Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakie spadki ma zelda.

 

Grać sue na pewno da. Ja nabilem ponad 430h

spadki bywaja ale raczej okazjonalne. To nie jest ciągłe 15fps jak w dark souls w blight town. Raczej to sa okazjonalne zrywy, czasem dosyc mocne i gra przystaje na ulamek sekundy ale jest to na tyle rzadkie ze nie w(pipi)ia (przynajmniej mnie nie) i dzieje sie glownie gdy caly ekran jest w wybuchach co tez w mh nie zdarza sie zbyt czesto

 

powiem tak: jesli masz kase na n3ds i chcesz zaplacic nintendo drugi raz za ta sama konsole to napewno w mh pograsz nieco przyjemniej

 

jesli jednak masz do wyboru albo grac na 3ds albo nie grać wcale to uważam ze jak najbardziej smialo mozesz kupowac i raczej szlag cie nie trafi.

po pierwsze raczej zaczniesz na luzie na singlu gdzie spadki prawie sie nie zdarzają. A jak juz sie wciagniesz i pojdzoesz w multi to mysle ze spokojnie przezyjesz te drobne wady majac przed sobą milion zalet

 

 

edit

w dodarku chyba madal dostepne jest demo mozesz obczaic jak gra chodzi. W demie jest goremagala potwor ktory roztacza sporo efektów specjalnyxh na okolo wiec jest raczej jednym z bardziej obciążających konsole

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w weekend zacząłem sobie na nowo grać nową postacią. postanowiłem że zrobie run używając jedynie HH bo wcześniej prawie go nie używałem, a nawet jak używałem to słabo - stałem z boku i gralem muzyke gdy inni walczyli.

teraz robie singla i doszedłem do plażowej wioski używając tylko HH, nawet jest ok, chociaż jeszcze sporo nauki przedmną, narazie pogralem tą postacią z 12h

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

kolejne DLC

 

ciekawy hełm z kota, ciekawe jakie ma skille

edit

jeśli dobrze zgaduje to to

http://kiranico.com/en/mh4u/armor/head/false-felyne

nawet niezłe skille dla mnie jako fana blast, chociaż i tak zawsze mam tego skilla bo łatwo go dopchać

edit 2

to jednak raczej ten hełm

http://kiranico.com/en/mh4u/armor/head/palico-bro

też niezły jak ktoś lubi adrenaline

 

 

GS też ładnie wygląda i nawet jest niezły

http://kiranico.com/en/mh4u/weapon/greatsword/commemoration-sword

spory dmg, 3 sloty, i troche blast (chociaż mało, zwłaszcza jak na GS)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...

pogralem wczoraj jeszcze troche, kolejny quest skonczony, ale stwierdzam, po nieuzywaniu 3dsa przez dlug iczas ze - te ekrany sa w hui male, grafika to (pipi) rozmazane (doslownie, mh4u lepie jwyglada na xl, na zywklym jest jakos wszystko rozmazane, nawet teksty), i generalnie dramat z 3dsem :mog: no ale gra kozak :banderas: musze ogarnac bronie i zbroje, bo widze ze popylam w chief bruiser axe i bodaj grankowy (a moz ehigh? chyba ma X w nazwie, nie pameitam) z gold iana, czyli w sumie jestem ustawiony. moze stworze sobie cos nowego, zeby nudy nie bylo :)

 

musze ograc sobie troche G1 bo mam duzo questow do roboty jeszcze, a nie moge kontynuowac caravany przed wbiciem G2 permita. 

 

 

PS snil mi sie dzis monhun o.O 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

dobra, ktos cos poleci jakis armor na koneic high ranka/G1? popylam obecnie w golden lune highrankowym

 

523 defa

Attack Up (L)

Great Luck

Partbreaker

Divine Blessing

 

i choc wydaje mi sie, ze set jest dobry, ciagle co sprawdzam w sieci malo kto to poleca, ale za to ciagle widze ze "Double Gore" jest polecany. warto sie tym zainteresować?

 

Also, HR7 quest na High Ranku z wiecznie wściekłym akantorem, "akantor coup". Czy ja coś robię nie tak, czy on faktycznie jest aż tak bardzo dokokszony, żew ww. zbroi ma mnie przy <75% HP na HITA? 

