Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

Doyebaliśmy się bo gra wygląda po prostu suabo. Niby 3DS taki lichy nie jest a jednak widać gołym okiem że to wciąż ten sam silnik co w odsłonach z PSP. Nieznacznie poprawili modele, za to textury wołają o pomstę do nieba. Nie wiem, może na żywca aż tak to nie będzie raziło, ale na screenach i filmikach wygląda jak poczynione na chodnik wymiociny Miecia spod monopolowego ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe co dorzuca, skoro tyle czasu do premiery to moze mapy z poprzednich czesci? Byle nie bylo podwodnych starc.

no właśnie to dziwne bo na trailerze który niby ma zapowiadać MH4G wczoraj nie wyłapałem nic nowego, pokazywali jakby urywki ze zwykłego MH4, szukalem nowych potworow, może chociaż nowej kolorosytki poprzednio obecnych ale nic nie zauważyłem.. hmm

 

przyznam że nie liczył bym na umieszczenie starych map, poprzednio było to całkowicie możliwe, ale w tym wypadku 4 dostala nowy brzydki styl graficzny i nowy "dynamiczny"

 model biegania po okolicy, prawdopodobnie te nowe mapy sa kopletnie inaczej zaprojektowane (dużo miejsc do skakaniado wspinaczki itp) więc stare mapy nie pasowały by do nowego dynamicznego stylu biegania i skakania

 

też mam nadzieje że nie umieszczą wody

 

najbardziej prawdopodobne jest to że dorzucą troche potworów z generacji trzeciej, bo mało ich jest w mh4, więcej jest z generacji 1 i 2

 

ale sobiście cieszył bym się z całkowicie nowych potworów

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ej no napewno nie wrzucą mapek z MH3 bo zmienili styl graficzny i styl poruszania się po mapie, teraz te stare mapy są zbyt odmienne, na 99% ich nie wrzucą bo nie będa pasować

 

ale za to z trailera wynika że będzie nowa mapa - pustynia. podobno w mh4 jej nie było wcale

 

 

i raczej tez nie wrzucą nic z frontiera bo to robi osobna firma i do tej pory chyba ani jedna rzecz z frontiera nie weszła do wersji konsolowych

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...