Jump to content

Mecenas

Użytkownicy
 • Content Count

  426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Stara się

About Mecenas

 • Birthday 04/14/1986

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  ze wsi

Recent Profile Visitors

1417 profile views
 1. Siurek mi z deka drynga z podniety, czekam na prezentacje może exploduje.
 2. Czas królu szaty jutro zmienić, władaj plebsem przez kolejne lata królu mój.

 3. Mecenas

  Death Stranding

  Dobra jutro jade i kupuje _dojazd 22 złote w 2 strony _Piwo przed podróżą i do autobusu 6 złote _bilet na autobus miejski 2 strony 4 złote _(nene)sy, kola, zubrówka ze 40 złote _kebab 14 _gra 260 Suma 346 Troche dużo ale co tam.
 4. Mecenas

  Death Stranding

  Ja perdole parosole, o wszystkim czyli o niczym.Korwa a te 260 czeka.
 5. Mecenas

  Death Stranding

  Napisze ktoś coś rozsądnego o tej grze, bo chyba już grata?Interesują mnie tylko opinie starszych graczy powiedzmy 30+.
 6. Mecenas

  Battlefield V

  Osobiście bym na to nie liczył,tak na prawdę, to BF zalicza dół z każdą kolejną częścią, tutaj to polecieli po całości, aż strach się bać czym była ta gra jakby na nią tyle hejtu nie poleciało, bez bety i byśmy dostali taki produkt do ręki od razu.Katastrofa.Ja bym wolał ujrzeć jakiegoś konkurenta dla tej serii, bo nie wierze w odrodzenie, nie wierze też,że jak zapowiedzą Bad Company 3 to zmieni obraz, gre tworzy ten sam team jak widać chójowy.
 7. Mecenas

  Battlefield V

  Kolega który ogrywa ten tytuł powiedział mi tak. Gra kastrat, zero klimatu , bugi,nudy po przegraniu 2 razy po mapach.
 8. Po godzinie gry takie 3/6 ale widoczki zacne.
 9. Licze,ze Robert cos strzeli, przynajmniej 2 gole, bo jak nie to przegramy.
 10. Mecenas

  Battlefield V

  Sprzeda się owszem, ale obstawiam,że sprzeda się gorzej niż BF:Hardline.Smród pozostanie co mnie cieszy (cena tej gierki będzie leciała na łeb na szyje, może to zmotywuje tych nizerłaków, ńbembnów do zrobienia następnej częsci na poziomie)
 11. Mecenas

  Battlefield V

  Może wyznają zasadę co za dużo to nie zdrowo W ogóle to cieszta się, że są jakieś bronie z tamtego okresu, bo jak już tą gre yebio od początku to na pistolecikach na wodę mogłoby się skończyć.
 12. Mecenas

  Battlefield V

  BF cierpiał od zawsze ze wraz z premierą były bugi,ok na dzien dzisiejszy jest ich masa !.Bedą zmagać nie tylko z tym przez rok?!Do tego muszą robić po drodze darmowe DLC i teraz placek wam na ryj którzy oczekiwali darmowej zawartości w dobrym wykonaniu.Od BF4 płatne DLC były do pogrania co najwyżej 2 tygodnie .
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.