Jump to content

suteq

Użytkownicy
 • Content Count

  9720
 • Joined

 • Days Won

  10

suteq last won the day on March 14

suteq had the most liked content!

Community Reputation

5366 Diamentowy Pies

About suteq

 • Rank
  Vice City

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

14300 profile views
 1. Cały czas czekam na remastery LCS i VCS na PS4, ale chyba się nie doczekam mimo, że swego czasu były takie plotki. Chętnie wbiłbym kolejne dwie platyny i miałbym komplet w częściach z 6 generacji.
 2. suteq

  Control

  Patch aktualnie jest tylko na PS4, ale znacznie poprawia stabilność. Na Pro dalej zdarzają się spadki, ale nie są one tak częste i tak duże jak wcześniej, a na podstawowej PS4 płynność jest zdecydowanie lepsza i spadki są, ale również nie tak częstsze jak wcześniej. Czekam na patcha na XO i jak poprawią te spadki, że płynnością zbliży się do podstawowego PS4 to biere i gram.
 3. suteq

  Death Stranding

  na końcu się okaże, że to wszystko to był sen big bossa
 4. A jak to jest w końcu gdy XGPU się skończy? Gold na rok i kolejna promocja za 4/8zł powoduje przeniesienie planu abonamentowego na XGPU czy to była jednorazowa okazja?
 5. suteq

  Death Stranding

  Co jak co, ale promowanie tych hulajnogowców to gruba przesada.
 6. suteq

  Gears 5

  Ja bym powiedział, że oba akty są porównywalnej długości, a trzeci przez monotonność otoczenia (wnętrza budynków) strasznie się dłuży.
 7. suteq

  Wrzuć screena

  Najpierw to się żona musi na to zgodzić.
 8. suteq

  System Shock 3

  Tak, remake jedyneczki cały czas w produkcji. Pamiętam, że gdzieś na początku roku wypuszczono dosyć obszerny gameplay, a data premiery dalej jest wyznaczona na przyszły rok.
 9. suteq

  Wrzuć screena

  Pawcio, które przejście?
 10. suteq

  Project Resistance

  Ja tam nie skreślam ale też nie jestem jakoś szczególnie zaintrygowany. Poczekam spokojnie na rozgrywkę, jak się okaże że to kolejny MGS Survive to się zignoruje i tyle.
 11. suteq

  Gears 5

  To ja mam szczęście jakieś bo miałem tylko dwa razy nieodpalający się skrypt w drugim rozdziale i musiałem wczytać checkpoint, a tak to zero jakichkolwiek błędów. Zobaczymy czy na koniec gry powskakują osiągnięcia ale na razie chyba wszystko w tej kwestii jest dobrze.
 12. Square, Ty się śmiejesz a tu mogą zginąć niewinni ludzie przez takiego Figaro.
 13. suteq

  Gears 5

  Czwarty akt Tam jest chyba wszystko, a jeszcze go nie skończyłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.