Skocz do zawartości

Rayman Legends


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie także, chociaż dopiero 2 pierwsze światy skończyłem.
Nie podoba mi się sposób zbierania lumków w określonym ciągu. W Origins o wiele lepiej było to rozwiązane, zbierało się dużego lumka, a potem wykazując się zręcznością zbierałeś szybko te małe.
Teraz to latają na wszystkie strony i albo się modlisz, że ci nagle nie skręci przed nosem, przez co zbierzesz nie tego co trzeba, albo siedzisz na (pipi)e i zapamiętujesz trasę. I najbardziej boli, że levele z origins tez zostały obdarowne tym patentem =/

Ale gra i tak cud miód, wiadomka, ale jednak Origins lepsze póki co.

Odnośnik do komentarza

Post pod postem, żeby podbiło. Powiedzcie mi.. zrobiłem właśnie Toad Story na max'a (Zakumkana historia), lumy zebrane, malaki też, a nie moge dostać tego pucharu diamentowego czy coś. Wie ktoś o co moze chodzić?

 

Wraz z dalszym postępem w grze pojawią się tam dodatkowe obrazy(poziomy - biegi na czas), a razem z nimi dodatkowe malaki do zebrania.

Odnośnik do komentarza

Dopiero co zacząłem grać i gierka wcale nie jest łatwiejsza od Origins.  Już w tym pierwszym świecie pierwszy 5 czaszkowy najazd sprawił mi trochę problemów. Powtarzałem chyba z 20 razy. Chodzi dokładnie o level gdy biegnie za nami klon Raymana i nie można go dotknąć. Ostatecznie ledwo udało mi się nie przekroczyć 40s. Już pomijam, że na ostatnim etapie po wybiciu wszystkich pokrak jakieś 2 razy nie otworzyło mi przejścia i nie mogłem skończyć levelu. Oby więcej takich bugów nie było.

Odnośnik do komentarza

serio? przecież to wycięta 1/3 gry jest =/ w dodatku ta lepsza

 

głupota imo, kiedy masz nieokrojonego "pełniaka" na wyciągnięcie ręki

 

nie wspominajac o tym, ze nie wszystkim te dotykowe bajer podchodza. taki gamespot obnizyl ocene na wiiu o caly punkt

Wiesz co, mam ograne Origins na Vicie w ktore gralo mi sie fantastycznie. Demo Origins i Legends na PS3 tez gra sie super, ale lepiej szpila sie w to imo na Vicie. Do tego te dotykowe bajery za mna przemawiaja bo sa idealne do tego typu gier. Poczekam do premiery co o tym porcie beda pisac w recenzjach.
Odnośnik do komentarza

No to w takim razie poczekam sobie na wersję na Vitę, jak już będzie łatka. Jakoś mi się grać nie chce ostatnio, wiadomo przez co (GTA V) ;)   Oby port różnił się tylko tym (lumy + pacz z resztą poziomów), a AV było 100 % jak z dużych wersji.

 

Ogólnie nie licząc platformówek z PSN to postanowiłem, że na PS3 ogram już tylko GTA V, Beyond oraz Buzz na imprezach i to wsioooooooo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...