Jump to content

lpcl

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zależy od ceny. Te 2,5 k za konsolę dość skutecznie może powstrzymać Januszy w naszym kraju.
 2. lpcl

  Hitman 3

  Jak dla mnie to wygląda lepiej ta gęba niż w jedynce ale znawcą męskiej urody to nie jestem
 3. lpcl

  Hitman 3

  A co się stało z tą twarzą?
 4. lpcl

  Hitman 3

  34 PLN to była odpowiednią cena dla tego expansion pass. Za tyle ostatnio kupiłem na promo.
 5. lpcl

  Halo Infinite

  A po co mam Ci dawać przykład? Odniosłem się do tego info. które tutaj zostało podane, a ty jak zwykle się przypierdalasz. Bądź tak miły i nie cytuj mnie więcej, ok? Z góry dziękuję.
 6. lpcl

  Halo Infinite

  A pisałeś o grach ms?
 7. lpcl

  Halo Infinite

  Wynika że 900p i 30 fps a że nie potwierdzone to do tego się odniosłem. Standardem a w np. destiny też jest to standard?
 8. lpcl

  Halo Infinite

  Z tego info to nie wynika. Zresztą taki rozrzut między single i multi byłby dziwny dla first party. Prędzej uwierzę w 720p i 60 fps na one s (pewnie i tak będzie rozdziałka latała w przedziale 720 900 1080).
 9. lpcl

  Halo Infinite

  I jak będzie multi wyglądało w takim razie? 30 fps v 120, no bez jaj. Kto na to pójdzie?
 10. No ja to day one coś kupię. Po prostu lubię ten czas jak wychodzą nowe sprzęty, unboxing i odpalanie pierwszych gierek itd.
 11. Nawet jak te programy wymiany starych konsol będą to i tak dostaniecie za nie jakieś grosze tj. bardziej będzie się opłacało sprzedać w tradycyjnej formie i dopłacić do nowej konsoli. Już kiedyś chyba taka wymiana była w jakiś marketach i to lipa była. Ja tam pewnie wezmę xsx, a ps5 pewnie za jakiś rok bo na premierę to i tak nic tam dla mnie nie będzie.
 12. lpcl

  The Last of Us Part II

  Tak ale gość ma hart ducha. Tych operacji miał z 10, pękające śruby w kręgosłupie, jakieś komplikacje i tona bólu. Niejeden palnąłby sobie w łeb a on jednak się nie daje. Zresztą to są freaki, za zwycięstwo oddaliby wszystko.
 13. lpcl

  The Last of Us Part II

  Jasna sprawa tylko ludzie, myślą, że jak ktoś tak wygląda tzn. że może góry przenosić. I pal licho tych jeszcze rozumiem bo jednak by być najlepszym to musisz funkcjonować na tej cienkiej granicy, ale osiedlowych zenków co walą w dupe metę to bez kitu nie rozumiem. No ale jego mi jako jedynego szkoda. Typ sympatyczny i faktycznie roz(pipi)ał swoją epokę.
 14. lpcl

  The Last of Us Part II

  Jimmy lepiej napisz kiedy ta konfa ms dot. xsx ma być?
 15. lpcl

  The Last of Us Part II

  No przecież zdrowy dałem Ci przykład. Typ co był jak 1/3 kulturysty zrobił mu pod okiem pizde a sam pojęcia o walce prawie nie miał. A kulturysta po 2 min. miał zawał serca a wygraną dostał z litości. Takie nadmierne umięśnienie to kalectwo jest. Oczywiście, że jak ktoś o biciu ma pojęcie to dodatkowo mięśnie też się przydają. No ale to chyba foreman powiedział, że 80 kg facet może znokautować każdego. I pewnie abby też oprócz bicia teścia trenowała muai thai i jiu jitsu
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.