Jump to content

krzychu392

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

163 profile views
 1. Plusem zasilaczy od SPC jest gwarancja door-to-door, a mi akurat padł zasilacz od be quiet!, po zaledwie 3 miesiącach od zakupu. Co prawda był to tańszy model (System Power 9), ale to tylko potwierdza, że tak jak napisałeś nie warto oszczędzać na tym podzespole. W sumie na żadnym nie warto i zawsze lepiej kupić lepsze jakościowo komponenty kosztem tych paru klatek.
 2. Czyli może wyglądać jak gó.wno, byleby gó.wno bez rys, bo rysy psują... wygląd?
 3. W tej generacji to jeszcze przeszło, ale w nowej raczej 1TB to będzie minimum. Raz, że gry będą większe, a dwa, że pamięć będzie niewymienna (chyba, że SONY będzie sprzedawało oficjalne dyski, ale to wróżenie, bo nie wiadomo jak to tam będzie zaprojektowane i czy w ogóle będzie opcja ich odpięcia).
 4. Do pobrania najnowsza aktualizacja, poprawek naprawdę dużo, w tym sporo dla grających vs CPU:
 5. Jak uważacie, nowy Xbox i PS5 będą posiadały pełną, taką prawdziwą wsteczną kompatybilność, czyli wkładasz płytę i grasz jak w każdą inną grę na next-geny, czy jednak każdy tytuł z One/PS4 będzie wymagał jednorazowego pobrania patcha przygotowującego daną grę pod nową konsolę?
 6. Nie żebym się na poważnie zastanawiał nad zmianą Intela na AMD, ale przeszła mi przez głowę taka myśl, bardziej ze względu na premierę sprzętowej nowości aniżeli faktycznej potrzeby, no i na dobre mi przeszło po przeczytaniu pewnego wątku na forum PCLab: http://forum.pclab.pl/topic/1289398-Temperatura-AMD-Ryzen-3600/ Poprzednia generacja wydawała się dużo bardziej dopracowana, ja na pewno skipnę Zen 2 i poczekam na Zen 3, chociaż pewnie koniec końców i tak wybiorę Intela, bo po co zmieniać coś co jest dobre. OK, czasami jest drożej, ale to nie ma dla mnie kluczowego znaczenia - niezawodność przede wszystkim.
 7. krzychu392

  Bond

  Obejrzałem sobie ponownie w ostatnich dniach serię filmów o 007 z Craigiem. Dotychczas miałem zdanie, że udane były tylko CR i Skyfall, a reszta niestrawna. Zmieniłem zdanie i QoS po tylu latach też da się obejrzeć bez zgrzytania, choć ne umywa się do CR (może ten kontrast wyrobił u mnie taką opinię na początku), ale na pewno nie jest to taki farfocel jak Spectre, które ma kilka fajnych elementów, jednak przez niesamowicie irytującą Seydoux nie będę już chyba do tego filmu wracał. Niedługo od momentu kiedy pojawiła się na ekranie przerwałem oglądanie i już nie skończyłem. Strasznie irytująca baba, żeby chociaż ładna, albo dobrze grała, a tu ani ani. Pasuje w tym filmie na drugą Vesper Bonda jak pięść do nosa, zupełnie niepotrzebnie ich ze sobą spiknęli. Tak naprawdę nie wiadomo, co Bond w niej zobaczył i mocno to się gryzie z ich filmową relacją. Aha, cała akcja w "siedzibie" Blofelda i faktyczny obraz Spectre też kuriozalne, jak na wagę całej organizacji. Po obejrzeniu tego filmu sam Silva ze Skyfall, który miał być tylko pionkiem w grze, wydaje się większym badassem niż cała organizacja.
 8. Dla osób lubujących się w pudełkach coś takiego jak Complete Edition powinno wychodzić dla każdej gry po wydaniu ostatniego patcha i wszystkich DLC, wtedy może na nowo rozważyłbym zbieranie pudełeczek z grami konsolowymi. Mnie się nie spieszy z przechodzeniem gier i nie muszą to być nowości (nieliczne wyjątki), więc i tak grę kupowałbym najczęściej tylko raz. Na pewno mogliby na tym dodatkowo zarobić, ale nie to nie, strata dla obu stron. Dla mnie taka płyta z premierową wersją gry, do której wyszło pierdyliard mniej lub bardziej ważnych aktualizacji i DLC jest kolekcjonersko nic nie warta, nie chcę jej posiadać.
 9. krzychu392

  Windows 10

  Lada moment premiera finalnego buildu (18363.418) jesiennej aktualizacji. Nie wprowadza zbyt wielu nowych funkcji, a na pewno nie przydatnych przeciętnemu użytkownikowi. Poprawia za to ogólną stabilność i szybkość działania systemu. https://blogs.windows.com/windowsexperience/2019/10/10/getting-the-november-2019-update-ready-for-release/
 10. Ostatnio ze Steam zniknął też GRID2. Kto chciał ten kupił i wciąż jest jeszcze możliwość zakupienia klucza aktywującego grę, ale nie to najbardziej irytuje. Bardziej denerwują mnie licencyjne niuanse w przypadku gier, które dawno zakupiłem, przez co z gry po dłuższym czasie znika zawartość, jak w przypadku gier z serii GTA, Vice City i GTA IV, gdzie chcąc zainstalować grę, przymusowo trzeba pobrać patch usuwający część ścieżki dźwiękowej. Z płytami tego problemu nie ma.
 11. Nie wiem, czy to niemieckie wydanie, bo nie było opisu, ale znalazłem w grafice Google foto bez tego trójkąta, więc są i takie.
 12. Wyszło to Dino Crisis w "pełnej" okładce, bez tego żółtego trójkąta? Kiedyś szukałem "jedynki" i tylko takie widziałem. Jeśli jest, to chyba jakiś rarytasik.
 13. Muszę to kiedyś sprawdzić, bo na pewno w niektórych grach miałem spadki poniżej 60 klatek, a tearingu nie kojarzę, ale OK, póki co wierzę.
 14. Zarzuć jakimś źródłem, bo szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem się z tym osobiście grając (a v-sync zawsze włączam, nie trawię tearingu), ani nawet nigdy o tym nie czytałem. Wszak od tego jest właśnie v-sync.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.