Skocz do zawartości

Rayman Legends


Rekomendowane odpowiedzi

To ile łącznie tego wszystkiego będzie? W Originis wykręciłem platynę i czekam na nowe levele, a nie na remastery w tak dużej ilości.

na e3 powiedzieli, że ponad 120 poziomów, dopiero po e3 zapowiedzieli, że bonusowo będzie 40 zremasterowanych najlepszych leveli z origins. więc nie wiadomo czy teraz mamy albo 80 nowych + 40 starych albo 120 nowych + 40 starych leveli. W każdym bądź razie leveli będzie PEŁNO

Odnośnik do komentarza

kurcze nie wiem na co brac raymana, czemu to nie ma cross buya :( z jednej strony rozgrywka na 40 calowym ekranie kusi, z drugiej na vicie to co na ps3 robimy za pomoca kółka czy r1/l1 będziemy robić paluchem na ekranie oleda... jeszcze mam obawę o oprawę - trochę wątpie czy wzorem origins przeniosą ją w 100% na handhelda...za bardzo ten engine podkręcili

Ja juz chyba zdecydowalem... biore na Vite.

 

Po 1. Gram wlasnie w Origins, ktore jest genialne i wyglada bosko. Dokladnie przeniesiony port z PS3.

 

Po 2. W demo Legends gra sie kapitalnie, muzyczny level Castle Rock ujal mnie calkowicie, ale... irytuje mnie ten zielony ziomek pod kolkiem. Najchetniej polaczylbym Vite z PS3 i zagral w taki sposob jak na WiiU bo z PS3 i Vita mozliwy jest dokladnie taki sam port. Ale chce bawic sie jeszcze dodatkowo ekranem dotykowym albo tylnym.

 

Po 3. Nie boje sie o przeniesienie tego silnika na Vite. Czemu? Bo moim zdaniem on nie jest wymagajacy. Przepieknie narysowany, kolorowy i uroczy, ale nie ma on jakis niebotycznych wymagan. Na konsolach spokojnie chodzi w Full HD i 60 klatkach, a Rayman Jungle Run z iOS wyglada dokladnie tak samo jak Origins i na moim pierwszym iPadzie, ktory nie radzi sobie z niczym nowym w Raymana gra sie plynnie i bez problemow. Legends od Origins wygladem sie rozni, ale podrasowanie polega moim zdaniem na dodaniu paru szczegolow, ktore nie powinny przysporzyc Vicie zawrotow glowy. Premiera za 2 tygodnie i raczej na premiere co prawda nie wezme, dlatego, ze wolalbym po Originsie zrobic wieksza przerwe i po premierze okaze sie czy moje przypuszczenia co do portu na Vite sa sluszne czy tez nie.

Odnośnik do komentarza

 

kurcze nie wiem na co brac raymana, czemu to nie ma cross buya :( z jednej strony rozgrywka na 40 calowym ekranie kusi, z drugiej na vicie to co na ps3 robimy za pomoca kółka czy r1/l1 będziemy robić paluchem na ekranie oleda... jeszcze mam obawę o oprawę - trochę wątpie czy wzorem origins przeniosą ją w 100% na handhelda...za bardzo ten engine podkręcili

Ja juz chyba zdecydowalem... biore na Vite.

 

Po 1. Gram wlasnie w Origins, ktore jest genialne i wyglada bosko. Dokladnie przeniesiony port z PS3.

 

Po 2. W demo Legends gra sie kapitalnie, muzyczny level Castle Rock ujal mnie calkowicie, ale... irytuje mnie ten zielony ziomek pod kolkiem. Najchetniej polaczylbym Vite z PS3 i zagral w taki sposob jak na WiiU bo z PS3 i Vita mozliwy jest dokladnie taki sam port. Ale chce bawic sie jeszcze dodatkowo ekranem dotykowym albo tylnym.

