Skocz do zawartości

New Super Mario Bros. U Deluxe


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też Rayman Legends plasuje się wyżej niż NSMBU. Ale głównie z powodu, który przytoczył XM. - tylko na odwrót. Tuż przed przesiadką na Wii U ograłem NSMBWii, z tegoż powodu NSMBU okazał się być "tylko" tym samym... Natomiast Rayman Legends ogarnął po mistrzowsku ten cały koncept z nietypową architekturą Wii U. A od nowej zabawki oczekiwałem właśnie czegoś nowego, a nie powtórki z rozrywki. Stąd to moje spaczone traktowanie NSMBU. Bo żeby nie było tutaj nieporozumień - NSMBWii to dla mnie (kooperacyjne) dwuwymiarowe platformówkowe mistrzostwo; NSMBU tym samym jest, tylko dodatkowo w oprawie ejdż di.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem wczoraj. Swiaty rocky mines i ten w chmurkach dały trochę popalic, gdy zbierałem wszystkie monety, ale juz ostatni był banalny, tak jak i główny boss. Cóż moge rzecz - genialna gra. Zostało mi troche ukrytych leveli do odkrycia, bodajże 4 i ze 3 monety z innych etapów. Potem zrobie bonusowe stage i zobaczymy - może z miejsca wezmę się za Luigiego. :)

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Ja już dawno wziąłem preorder. Miałem nie brać, ale po sprzedaży WiiU z kumplem co kilka miesięcy w coopie przechodzimy wersję na Wii, więc teraz przerzucimy się na najlepszą grę z serii New. Z resztą dodatek z Luigim miałem, ale jego chyba nie ukończyłem albo słabo pamiętam. Teraz podstawkę i DLC trzeba zrobić na 100 % 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, funditto napisał:

Dla Ficusia to faktycznie może być killer jak nie grał w żadną część z tej podserii.

 

Tak mi teraz przyszło do głowy, że możemy wrzucać screeny z czasami z challenge’y i zrobić forumowy miniturniej tak jak robiliśmy z time trials w Mario Kart 


Jak najprościej wrzucać screena ze Switcha, żeby nie robić zdjęcia ekranu ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...