Skocz do zawartości

Rayman Legends


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

już niebawem premiera...co chwilę umieszczane są nowe gameplaye...wszystko wskazuje na to, że gierka pomysłami i fanem może pobić arcygenialne origins. Co więcej...w grze na dzien dobry znajdziemy cale rayman origins czyli z tego co się orientuje będziemy mieli teraz 130 leveli(90 legends, 40 origins) - szalenstwo :) 

 

ja na pewno łykam na premierę, pytanie tylko czy ps3 czy vita...poczekam na recenzję (boję się o jakość portu na vitę) i na ceny

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Demo długie, 6 leveli (w tym 3 sprinty / najazdy). Ogólnie mechanika usprawniona i zmieniona (sterowanie dwiema postaciami naraz, 600 lumów zamiast 350, a wizualnie mniej ich w levelach niż w poprzedniej części, mniej monet, więcej znacznie skrzyń z uwięzionymi, ok 7 w levelu), jakby ciut wolniejsza całość, grafa jeszcze lepsza!!!, audio znowu kozak.

Levele mają oznaczony za pomocą czaszek poziom trudności od 1 (bardzo łatwy) do 5 czaszek (bardzo trudny). Ja przy drugim sprincie / najezdzie oznaczonym 4 czaszkami zginąłem z 30-40 razy, odpußciłem , je.bną.łem padem i wykasowałem demo :)

 

Gra będzie genialna, długa i trudna must have dla platformersów i fanów Raymana.

Odnośnik do komentarza

ja mam tylko 4 dylematy - na jaką konsolę brać, jaką wersję brać(cyfrowa czy pudełkowa), kiedy brać i za co brać :P

 

origins było genialne, legends po demku widzę, że może być jeszcze lepsze...2013 rok najlepszym rokiem odchodzącej generacji?ojj zanosi się, że dla mnie zdecydowanie tak

Odnośnik do komentarza

Ficuś a przeszedłeś na luzie ten najazd gdzie w dół się leci i  manewruje się pomiędzy tymi ogniami ?

 

Ja wezmę albo składkę, ze względu na dużą ilość gier w pudełku jeszcze w tym roku na premierę (GTA5, Beyond, nowy Batman ?, no i ze dwie gierki na PS4 + konsola ) No chyba, że wezmę cyfrową sam, żeby też popykać na Vicie. Ale ja jednak będę ogrywał 1 raz na PS3, jednak 46 cali robi robotę)

Odnośnik do komentarza

na luzie nie, ogólnie demko jest nawet dość ciężkiew porównaniu do tego co przez większość gry oferowało origins, boję się, że przy platynowaniu nie jeden pad się rozleci.

 

ja na razie na bank nie kupuje, poczekam jak jakaś wersja stanieje do poziomu ok 100zł. Wrzesień to gtaV i killzone mercenary dla mnie i nic więcej nie kupuje

Odnośnik do komentarza

grałem w rayman origins, spoko giera z super ładną grafiką, szkoda tylko że mała różnorodność etapów (latam na tym robalu pierwszy raz, strzelam super, drugi raz fajnie, potem zaczęła się monotonia). ale ogólnie dzis zasysam legends zobaczymy jak wygląda :D

Odnośnik do komentarza

no w sumie tak, ale w takim razie wychodzi ze wszystkich poziomow razem jest 5 chyba ze cos sie odblokuje po uzbieraniu tych wszystkich niebieskich po(pipi)ek .

Tak czy siak zapowiada sie sztos,dla mnie rayman orygins to najlepsza platformowka 2d wszechczasow(jedna z nielicznych gier ktora zasluguje na wydanie 2 stow w dniu premiery),a tutaj zapowiada sie ze bedzie jeszcze lepiej i jak dla mnie w takiej formie to rayman moze wychodzic  regularnie co 2 lata.

P.S.Przydalaby sie jeszcze jakas kozacka platformowka 3d w stylu crasha albo chociaz wersja hd choc to raczej malo realne

Odnośnik do komentarza

wpis, dla mnie rayman origins to top 5 generacji i jedna z najlepszych platformowek 2d ever. Teraz bedzie ladniej,lepiej,ciekawiej i dluzej - masakra jak poprawili praktycznie ideal pod kazdym wzgledem. Must have jak dla mnie i obok mercenary to moj wszesniowy zakup. gta v sobie zaczeka. rzeklem

Odnośnik do komentarza

No włacha, czyli są 3 poziomy i 2 sprinty? Ktoś zrobił na złoto ten sprint gdzie na końcu ucieka się przed zielonym olbrzymem? Ten drugi był bardziej poyebany, a jednak udało mi się w milisekundach zdobyć złoto ;3 Platyna to pewnie niezły hardkor.

 

 

muzyka to serio jakiś geniusz w tej grze, no cudo po prostu

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

kurcze nie wiem na co brac raymana, czemu to nie ma cross buya :( z jednej strony rozgrywka na 40 calowym ekranie kusi, z drugiej na vicie to co na ps3 robimy za pomoca kółka czy r1/l1 będziemy robić paluchem na ekranie oleda... jeszcze mam obawę o oprawę - trochę wątpie czy wzorem origins przeniosą ją w 100% na handhelda...za bardzo ten engine podkręcili

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.