Jump to content


Kyo

Senior Member
 • Content Count

  6856
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Kyo last won the day on October 25 2018

Kyo had the most liked content!

Community Reputation

2743 Diamentowy Pies

About Kyo

 • Rank
  ( ᐛ )

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

28118 profile views
 1. Wybaczcie mój sceptycyzmy ale jeśli chodzi o Sony to wielokrotnie ich obietnice się nie spełniły a samo Sony okazało się (pipi)owe i zbyt pewne siebie. Innymi słowy jak zobaczę to uwierzę
 2. To "no loading times" to pamiętam już coś około PS2 miało być. Także tego...
 3. Mozilla - poszło od razu. Sry za duble posta.
 4. https://www.primevideo.com/ Zaloguj się na dane na jakie wykupiłeś. Konto i ustawienia - i tam będzie anulowanie. P.S. Kilka dni temu też się w(pipi)iałem szukając.
 5. Czytając ostatniego posta pomyślałem "głupi czy co" no i teraz to mi jest głupio. Łezka się w oku zakręciła, no.
 6. Tutaj masz mały FAQ https://blog.eu.playstation.com/2019/04/10/psn-online-id-change-feature-launches-for-all-ps4-players-tomorrow/
 7. Aaa. Faktycznie Takie coś Sony podaje przy próbie zmiany nicka i to wkleiłem
 8. A ktoś pisał że usuwa? Wkleiłem co Sony nabazgrało przy próbie zmiany nicka.
 9. Aaa to mi już update zrobiło. Thx
 10. Miał RayosPL - (pipi) widać bo ukrył trofki xD. Ciekawe jak z nowym. https://my.playstation.com/profile/RayosPL
 11. No tak trochę nie wiem Możesz utracić dostęp do zawartości (również płatnej) uzyskanej w przypadku gier, włącznie z zawartością obejmującą dodatki i wirtualne waluty. Możesz utracić postępy w grach, między innymi dane zapisanych gier, miejsca w rankingach i postępy w zdobywaniu trofeów. Określone funkcje w grach i aplikacjach mogą nie działać prawidłowo, zarówno w trybie online, jak i offline. W niektórych obszarach Twoje poprzednie identyfikatory internetowe mogą pozostać widoczne dla Ciebie i innych graczy. Sony... A tak serio to sam nie wiem co o tym myśleć - z jednej strony mówi się o wstecznej w nowej konsoli a z drugiej TO. I teraz co, kupiłem gierkę, ale na Ps5 muszę jeszcze raz kupić bo zmieniłem Nick? P.S. Listę gier przetestowanych w zakresie zmiany identyfikatora internetowego oraz informacje na temat najczęściej występujących problemów związanych z tą funkcją zawiera można znaleźć w linku poniżej : https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/my-account/access-and-details/change-online-id-games/ Nie będę tutaj wklejał całej listy ale tak z ciekawszych: Bloodborne™ (znaleziono problem*) Grand Theft Auto V (znaleziono problem*) The Last of Us™ Remastered (znaleziono problem*) Uncharted™ 4: Kres Złodzieja (znaleziono problem*) LittleBigPlanet™ 3 (problemy krytyczne**) Worms™ Battlegrounds (problemy krytyczne**)
 12. Ja tam nigdy nie byłem przeciwny cyfrowej dystrybucji, z boku patrzę na te streamingi ale to moim zdaniem kwestia wyboru - jeśli będę mógł wybrać / pudełko / cyfrę / usługę streamingu / to dla mnie jako konsumenta gracza w to mi graj. Kiedyś przy okazji Game Passa napisałem i to powtórzę - jeśli dzięki GP mogę pograć w gierki to jestem na tak ale jeśli to będzie jedyna możliwość zagrania w gierki to jestem na nie (:dinozaur:). Postęp jest nieuchronny, tylko pytanie co tam korpo sobie wymyślą i mam nadzieję że jak za mocno będą chcieli pojechać to rynek ich wyjaśni.
 13. Tak promo się po prostu nazywa Dużo firm zamyka rok 31 marca stąd takie promocje.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.