Jump to content

Orzeszek

Premium Member
 • Content Count

  7527
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Orzeszek last won the day on March 7 2017

Orzeszek had the most liked content!

Community Reputation

4141 Diamentowy Pies

About Orzeszek

 • Rank
  index.html.txt
 • Birthday 06/21/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  TataOrzech
 • Steam ID:
  orzeszek87

Recent Profile Visitors

67784 profile views
 1. No imo taki średni, można było unieść kącik ust pod koniec, no ale umówmy się, serial ma lata świetności za sobą, muszą ratować się od dwóch sezonów randy’m bo nie mają pomysłu na chłopaków
 2. sly the spire, rouge legacy no i issac, te na switchu warte ogrania. Ja sie odbiłem od ETG, imo zbyt duże adhd w gameplayu, jak gierka w cenie pizzy to warto zagrać.
 3. Właśnie, binding of isaac, jak lubisz rozkładać mechaniki na atomy, to isaac jest „tą grą” tytuł na setki godzin.
 4. Orzeszek

  Outer Worlds

  No ok to zacznijmy od tego, co to śmieszkowanie. Jeśli chodzi o strzelanki z „jakimś humorkiem” to z dużych tytułów był far cry new dawn, rage 2, wolf dwie siostry, gearsy 5, bordery 3, pojawiło się dlc do destiny 2, tyle z głowy, już pomijam indyki i inne symulatory gęsi.
 5. Orzeszek

  Zakupy growe!

  o ładny ten boksik w pl z wieśkiem na switchu
 6. Orzeszek

  Outer Worlds

  ja czekam, jakie by to drewno nie było sprawdzi się, jak będzie fajne to kupi się port na switcha w pudełku by były plusiki
 7. zależy co masz na myśli, ogólnie te przedmioty nadal są w obiegu, ale umówmy się gra nie jest super popularna, więc trafienie typa z takim itemem to jak trafienie szóstki w totka. Druga sprawa, na konsolach pojawiły się sezony i tam te magiczne itemy nie mają wstępu (rosyjskie miecze tylko dostępne jak już w kampanii online, riftach online i zadaniach online niesezonowych)
 8. Orzeszek

  Outer Worlds

  No jeszcze premiery nie było.
 9. Imo rtx super technologia, jak by jakieś horrorki ogarnęły temat było by super.
 10. Zależy jak to będzie wyglądać day one, zazwyczaj preorderowcy na premierę dodatkowo za parę groszy dostają gierkę lub dwie i drugiego pada, jak to było z PS3 i PS4 potem w tej samej cenie przez kilka Miechów golasy latały. Myślę że tu tak samo będzie cena do 3000zl ps5 jakaś gierka i dwa pady to będzie dobry deal. imo najbardziej realny scenariusz to 2699-2799pln za startowy bundlepack day one co zawiera gre lub dwie, dodatkowego pada, ew kamerkę jeśli to nadal będzie w jakikolwiek sposób wspierane. Sama konsola po premierze 2399-2499 za golasa.
 11. mevek weź sie za wymianę instalacji gazowej plox
 12. Orzeszek

  Doom Eternal

  A faktycznie z(pipi)ałem xd jestem dałnem zwracam honor, pomerdał mi sie 22 listopada z 20 marca.
 13. Tak, illuminati grają w hearthstona i world of warcraft by zaburzyć umysły ludzi siecią 5g.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.