Jump to content

Nyu

Użytkownicy
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nyu last won the day on January 22 2017

Nyu had the most liked content!

Community Reputation

166 Exclusive Sony

About Nyu

 • Birthday 09/16/1994

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Bielsko-Biała
 • GamerTag:
  SilentNyuPL
 • PSN ID:
  SerekTheSkate
 • Steam ID:
  candreeck

Recent Profile Visitors

657 profile views
 1. Głównie dlatego, że co chwilę za uja nie wiadomo gdzie iść i tracimy na poszukiwaniu godzinę, a potem się okazuje, że trzeba wrócić na początek gry, co zajmuje kolejną.
 2. Nyu

  Doom Eternal

  Na Naconie jest super. I żeby dowalić do pieca... brat dwunastoletni przeszedł na UV bez żadnych problemów w dzień premiery xD Na zwykłym DS4. Stąd narzekanie na poziom trudności w tej grze jest dla mnie niezrozumiałe. Jak twoj układ nerwowy uczy się bardzo powoli, to graj na easy.
 3. Nyu

  Doom Eternal

  W dobrym momencie spytałeś.
 4. Nyu

  Doom Eternal

  I tak się kończą rozmowy o "zepsutym balansie".
 5. Dajcie znać jak zmienić na PS4 te kolorki i czy mówicie o każdej grze, czy tyko RE.
 6. Nyu

  Doom Eternal

  Jo już mom platynę. BFG wpada jak się chyba zrobi 2 kille w meczu, więc jak jest 1:2, to w każdym meczu spróbuj coś zabić (to banalne, najpierw 2x rocket spam, potem bfg). Co do multi, pograłem kilka godzin i mi pasuje, ale długo pewnie grał nie będę. Jako Slayer, jak trafię na ogarniętych graczy, to jestem spocony, żeby ubić dwóch skurczybyków i wygrać, a jako demon gram sobie z bratem w drużynie i znajdywanie taktyk rajcuje.
 7. Nyu

  Doom Eternal

  Ja nieśmiało myślę o podejściu pod Nightmare bez zbierania żyć, żeby się uczyć pod Ultra Nightmare. Ale dygam.
 8. Nyu

  Doom Eternal

  Ziomeczek jak jest sam: rzut toporem dashować, w pieska strzelać i cały czas trzymać odległość. Jak biegnie i chce uderzyć, to strzelasz z balisty i SSG. Ziomeczek jak jest wśród innych: trzymasz ogromną odległość i najpierw wyzbywasz się koleżków, potem zajmujesz się Marauderem w sposób opisany powyżej. Nie chcę być zgryźliwy, ale trochę wstyd, że taki procent graczy jest oburzonych trudnością Maraudera. "Ale nie, nie chodzi o trudność, chodzi o to że nie pasuje do gry, blablabla" - no i właśnie o to chodzi, żeby był zupełnie innym wyzwaniem, po którego opanowaniu jesteśmy o skill wyżej w movemencie i quick switchu. "No dobra, jednak chodzi o to, że jest za trudny" - na easy jest łatwy. Tym bardziej, że to naprawdę pierwszy DOOM, w którym mamy nieskończone zasoby ammo, hp i pancerza na arenie. "No dobra, ale on totalnie nie pasuje do gry" - Archivile w D2 też nie pasował, a Chaingunnerzy w Final DOOM-ie to milion razy większe wyzwanie. O to chodzi, by spośród rzeczy nam znajomych i przez to zwyczajnie mało angażujących, rzucić w gracza czymś innym, by się zaadaptował. "No dobra, ale ja chcę pograć sobie po prostu i postrzelać" - graj na easy. Albo zmieniaj na easy jak widzisz Maraudera. To nic nie zmienia : P Chyba wystarcza restart checkpointa, taki bug zdarzył mi się ze 3 razy na 8-10 przejść D4 i zawsze wystarczyło wczytać checkpoint. A co do ściany, to szczerze nie mam pojęcia, ja na 3 przejścia Eternala nigdy tak nie miałem. Zobacz na YT ten moment, czy na pewno wszystko dobrze zrobione.
 9. Josh jest po mojej stronie barykady - nie tykać dema przed pełniakiem. Choć w przypadku DMC5 się złamał. Generalnie ja biore na premierę, to i tak moja ukochana seria, więc nie będę żałował ani zeta, a dodatkowo całkiem czekam na Resistance, bo tvgry się jarali, więc im ufam. Z opowieści wynika, że to crap, więc i tak zapewne będe się dobrze bawił. Być może faktycznie powinni byli zaczekać z premierą i jeszcze rok nad grą posiedzieć, ale chyba wolą ten dłuższy czas zarezerwować dla projektu na next-geny, jakimkolwiek Residentem by nie był. Ja i tak się pogodziłem z tym, że tak jak RE2 było po prostu totalnym remake'iem, ale zostawiającym komisariat jako tako, tak RE3 jest już faktycznie reinterpretacją - z trailerów nie poznałem ani jednego miejsca z oryginału.
 10. Nyu

  Doom Eternal

  Jaki to moment?
 11. Pytanie, czy dotyczy itemów pomocnych czy kluczowych.
 12. Nyu

