Jump to content

lpcl

Użytkownicy
 • Content Count

  1468
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

294 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja wiem czy takie drewno. Jak dla mnie ok.
 2. Nie no wygląda spoko, taka gierka nastawiona typowo na historię z segmentu aa.
 3. No to nieźle jak tylko 10 gierek przez 5 lat masz zamiar ograć. Tyle to ogrywa się w 3 miesiące.
 4. Dobra opcja to brazylijski sklep, kupujesz walutę w zdrapkach, potem normalnie wbijasz przy zakupie na stronie, tylko musisz adres brazylijski na koncie wpisać.
 5. A z gpu to nie było niedawno mówione, że na razie cena nie ulegnie zmianie. Bo pamiętam coś takiego więc o gpu na razie bym się nie martwił. Myślę, że mogą po prostu zlikwidować konwersję i wtedy będzie więcej kasy z gpu. Tak realnie to te 55 zeta ta usługa jest warta. Oczywiście też wolę jak jest taniej a nie drożej.
 6. Jeśli masz na to jakiś określony budżet to spoko. To tylko takie info bo będzie można nabyć dobre 42 całe.
 7. Nie zupełnie, w tym roku mają być 42 calowe OLEDy od lg, nie żebym zachęcał.
 8. Na pewno do co najmniej 360 zeta miesięcznie, mark my words. Na pewno pudełka, nie odejdą do lamusa. :D:D
 9. Ja kupiłem re ale gpu kończy mi się za rok, teraz nie będę martwił się na zapas, za rok może wpadnie jakaś cebula np. połączenie z usługą ubi.
 10. No co ty, to nadal krawędziowe. Microledy to pieśń odległej przyszłości, na razie to ma komercyjne zastosowanie, drogie w uj w produkcji, składane z oddzielnych paneli.
 11. Przesadzacie, OLEDy tak nie odejdą, teraz pracują nad oledami wykorzystującymi trwalsze materiały, problem wypaleń zniknie. A te mini Ledy to przecież nadal lcd, tylko ze znacznie większą liczbą stref.
 12. lpcl

  Halo Infinite

  O kurwa, tylko lipa, że przez insajdera, a nie dobra myślałem, że to inny insider. W sumie teraz już sam nie wiem bo napisali przy tym zapisywaniu, że ten insajder xboxów będzie potrzebny. Najwyżej zainstaluje jak będzie ta beta.
 13. Ja mam jeszcze Hitmana i desperados, pewnie sprawdzę, chociaż muza będzie na dobrym poziomie, grafa też wydaje się spoko, gorzej z tym blooberowym stylem prowadzenia akcji. Observera nie skończyłem, męczyły mnie te dziwne wizje w niektórych sekcjach.
 14. Wybór masz prosty tj. jak oled to cx 55 a jak lcd to xe90 55 cali. Ewentualnie czekasz rok, bo w tym wybór prawie na pewno będzie większy i tv ciekawsze.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.