Jump to content


pajgi

Senior Member
 • Content Count

  9983
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

pajgi last won the day on December 16 2018

pajgi had the most liked content!

Community Reputation

3355 Diamentowy Pies

About pajgi

 • Birthday 03/14/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Zakopane/Kraków
 • Zainteresowania:
  zupełnie nic
 • GamerTag:
  Pajgi
 • PSN ID:
  pajgi

Recent Profile Visitors

25995 profile views
 1. pajgi

  Octopath Traveler

  Może być ciężko
 2. Z dwójką mam taki problem jak zawsze jest filmami, które starają się być jeszcze bardziej campowe niż pierwowzór. Pogłębianie czegoś co jest przecież złe nie wychodzi nigdy dobrze. Tutaj też zaczęło być to zwyczajnie cringeowe i nudne.
 3. Ja w końcu zdecydowałem się wydać kasę na Severed i tak mnie wciągnęła, że wymaksowałem ją w 3 posiedzenia. Specyficzna rzecz, ale mi mocno siadła. Gra dla osób szukających jakiejś odmiany od skakania i strzelania. Jak to u drinkboxów ładniutka.
 4. Creepy byłoby gdyby pojechał i sfotografował z ukrycia tę żonę. Fotografowanie miejsc gdzie ktoś tam coś robił nie jest niczym nowym czy zaskakującym, przeczytaj dowolną historyczną książkę. Porównanie jakieś tam ikony gamedevu do HIVa, no to jest dziwne. Tak czy siak widać, że twoja podjarka plującym gostkiem z czasem (nie wiedzieć dlaczego) trochę przyrdzewiała, a jego nie.
 5. Nintendo nie robi żadnych problemów, ale ktoś tutaj pisał, że PayPal może już mieć "ale". Nie czytałem o tym nigdzie indziej, chociaż to w sumie możliwe. Ja założyłem PP specjalnie pod eshopa, więc mnie to rybka.
 6. To zależy czy jesteś przywiązany do swojego regionu. Jeżeli czujesz się obywatelem świata, to zdecydowanie częściej. Zdarza się, że pewnych gier, które przeceniają w Ameryce od dawna w innych regionach mogli jeszcze ani razu nie wrzucić na promocję.
 7. Były już obniżki tylko na inne regiony
 8. Ale po co ten spoiler?
 9. pajgi

  Odżywianie

  No nie bardzo Wchodzisz na nią po sekundzie i 1-2kg różnicy. Nie zdążyłbym nawet tak szybko zjeść.
 10. pajgi

  NETFLIX

  Jest spoko, spodziewałem się popłuczyn po koniu, ale serial jest zdecydowanie inny i ma swój charakter.
 11. To można mierzyć sukces Marvela inaczej niż tylko finansowo?
 12. Na razie wygląda na to, że ty byłeś na planie i wiesz kto co i jak chciał robić. Ja oceniam to, co zobaczyłem i kto się pod tym podpisał.
 13. To o czym decyduje reżyser jak nie o tym jak ma wyglądać dana scena? Producenci mają swoje wymagania, ale to reżyser podpisuje się pod swoją pracą. Nie raz, nie dwa ktoś rezygnował z filmu, bo nie zgadzał się z producentami. Dorośli goście tak robią.
 14. Film podobno robili ludzie zajarani Marvelem, a nie pseudo krytycy i milennialsi blogersi. Jeżeli panowie Russo zrobili to jak zrobili, to widać tak czują temat.
 15. Skupianie się na tej jednej scenie jest bardzo niesprawiedliwe w obliczu pozostałych. Cała logika tego filmu polega na tym, żeby coś pokazać i żeby zrobić komuś dobrze. "Wiarygodność" tego fragmentu w żaden sposób nie ustępuje choćby końcówce z kapitanem oraz wielu, wielu innym. Scena jest gówniana, taki machinalny kinder feminizm, który nikomu dobrze nie robi i mniej więcej pokazuje stosunek filmowców do tego tematu. Było w budżecie, więc zróbmy to tak jak feminizm widzą czytacze marfeluf.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.