  Doom Eternal

  Dla mnie luźno Eternal to najlepszy FPS od 1996 roku - kiedy to wydany został Quake. Eternal podobał mi się o wiele bardziej niż Half-Life 2, FEAR i również od DOOM 4. No ale we mnie ta gra trafiła pod każdym względem, zawsze byłem graczem oczekującym ostrej dynamiki i taktyki, więc rozwój marki mi się cholernie podoba, a lore i lokacje są epickie i tyle. Gra dużych minusów u mnie nie ma, a z małych to Unmakyr jest mało użyteczny, no i mógłby być normalny DM - w sensie arena, pickupy i każdy startuje gołym Slayerem.
 13. Nyu

  Doom Eternal

  Nie no, po to są poziomy trudności żeby z nich korzystać. Ja np. gram na Nightmare i dzięki temu właśnie doceniam element taktyczny, jak sensownie jest walka zrobiona i jak dynamiczniej jest niż na Normalu. Ktoś inny będzie się bawił dobrze bez strategicznej walki i po prostu mordując bezmyślnie wszystko co widzi - i spoko. Lepsze to niż narzekanie na za wysoki poziom trudności czy za mało nabojów (choć IMO ustawienie w runach szybkich glory kills + piła to doskonałe i łatwiejsze rozwiązanie na zdobycie ammo niż szukanie w stresie apteczek czy paczek na mapie). Co tu mówić - niech każdy dostosuje poziom pod siebie, a nie potem narzeka, że DOOM ma być prosty, a nie combat chess, bo na easy po prostu taki będzie i ok. Ja totalnie doceniam jak walkę zrobili bardziej absorbującą, nie wspominając już o epickich i rozbudowanych lokacjach, które są o wiele bardziej zróżnicowane, lepszy pacing, więcej nawiązań do klasyków i serducho jakie generalnie w grę włożono. Jak ktoś ma mieć na to spaczony pogląd, bo frustruje się w walkach, to lepiej się gierką cieszyć. Dla mnie sprawa jest prosta. DOOM 4 był za(pipi)isty, ale Eternal to masterpiece.
 14. Nyu

  Doom Eternal

  Ej, mordy (jak tak można mówić?), Czy wy też macie problem z Cultist Base Master Level z preordera? Niestety zawsze po zdobyciu żółtego klucza, gra się kraszuje
 15. Nyu

  Doom Eternal

  Co do fabuły (ostrzegam spoilerem, ale go nie zaznaczam, bo to "tylko" pretekst w końcu, c'nie): DOOM (2016) to oficjalnie czwarta część gry (która prawdopodobnie była robiona celowo bezpiecznie tak, by zależnie od odbioru móc następną część zrobić jako dwójkę lub piątkę - w zależności od odbioru graczy) a Eternal piąta. Eternal wyjaśnia jak łączą się wszystkie wątki: 1. Najpierw była walka między Sentinelami a jakimiś s(pipi)ysynami 2. Potem rasa Maykrów się z nimi zbratała, ale nikt wtedy jeszcze nie wiedział o piekle 3. Baza na Phobosie i Deimosie zostaje zaatakowana przez piekło, Doomguy bierze sprawy w swoje ręce i trafia do piekła i z powrotem 4. Po powrocie na Ziemię okazuje się, że już są na niej demony - Doomguy znów ratuje ludzkość, a w piekle rozwala Icon of Sin (który jak się potem okazuje jest synem Betreyera) 5. Doomguy rozprawia się z matką demonów niby raz na zawsze, hehe. Tu wjeżdżają Lost Levels z DOOM 64, gdzie się okazuje, że miała siostrzyczkę. Doomguy ją niszczy i zotaje w piekle na zawsze, by upewnić się, że demony nie opuszczą piekła 6. Doomguy zostaje pokonany, a niedługo później znajdują go Sentinele 7. Doomguy zostaje królem Sentineli 8. Kupa wydarzeń między Maykrami, piekłem, Sentinelami i Slayerem - na rozprawkę. W skrócie: Sentinele dzielą się na dwa obozy (jedni sprzyjający Maykrom, drudzy się odwracają i toczy sie bitwa ze względu na kłamstwo Maykrów). Bitwa kończy się porażką dobrych, a niegdyś Sentinele, teraz piekielni kapłani, wsadzają Doomguya do sarkofagu na wieczny sen. Aha, no i Doomguy dostał zbroję od piekielnego kuźnika i Maykrową potęgę, od tej pory zostaje bogiem, Slayerem. 9. Znów powrót na Ziemię, naukowiec Hayden również zaczyna rozumieć potęgę Argentu i opracowuje plan ogarnięcia go jako źródła energii dla ludzkości 10. Olivia Pierce, naukowiec z UAC, potajemnie brata się ze złymi Sentinelami i sprowadza piekło ponownie na UAC... 11. W międzyczasie Doomguy w sarkofagu śni koszmar, że nie umie się bić i nie on jest horrorem dla demonów, ale demony dla niego, a na domiar złego nie umie obsługiwać latarki i broni jednocześnie 12. UAC ogarnia sarkofag 13. W wyniku uderzenia piekła na bazę, Slayer wychodzi z sarkofagu Tyle chciało mi się napisać, więcej nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.