Odnośnik do komentarza

bywają questy nietypowe które mają mocno podrasowane potwory

 

co do zbroi to zbroje z ian zawsze był słabe, z tego co pamiętam ten "double gore" jest ok ale to tak tylko mi ta nazwa świta z czasów jak grałem - ogolnie wybór masz taki

 

1 bić początek g ranka w tym co masz i sie męczyć jaż nie zrobisz g rankowej zbroi

 

2 zrobić najlepszą możliwoą h-rankową zbroje i sie w niej męczyć na g ranku troche mniej i troche dłużej (dalej zajdziesz)

 

3 zrobić jak najszybciej g rankową zbroje i sie w niej męczyć aż nie zrobisz czegoś lepszego

 

 

brzmi fajnie, prawda? ogolnie wejście na g-rank zawsze robi ten problem - najlepsza zbroja high rankowa jest słaba na g ranku, a wczesne zbroje g rankowe też są słąbe xD

 

na g ranku zaczyna sie skill, kończy sie zbroja :)

 

 

a to że ktoś zabiera jednym ciosem 75% to i tak luz, w unite były takie questy w dlc gdzie w najlepszej zbroi zabieało 90%, trzeba było latać na pełnym życiu caly czas bo każdy uszczerbek powodował że kolejny cios zabije, a walka trwała ze 30-40 min, to były czasy... na solo ładnie sie farmiło tego questa :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

skusił mnie sory def i divine blessing w tym ianie :lapka: okej, to zrobie ten double gore i zobaczymy, chociaz nie mam problemow zadnych w questach (poza tym akantorem, ale to podejrzewam, ze w zroi z 3x mniej def bedzie jeszcze gorzej xD), tak po prostu zaczalem czytac i ogarnalem ze prawie kazdy chwali ten secik z gore. 

 

zobaczymy jak to bedzie dalej :) a z akantorem no to ewidentnie po prostu musze uwazac i tyla, z cala pewnoscia idzie mi tez znacznie gorzej no bo skill jednak juz nie ten co kiedys. cyzli klasyczne

 

git gud 

 

a to że ktoś zabiera jednym ciosem 75% to i tak luz, w unite były takie questy w dlc gdzie w najlepszej zbroi zabieało 90%, trzeba było latać na pełnym życiu caly czas bo każdy uszczerbek powodował że kolejny cios zabije, a walka trwała ze 30-40 min, to były czasy... na solo ładnie sie farmiło tego questa :D

 

dlatego nie robilem questow dlc, starczyla mi satysfakcja z zwyklych :D 

Odnośnik do komentarza

a ten double gore jakie ma skille?

 

edit

a dobra juz wiem - double gore daje sharpness+1 , to rzeczywiscie najlepszy skill, i chyba jeden z pierwszy setów w jakim można mieć ten skill w 4U, no ale.. no ale to super skill, zwiększa DPS, zwłaszcza przy broniach które uzyskują dzięki niemu nowy kolor paska... ale to set ofensywny

 

 

w sumie to myślałem że to jest set z normala - pierwszy w jakim można uzyskać sharpness+1, robiony na samym końcu normala... eh już pamieć nie tam, sam nie wiem jak to było

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jak sie ma dużego skilla to def jest mało potrzebny, wtedy sharpness+1 jest super pomocny bo sie mniej odbija od grankwoych ludzi

 

ja w wiekszosci gier latałem polowe granka w dobrej zbroi z high ranka, (właśnie z sharpness+1) bo wszystkie wczesne zbroje na g ranku mają słabe skille mimo ze mają wiecej defa

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

niezła beka, bałem się, że ten armor z magali to będzie defensywny dramat względem golden lune, ale po ulepszeniu wszystkich czesci na 10 lvl nagle mam niewiele mniej defa xD takze jest spoko. farmilo sie przyjemnie itemki bo wiadomo, highrankowy gore ~9 minut, ale najwiekszy problem mialem ze skrzydłami low rankowej. yebany gore mi umieral po ~3 min zanim zdarzylem w ogole skrzydla rozwalic :sorcerer: no ale w koncu wzialem gorsza bron ciut i celowalem trylko w skrzydla i wpadlo :) No to teraz moge sobie smialo robic G ranka z czystym sumeiniem, nei zebym wczesniej ne mogl, ale chcialem po prostuzmienic zbroje zebym nie odczuwal rocznej stagnacji w gierce. jeszcze pewnie mojego wypasionego SA na cos innego zamienie, ale to sie obaczy jeszcze 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.