Skocz do zawartości

Splinter Cell 6: Blacklist


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam żadnego problemu z akcją w dzień, bo misje w DA mi się bardzo podobały. Jak dla mnie skradanie się w dzień jest o wiele ciekawsze niż nocy.

A twórcy widać idą jeszcze bardziej w "ultimate predator" o którym mówili, przy zapowiedzi poprzedniej części. Czyli podkradnij się kawałek, wyskocz z zaskoczenia i rozstrzelaj wszystkich kałachem zanim się obrócą.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To było fajne, ale kiedyś.

 

Nie. Fani serii mają prawo wymagać tego, aby dostać pełnoprawnego sequela, który rozwija patenty zaprezentowane w częściach 1-3, a nie kolejnego pseudo shooterka, ze spłyconym skradaniem, który z serią ma tyle wspólnego, co mój stary z baletem.

Odnośnik do komentarza

f hade. Mnie sie nawet podoba. Ubi juz na pierwszym materiale z gry ever, pokazuje co bedziesz mial, jak zaplacisz wiecej za gre xd Klasyk

http://www.youtube.com/watch?v=YuhfD48VRGE

 

 

chociaz araby nawijajace po ang, mnie troche rozwalaja... brak doroslosci, konsekwencji i jakiejs takiej klasy w takich detalach, zawsze mnie zastanawial O_o

 

 

 

A, no i zapomnialem dodac - misja Stilcz, a napierdalają bombami z nieba O_-'

 

No i chyba zmienili VA...

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Co to znaczy, za duzo kasy? Pakuja w najnowsze animacje, tekstury, HD 4k, kinekty, a przy tak filmowej serii, jak SC, oszczedzaja na glosie, po uslyszeniu ktorego, w myslach przewija sie mysl "(pipi), fiszer! pamietam fiszera!, za(pipi)iste to bylo, jestes za(pipi)isty, SC jest za(pipi)ebiste" ?

 

Przeciez, jak bede w to gral i slyszal jakiegos tam typka, zamiast Fishera, to bede sie czul, jakby ktos kazal mi jezdzic jakas klasyczna wloska berlinetta z silnikiem mazdy MX5. Czy to jest fiszer? Jaki fiszer? Na przestrzeni tych 10 lat, wygladal roznie, wraz z dizajnem i postepem technologicznym, ale glos byl ten sam, mocarny, ciezki i (pipi) bez skrupolow. I to ten glos jest fiszerem, a nie jakis kolejny tani super agent z gry na komorke.

 

Proponuje do topgeara, zamiast chlopakow, wrzucic jakichs 3 innych typkow, tylko dlatego, ze nasze trio chcialo za duzo kasy. Co sie stanie z tym programem? Jedna seria i zdjecie z anteny. To oni tworza top gear. Tak samo, jak Majkel tworzy fiszera, a fiszer tworzy splinter cella. Bez fiszera, to juz nie bedzie splinter cell, chocby nie wiadomo, jakie nasz nowy bohater wykonywal akrobacje. Przegralem cale double agent, gdzie fiszer, zamiast kozaka w gumowym stroju z goglami, niczym super-pletwonorek, wyglada bardziej jak klusownik z srodkowej afryki i wiedzialem, ze to jest ten sam fiszer, w nowej roli, ale ten sam (pipi), a w grze, mam go okazje poznac od innej strony, poznac jego nowe przygody. Tutaj obejzalem jeden gameplay i wystarczyla zmiana glosy, zebym zastanawial sie, co to za gra.

Edytowane przez komar737
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...