Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

Capcom comments on Monster Hunter 4 Vita rumor

I would not believe everything you read on the internet. It will set you up for disappointment or misdirected frustration. - Christian Svensson, Capcom

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=194528

 

RUMOR - Capcom/Nintendo work deal to keep Monster Hunter exclusive to 3DS for 3 years?

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=194524

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość ragus

iIsLxLNvP97R5.gif

 

Premiera w Japonii 14 września.

 

SxbnNAs.jpg

 

 

- Free online multiplayer
- 2 new weapons: souchuukan and charge axe
- Capcom demo event at Aqua City on Odaiba this weekend, 6/1 and 6/2
- Soccer player Honda Keisuke to appear in MH4 commercials
- 3D MH4 trailer to be available on the eShop, now presented in 2D
- eShop demo version available in June

 

http://www.youtube.com/watch?v=DtBO-OPsfAc&feature=youtu.be

 

 

 

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ale z grafiką rodem z psxa :/ textury podłoża wołają po pomste do nieba :/

 

 

mimo że teraz już nie oceniam gry tylko przez pryzmat tego że wychodzi na konsole nintendo (wcześniej z tego powodu odejmowałem 6 oczek), ponieważ prawdopodobnie kupie tego cholernego 3dsa, dla MH i poków, jednak nadal twierdze że te tekstury to jakaś padaka i w chuja walą, są gorsze niż textury z MH1 na ps2 z roku 2006

 

inna sprawa to że nadal hejtuje to że zaczeli wypuszczać MH na tak słabą techniczne konsole zamiast dowalić z grubej rury na ps3 od biedy na PSV

 

 

 

a co do samego filmiku, to fajny (oprócz textur) , żabo-rekin ciekawy , powrót starych ziomali basariosa i graviosa cieszy :D stęskniłem sie za tym skurwysynem :D

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Yano setny raz powtarzam – chu.jowe tekstury to wina wydawcy,  a nie konsoli. Trójka wygląda lepiej,  zresztą wiele gier na 3dsie wciąga nosem MH4 jeżeli chodzi o grafikę. Czemu? Chu.j wie. Też mnie to denerwuje,  bo gram w sumie w ładniejszą trójkę. 

 

Dam se reke uciąć,  że 4 mogła by wyglądać lepiej niż każda gra na psp,  no ale to już pretensje do capcomu. 

 

Wiadomo,  ze na vice wyglądałoby to lepiej,  ale Capcomowi zależy na hajsie. Najpopularniejsza seria gier w Japonii wg. nich ma wychodzić na najpopularniejszej konsoli i w sumie się im nke dziwie. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

myśle że pogorszenie grafiki wynika ze zmiany systemu lokacji, prawdopodbnie w 4 mapa nie bedzie podzielona na małe lokacje jak do tej pory, nie wiadomo narazie czy lokacje beda złaczone w jedno beż żadnych loadingów, czy nadal beda jakieś podziały ale na mniejsza skale, tak czy siak wypuszczenie gry na innych konsolach nie wymagało by obcinania grafiki przy takim zabiegu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Filmiki troche slabej jakosci, ale mozna poogladac nowe bronie. Mi juz ten charge axe sie podoba, mozna prowadzic walke defensywna oraz ofensywna. "Git-majonez" :P

Oby capcom nie dal ciala i modlmy sie o premiere na zachodzie...

 

http://www.youtube.com/watch?v=zIqYDWGhQHE

 

EDIT

Zwroccie uwage ze w formie miecza mozna ladowac fiolki takie jak w luku. Ciekawe...

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

sporo screenów z wulkanu

http://monsterhunternews.com/2013/06/monster-hunter-4-volcanic-cavern-old-monsters/

 

kurde brakowało mi graviosa w MHP3 - mimo że wcześniej go nienawidziłem bo to kawał chama to jakoś mi go brakowało ;p

mam nadzieje że będą z niego jakieś fajne nowe bronie

 

 

nie mówiąc już o super muzyczce jaka była podczas walki z nim

 

ah nostalgia xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
mh4 na trailerach wyglada okropnie jesli chodzi o grafike.

 

dokładnie, ja nie wiem co im odwaliło żeby robić grafike gorszą niż była w pierwszych częściach na psp...

potwory ujdą ale otoczenie i tereny sa okropne :/

 

wcześniej były spekulacje że pogorszenie grafiki wynika z przejścia na otwart świat bez podziału na 12 małych lokacji, ale już wiadomo że lokacje nadal będą (tylko że około 5-6) , widac było na jednym z filmików mapke pokazującą podział na lokacje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...