenzje niż się spodziewałem
 2. To zależy jak się podchodzi do dyskusji o filmie. Jeżeli tym na co zwraca się uwagę w pierwszej kolejności jest kolor skóry, płeć czy orientację jako główny czynnik uwiarygadniający rolę, to jak najbardziej można. Na forumku są to podstawy filmoznawstwa, więc nie rozumiem czemu się dziwisz. 99% "dyskusji" na temat castingu sprowadza się do tego.
 3. Wiatr. Thriller dokumentalny (HBO Go) - Pięknie nakręcony fabularyzowany trochu dokument (drugi człon tytułu mocno oddaje format) o halnym, ale jeszcze bardziej o życiu na Podhalu. Nie pamiętam, żebym spotkał się z obrazem tak dobrze oddającym ducha tego miejsca, trochę gorzko-romantycznej, trochę ideowo bliskiej sanacyjnej wizji górali. Oj ściskało serducho. Oczywiście nie wszystko zagrało, format wydaje się zbyt nachalny i sztuczny jako forma dokumentalna (co może wywołać pewien dysonas poznawczy), ale te obrazy, ta potęga, mrok i gęstość tatrzańskiego klimatu rozwalały mi zmysły.
 4. Ten sezon ma +10 do chaosu i +15 do dzieci kukurydzy. Teraz to już serio bardziej przypomina krwawe goonies (tylko z mniej irytującą obsadą) niż pierwszy sezon, który był właściwie zupełnie innym serialem. Dużo lepszym, ale po drugim sezonie taka nostalgiczna taniocha w której jedyną próbą budowania czegokolwiek jest wątek lodziarzy, nie wydaje się złym zabiegiem. Z braku pomysłów zawsze lepiej dodać lepsze efekty, więcej akcji i muzyki z lat 80, staruszki urodzone w tamtym czasie zawsze zwrócą uwagę i dodadzą w plusach. Usuwając z pamięci przygody dorosłej ekipy (tego było już zdecydowanie za dużo, nawet jak dla mnie), to było okej.
 5. Jak dla kogoś ma to być pierwszy switch, to spoko, ale nawet pomimo, że gram tylko w trybie hh, to raczej swojego fata na to nie wymienię. Mniejszy ekran, brak HD rumble i tylko minimalnie dłuższe działanie na baterii to taki średni deal.
 6. Ja akurat czekałem w kawiarni na O'Hare na lot do Polski i oglądałem w towarzystwie schodzących się załóg lotniczych z Francji i Włoch. Żywiołowe reakcje przy tej akcji i wzajemne obściskiwanie się z przybijaniem piątek po końcowym gwizdku to chyba najsympatyczniejsze kibicowskie wspomnienie w życiu. Mnie nikt nie przytulał
 7. pajgi

  Lody

  Mają chyba kawiarnię w Kato, ale ja kupuję w sklepiku osiedlowym w Krakowie. Raz widziałem nawet w... Żabce na Wrocławskiej.
 8. pajgi

  Lody

  Najlepsze lody dla koneserów prosto z Katowic. Firma Italiana. Przeciętny zjadacz oleje, bo wyglądają... tanio (choć nie są, około 14 zł za 550ml tego klocka), ale zdecydowanie warto. Jak to w przypadku dobrego lodzika, bez tony emulgatorów trzeba dać im chwilę odtajać. Nieprzesłodzone, kawa smakuje jak kawa, a warstwa z bakaliami to poezja Jadłem jeszcze te: Ta sama doza za(pipi)istości. Opis: "Deser z lodów jogurtowych tradycyjnych z dodatkiem truskawek w śmietanie, bezy i polewy truskawkowej" Wszystkie magnumy, grycany i budki suflera mogą się schować.
 9. MierzejX-To jest jedna z tych stu gier na które zerkam przy każdej promocji i już prawie, prawie klikam "kup", ale konsola pyta "jesteś pewien?". No nie jestem. Sprawdzam jutuba, opinie, pytam kolegów i czekam do promocji "f2p". Promocyjne emocje opadają, a ja uświadamiam sobie, że przecież nie lubię tego gatunku gierek.
 10. Przecież to jest standard, że devkity mają więcej pamięci. Chyba.
 11. Jesteście pewni, że Jarek pisze o grach w które nie grał? W sensie bardziej niż reszta, kiedy ktoś pisze o jakieś grze.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.