Jump to content

ragus

Użytkownicy
 • Content Count

  19439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  170

Everything posted by ragus

 1. ragus

  Europa League

  No fajnie grają z fałszywą 9
 2. czarny spiderman? i co jeszcze, może thor baba?
 3. xDDD a tak serio to ani mnie ten news grzeje, ani ziębi. uważam, że MCU nie wykorzystało potencjału pajonka i jeszcze o ile wypadał jako tako jako sidekick w awendżersach, tak solo było po prostu mocno nijako. liczyłem na to, że spiderman w MCU będzie się mocno wyróżniał, a zniknął gdzieś między antmanem, thorem 2 i doktorem strange. także ogólnie nothing of value was lost, spidermany raimiego (ofc minus 3) nadal najlepszą ekranizacją przygód pająka. nie żeby to były filmy idealne, ale jednak zapadły mi bardziej w pamięć niż nudne przygody hollanda. boje się niestety, że xmenów czeka ten sam los i będą tak samo upupione.
 4. Baba będzie kręciła matrixa? Top kek.
 5. ragus

  Death Stranding

  Historia w MGSV? Odważna teza.
 6. ragus

  HBO GO

  Ale za(pipi)ista ta Euphoria, dla mnie instant klasyk ze stajni HBO. Wszystko tutaj zagrało. Nie widzę tutaj miejsca na drugi sezon no ale niech próbują. Mocne 8/10
 7. A możecie z tym pie,rdoleniem iść do tematu ogólnego? Dzięki.
 8. ragus

  Cinema news

  To teraz czekanko na piosenkę. Kocham tę otoczkę gdy wychodzi nowy Bond.
 9. Granie w te pierdy kojimowe po MGSV?
 10. ;/ tak coś czułem że coś podejrzanie cicho jest w temacie a blondi cyce chociaż pokazała znowu?
 11. tak blantis, dokładnie tego się spodziewałem
 12. Świeżo po seansie mogę jedynie powiedzieć, że najwidoczniej w karierze każdego artysty w końcu przychodzi czas na stworzenie swojego MGS'a V. Jestem w szoku jak bardzo nieciekawy jest to film. Pełen dłużyzn, ze słabymi dialogami, papierowymi bohaterami, matko jakie to było nijakie. Na szczególne uznanie zasługuja rola Robbie Margot, która 2 razy się uśmiechnęła, pokazała hehe stupki i w sumie tyle. Bez serduszka na filmwebie.
 13. ragus

  japko

  Strona fb zamula na safari? Pierwsze słyszę. Pamiętam że jak zacząłem używać w 2016 mojego to fb zamulał na chrome, dlatego też zacząłem używać Safari i od tego czasu nie wyobrażam sobie śmigania na innej przeglądarce.
 14. A ku,rwa mać nie na moje nerwy liga w tym roku xD
 15. Ale wy macie popierdo,dolone matki xD
 16. Rudy dzisiaj chory. Zawody życia gra.
 17. Lecimy nie śpimy. Dobrze że wróciłaś, najlepsza ligo świata
 18. Tak to już jest z w i z j o n e r a m i
 19. Xd No to Zizou poleci ze swoimi szachami 4d vamos vamos sergio ramos
 20. A to jovic i mendy też kontuzje?
 21. ragus

  Gears 5

  przecież w gejpassie jest, na chuy kupować cyfrę xD
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.