 

Po 3. Nie boje sie o przeniesienie tego silnika na Vite. Czemu? Bo moim zdaniem on nie jest wymagajacy. Przepieknie narysowany, kolorowy i uroczy, ale nie ma on jakis niebotycznych wymagan. Na konsolach spokojnie chodzi w Full HD i 60 klatkach, a Rayman Jungle Run z iOS wyglada dokladnie tak samo jak Origins i na moim pierwszym iPadzie, ktory nie radzi sobie z niczym nowym w Raymana gra sie plynnie i bez problemow. Legends od Origins wygladem sie rozni, ale podrasowanie polega moim zdaniem na dodaniu paru szczegolow, ktore nie powinny przysporzyc Vicie zawrotow glowy. Premiera za 2 tygodnie i raczej na premiere co prawda nie wezme, dlatego, ze wolalbym po Originsie zrobic wieksza przerwe i po premierze okaze sie czy moje przypuszczenia co do portu na Vite sa sluszne czy tez nie.

 

 

Lepiej powiedz, że czekasz na wersję z Plusa ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

kurcze nie wiem na co brac raymana, czemu to nie ma cross buya  :( z jednej strony rozgrywka na 40 calowym ekranie kusi, z drugiej na vicie to co na ps3 robimy za pomoca kółka czy r1/l1 będziemy robić paluchem na ekranie oleda... jeszcze mam obawę o oprawę - trochę wątpie czy wzorem origins przeniosą ją w 100% na handhelda...za bardzo ten engine podkręcili

Ja juz chyba zdecydowalem... biore na Vite.

 

Po 1. Gram wlasnie w Origins, ktore jest genialne i wyglada bosko. Dokladnie przeniesiony port z PS3.

 

Po 2. W demo Legends gra sie kapitalnie, muzyczny level Castle Rock ujal mnie calkowicie, ale... irytuje mnie ten zielony ziomek pod kolkiem. Najchetniej polaczylbym Vite z PS3 i zagral w taki sposob jak na WiiU bo z PS3 i Vita mozliwy jest dokladnie taki sam port. Ale chce bawic sie jeszcze dodatkowo ekranem dotykowym albo tylnym.

 

Po 3. Nie boje sie o przeniesienie tego silnika na Vite. Czemu? Bo moim zdaniem on nie jest wymagajacy. Przepieknie narysowany, kolorowy i uroczy, ale nie ma on jakis niebotycznych wymagan. Na konsolach spokojnie chodzi w Full HD i 60 klatkach, a Rayman Jungle Run z iOS wyglada dokladnie tak samo jak Origins i na moim pierwszym iPadzie, ktory nie radzi sobie z niczym nowym w Raymana gra sie plynnie i bez problemow. Legends od Origins wygladem sie rozni, ale podrasowanie polega moim zdaniem na dodaniu paru szczegolow, ktore nie powinny przysporzyc Vicie zawrotow glowy. Premiera za 2 tygodnie i raczej na premiere co prawda nie wezme, dlatego, ze wolalbym po Originsie zrobic wieksza przerwe i po premierze okaze sie czy moje przypuszczenia co do portu na Vite sa sluszne czy tez nie.

 

 

Lepiej powiedz, że czekasz na wersję z Plusa  ;)

 

Hahahaha.

 

Nie, ale z kazdym dniem od premiery ta wersja jest coraz bardziej prawdopodobna :D Ale Legends bedzie ekstra zagrac na Vicie. To zawsze kolejna gra na ta platforme, ktora ma cos ekstra w stosunku do stacjonarki, chce to wykorzystac.

 

Poza tym mam taki dziwny fetysz, ze jak mam gry z jakiejs serii to lubie je w jednym formacie i jak to mozliwe na tych samych platformach. Origins cyfrowy z Plusa, Jungle Run wiadomo tez cyfrowy (co prawda iOS) wiec Legends z PSS i do tego na Vite.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

prócz półmózga który gra to Ci powiem, że z tymi patentami z dotykowym ekranem vity to gameplayowo wersja na vitę wypada lepiej niż ta na ps3 zaprezentowana w demku

No dokladnie, a wyglada tak samo jak PS3. Nie kumam tylko dlaczego tego demka nie wypuscili razem z PS3/X360. Ja wiem, ze wersje na handhelda zapowiedzieli na samym koncu, dosc niedawno, ale na E3 mieli grywalny kod, to dlaczego go nie wypuscili?

