Jump to content

suteq

Użytkownicy
 • Content Count

  10855
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

suteq last won the day on April 16

suteq had the most liked content!

Community Reputation

6412 Diamentowy Pies

About suteq

 • Rank
  Vice City

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

19890 profile views
 1. suteq

  Horizon: Zero Dawn

  ale jak 6 lat temu grałem na piracie w far cry 4 to mało mnie nie ukrzyżowali
 2. No niestety, jeżeli projekt ma szansę przynieść duże straty to nie tylko mały, ale także i duży zespół nie poniesie ryzyka bo to może być ich być albo nie być. Tak teraz wygląda rynek, że singlowe gierki poza grami od Sony i Rockstara nie zarabiają kokosów więc duże studia boją się poświęcać 3 lat pracy żeby potem pójść z torbami. Za to tytuł staje się grą usługą z season passem i mikrotransakcjami, żeby ciągle generować zyski. I tego będzie coraz więcej więc radzę się przyzwyczaić.
 3. suteq

  Control

  Nie ogarną. Będzie 30fps z RT i tyle.
 4. e tam, lepiej ukraść, cudze lepiej smakuje
 5. Potężny bór jako emotka? Jestem za.
 6. suteq

  Konsolowa Tęcza

  Nie wiem w co mam bardziej wyjebane, w ekskluzywne postaci czy w ekskluzywne gierki. Chyba w to pierwsze jednak bardziej bo w 99% przypadków nigdy tego nie używam, a jak jakaś gierka jest czasowym exem na jedną platformę to sobie spokojnie czekam aż pojawi się na reszcie sprzętów (o ile mnie ten tytuł w ogóle interesuje) lub ogrywam od razu jeśli posiadam tę platformę. Dla mnie to są problemy jednoplatformowców i tyle.
 7. suteq

  Horizon: Zero Dawn

  No właśnie widać to w Death Stranding chociażby. Chuyowa optymalizacja to chuyowa optymalizacja i tyle.
 8. suteq

  Marvel's Avengers

  Chcesz powiedzieć, że IO nie wie co pisze? Bo dla mnie 'complete control of the Hitman IP' = mamy IP Hitmana i możemy z tym zrobić co chcemy.
 9. suteq

  Marvel's Avengers

  To ciekawe bo wszędzie czytam, że IO Interactive jest właścicielem praw do marki Hitman i może z nią robić co chce.
 10. suteq

  Marvel's Avengers

  Obawiam się, że to może być smutny koniec Crystal Dynamics i Eidos.
 11. suteq

  Konsolowa Tęcza

  Może do 2035 się wyrobią.
 12. Nieeeee, po co ja odpalałem ten filmik. Teraz znowu spędzę 3 godziny na oglądaniu tricków Tonego. Ale to będzie dobrze spędzony czas. <3
 13. Jeśli chodzi o sposoby na kasę to zawsze zostaje mozolne ale raczej bezpieczne sprzedawanie samochodów w dokach. No ale to i tak najlepiej robić po zdobyciu jakiegoś sensownego mnożnika.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.