Skocz do zawartości

Diablo 3 1.0.3. Patch Changes (Unofficial)


wronerro

Rekomendowane odpowiedzi

@kaz_

Na jakim etapie zaawansowania jesteś w Inferno? Bo mówisz o Butcherze (czyli początek Inferno) a narzekają Ci którzy byli w 3 i 4 akcie głównie z tego co widzę.

 

Moby faktycznie biją słabiej. Nie jest to mega różnica, ale jest odczuwalna i wystarczy.

 

Repairsy mnie tez nie bolą w najmniejszym stopniu.

 

Skrzynki dropią jak dropiły dla mnie. To breakable objects nic nie dropią.

 

Jak Butcher może być mocniejszy skoro A1 nie miał zmian?

 

 

@Gri

Jaki masz DPS? Z ciekawości... bo wiem, że byłeś w A3.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gram dh i tez praktycznie nie odczulem tego ias nerf. o dziwo znacznie powiekszyla sie roznica w dps miedzy moim lukiem a kusza (wczesniej jakies 3k teraz juz 8k na korzysc kuszy)(luk nie mial ias na sobie)

 

ponny land sie czysci dalej tak samo prosto jak wczesniej. spotkalem pare kolesi z mortar i tez bez wiekszej roznicy w sposobie zabijania.

zabawne ze nerf hentai macek podaja jako naprawa bugu :P osobiscie zastapilem go ball lightning i zabija mi sie tak samo dobrze. (wiec prawdopodbnie po tym nerfie macki nadal sa bardzo dobre)

nerfu dmg nie odczulem bo dalej mnie 1 shotuja jesli sie dam uderzyc. to bardziej zmiana w strone melee. forcesc2 donosi ze "nerf to shit" i inferno jest teraz faceroll (z perspektywy tych co wczesniej sobie na nim radzili zapewne)

szczesliwe chmurki juz nie daja itemow tylko malo kasy.

zdziwilo mnie ile crap dropow ma ilvl 63. kosztow naprawy nie odczulem bo dalej po runie mam wiecej kasy niz gdy zaczynalem wiec w/e.

 

potem zobacze jak sie ma sprawa z farmem aktu 3.

jak dla mnie to tego patcha mogloby nie byc bo blizz sie osmieszyl nerfiac inferno. ale tylko naiwni wierzyli ze dotrzymaja slowa o swoim "inferno nie kazdy musi przejsc"

Odnośnik do komentarza

@kaz_

Na jakim etapie zaawansowania jesteś w Inferno? Bo mówisz o Butcherze (czyli początek Inferno) a narzekają Ci którzy byli w 3 i 4 akcie głównie z tego co widzę.

 

Ja Inferno skończyłem dawno, jakieś 3 tyg. po premierze. DH dalej jest najbardziej OP klasą i nawet z cieniutkim gearem Pre-nerf Inferno było proste jak barszcz. W sumie to dzisiaj zagrałem tylko w Ponylandzie i mocno się wkurzyłem, gdy okazało się, że chmurki dają tylko golda. Pomyślałem, że skoro chmurka to taki odpowiednik skrzynki na normalnych levelach to każda skrzynka (oprócz resplendend) daje tylko gold.

 

A3/A4 ma pełno ranged mobów, które chamsko mnie one-shotują dlatego dawno tam nie byłem, ale po tym nerfie chmurek chyba muszę tam wrócić i bić elity.

 

Butcher wydał mi się wytrzymalszy, ale to może dlatego, że miałem sporo IAS geara, który teraz moge o kant dupy roztrzaskać.

 

PS. Natalya set dostał mega boosta, cena tych itemków pewnie wkrótce też go dostanie :D

 

http://tinypic.com/view.php?pic=14d2hoi&s=6

Odnośnik do komentarza

@Rapek

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

@Gri

Hmm, ja przyznam szczerze, że nie robiłem Beliala nigdy solo na Inferno. Aleś mnie trochę wystraszył, bo obecnie mam 11k na czysto. Z WotB 30k. Do tego należy jakoś doliczyć Frenzy dające +75% AttSpeeda (ale to się nie wlicza do karty, bo to speed jednego skilla tylko).

Odnośnik do komentarza

Nie kumam tego zdjecia. Ze niby nie moze zreperowac bo za malo kasy? napewno cos ma w skrzynce co moze sprzedac

No taki żarcik trochę, że naprawy są teraz tak drogie, że niemożliwością jest wyście na plus.

 

Ja tam może jestem dziwnie upośledzony etc, ale jak wczoraj tak się przypaczałem dokładnie to wychodzi mi, że mniej płace za naprawy niż przed patchem, bo teraz nie ginę, tak jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza

U mnie ze znajomych odnotowalem w wiekszosci niezadowolenie i wyprzedawanie swojego gearu i "break/quit", znajomi ktorzy farmili cale infenro ofc.

Reszta nabkow dalej sobie gra i powoli progressuje.

Mi jakos nie chce sie za bardzo grac (mimo, ze mialem malo IAS na moim DH) juz po tych zmianach :S.

Odnośnik do komentarza

przed patchem spokojnie sobie przechodzilem barbarzynca a3 inferno (siege breaker na 5 stackach). teraz mam delikatne problemy z go.wnem typu belial lub ghom. barbi nie ma takiego dpsa sam, zeby to zjesc i musze farmic z dh lub wizz.

Odnośnik do komentarza

Patch 1.0.3a:

We will be performing scheduled maintenance for Diablo III starting tomorrow at (Europe) 8:00 p.m. PDT to 10:00 p.m. PDT

 

in order to deploy patch 1.0.3a. We anti(pipi)ate that maintenance will conclude and that all services will be available by approximately 7:00 a.m. PDT. Patch notes are available below.

The latest client patch notes can be found here.

Visit our Bug Report forum for a list of known issues.

The most recent hotfixes can be found here.

Classes

  • Witch Doctor
    • Bug Fixes
      • Zombie Charger
        • Skill Rune – Zombie Bears
        • Fixed a bug where Zombie Bears were unable to attack targets on slopes
        • Zombie Bears should no longer become stuck on objects with which they shouldn’t have collision

Items

General

  • Equipped items will now take “wear-and-tear” durability damage at half the previous rate
  • Please note that durability loss as the result of normal combat is different from the 10% durability loss characters will incur when they die. Equipped items have always suffered durability loss while fighting, and we are simply slowing the rate at which the loss occurs.

Bug Fixes

  • Fixed a bug that was causing Unique monsters to not drop the appropriate amount of loot when slain
  • Fixed a bug with linking items with 3 gem sockets
  • It is no longer possible to create fake achievement links

Bug Fixes

General

  • Fixed a bug that was causing the “Switch Hero” button to occasionally disappear after leaving a game while in town
  • Fixed several gold and leveling exploits
  • Fixed several game and service crashes (for Mac and PC)

W końcu naprawią misie dla WD, bo było z nimi naprawdę słabo. Poprawią też loot, który był niezamierzenie niższy niż powinien.

Poprawili "znoszenie" się ekwipunku, który był trochę za szybki.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...