Odnośnik do komentarza

Graficznie na PS3.. łał oO bardzo ładnie. Co do gameplay'u.. jednak wolałem stare Rayman'y. Originsy/Legendsy bardziej mi przypominają "Rayman: Uczy angielskiego" xd (btw. gierka była bardzo fajna).

 

 

Co do sprintów.. w pierwszym jestem 580 na świecie (19+ k graczy) i z tego co widze pierwszy w Polsce (omomom), ale kuva..kolesie mają po 26 sekund w pierwszym sprincie gdzie ja mam 35.. how it's possibru? 

Edit.. 
Jakiś typek z Polski mnie pobił... o 6 sekund. Da fak -.-

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza

Prościutki?! Ty to prostym nazywasz?! No ja niby potrafie grać na tych konsolach, w platformówki jestem raczej do tyłu niż do przodu ale dajcie spokój... Ja wole nie wiedzieć, jak wyglądają te najazdy na 5 gwiazdek. Zechłęm z 50 razy a nawet tego ani razu nie przeszedłem, co dopiero mówić o uzyskaniu jakiegoś dobrego wyniku.

 

Ale ogólnie gra kozak. Oczywista oczywistość, że fajniej jest przeciąć sznurek machnięciem palca niż wduszeniem przycisku, ale na PS3 też można ograć.

Odnośnik do komentarza

no tak, nazywam prostym, przeszedlem za 1 razem na 35 sekund, nie widze powodu do bulwersu :P fakt, troche dziwnie sie steruje murphym padem, ale dobre i to :) ciekawi mnie, czy wyjdzie wersja na 3dsa... moze skocza po rozum do glowy i zrobia normalna wersje na kieszonsolke nintendo, bo origins na 3dsa byl slaby (a przynajmniej demo), ta rozdzialka...

Odnośnik do komentarza

no tak, nazywam prostym, przeszedlem za 1 razem na 35 sekund, nie widze powodu do bulwersu :P fakt, troche dziwnie sie steruje murphym padem, ale dobre i to :) ciekawi mnie, czy wyjdzie wersja na 3dsa... moze skocza po rozum do glowy i zrobia normalna wersje na kieszonsolke nintendo, bo origins na 3dsa byl slaby (a przynajmniej demo), ta rozdzialka...

Wersja na 3DS była strasznie złym portem... przycięta muzyka, mniejsza rodzielczość, 30 FPS ( ledwo ), ułatwiona...

Origins było super, więc czekam na Legends.

Odnośnik do komentarza

 

 

Originsy/Legendsy bardziej mi przypominają "Rayman: Uczy angielskiego" xd (btw. gierka była bardzo fajna).

Może sobie sprawdź oryginalną jedynke ? xd (trudna w cholere, zresztą jak wszystkie raymany 2d na dużych konsolach).

Szczerze powiedziawszy, nie grałem. Ale DOKŁADNIE tak samo wygląda jak Rayman uczy angielskiego xD http://www.youtube.com/watch?v=bL3BrKFjJhY hahah no nie zapomne tego.

Odnośnik do komentarza

Tak zgadza się z tym że jeden to tam czysty platformer z oryginalnymi levelami, a drugi to soft do uczenia dzieciaka inglisza ;d

Ale sam za gówniarza widziałem u znajomego Rayman Junior na PSX'a, który właśnie języka uczył. Dopiero starszy widziałem w końcu prawdziwą jedynke - Nie jest tak szybka jak te nowe albo 3D jednakże nadrabia niesamowitym klimatem, troche innym od tego serwowanego potem.

 

 

No ale co ja tu będe reklamował jedynkę jak nowa część za rogiem ;d

Odnośnik do komentarza

http://www.el33tonline.com/post/2013/08/22/el33t-p33k-rayman-legends-ps-vita-impressions-from-gamescom/

 

opinie o demie raymana na vitę z gamescom - niestety ponoć tak idealnie jak przy porcie origins nie jest

Troche mnie to zaniepokoilo. Trzeba poczekac do premiery na finalny werdykt i zobaczymy co z tego portu wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.