Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

51 minut temu, SebaStianO85 napisał:

Jedna rzecz nie daje mi spokoju. Ostatnia scena z BvS

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


gdy ziemia na trumnie Clarka unosi się. Sugeruje to że on żyje czy co? Przecież w JL jest on ewidentne martwy a scena z grobem sugeruje coś innego

 

 

Nie znam się na kryptońskiej anatomii aż tak, ale podejrzewam, że

po śmierci z jego ciała uleciała jakaś forma energii. Koleś ma jej w sobie tyle, że rozpier

dala całe planety, więc taki 'ciche pierdnięcie' po śmierci do dla mnie nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

4ymzxpzefsi01.jpg

 

Ja mam nadzieję, że to przez ujęcie bo Zachary wygląda na lekko... ualnego. Chłopak miał przypakować do roli by trzymać jakiś poziom przy Heńku ale chyba opacznie zrozumiał przekaz. Albo kostium go tak pogrubia. No i trochę biednie wygląda ten strój. Pewnie nałożą grubą warstwę komputera. Czekam na wersję en face.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mustache are gone! ...but not forgotten.

Skoro już jesteśmy przy eSie to niedawno ujawniono kostium Pana ze Stali z nieukończonego projektu Justice League Mortal od Millera

Spoiler

http://dcfilmshub.com/exclusive-first-look-at-d-j-cotrona-as-superman-in-justice-league-mortal/

Ciekawostka: kostium zrezygnował z twarzowych czerwonych gatek na wierzchu jeszcze zanim DC wprowadziło podobną zmianę w komiksach przy New 52. Być może to właśnie przy projekcie Millera zdecydowano się porzucić gatki również w komiksach i późniejszych filmach. Podobnie gruntowne zmiany odnotowano przy Wonder Woman.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Geoff Johns ustępuje z pozycji CCO z DC Entertainment na rzecz, jak sam określa, bardziej twórczej pozycji.

Cytat

"I took on a role at DCE because I love the characters and this universe more than anything. But, I want to spend my days writing and on set. I’m thrilled to get back to a more hands-on creative role. It’s a dream job on dream projects, reaching even deeper into DC’s vast pantheon of characters."

Geoff już podpisał kontrakt z DC i WB, który pozwoli mu pisać scenariusze do DCU. Już skrobnął scenariusz do Green Lantern Corps. (którego będzie też producentem) w oparciu o serię z Rebirth co za tym idzie notatki Goyera idą do kosza. Maczał też palce przy scenariuszu Aquamana i WW2. Na małym ekranie zajmie się Tytanami jako producent wykonawczy i napisał też scenariusz do odcinka "Doom Patrol", który co ciekawe również szykowany jest na serial.

W komiksach zajmie się pisaniem serii Shazam! jak również mini serii Three Jokers, która wyjaśni skąd w uniwersum Rebirth 3 Jokerów. Także @Brolin musisz uzbroić się w cierpliwość.

Nie wiadomo czy ta decyzja ma związek z odejściem prezesa DCE Diane Nelson (rzekomo z powodów rodzinnych) ale dopiero teraz Johns ma realny wpływ na jakość kinowego uniwersum.

Odnośnik do komentarza

O Thorze też tak pisali, bóg piorunów w hełmie ze skrzydełkami xd to nie miało prawa wypalić a obecnie Thor to chyba najlepsza, najfajniejsza postać Marvela. DC ma u mnie kredyt zaufania za WW, castingowo całe JL to imo strzały w dziesiątkę. To, że biorą się za budowanie uniwersum od du.py strony to inna sprawa.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mcp napisał:

DC ma u mnie kredyt zaufania za WW, castingowo całe JL to imo strzały w dziesiątkę.

Kluczowa sprawa. Jeśli ktoś ogarnięty zajmie się scenariuszem i historią rozpisaną na więcej filmów, to mamy potencjalnego marvel-killera. Chyba wszyscy wiemy, że klasa postaci (Batman, WW, Superman) jest duuuuużo większa niż u Marvela. Cavil jest idealnym Superman'em wg mnie, jeśli Affleck nie wymięknie i Gadot nie zajmie się modelingiem, to z PRZEMYŚLANĄ fabułą kolejnych części DC z palcem w okolicach krzyża zje nawet Infinity War (człowiek może marzyć!). Także ten, trzymam kciuki (i chyba wszyscy fani kinematografii rozrywkowej).

 

henry-cavill-superman-costume-wallpaper-

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja z resztą cały czas liczę na to, że przy czeartej części  Avengers, Marvelowi podwinie się noga. Infinity War może i jest dobrym filmem rozrywkowym, ale za rok każdy zapomni o tym filmie. Jednak najlepiejby było, gdyby obie filmowe marki rywalizowałyby jak równy z równym. Może w końcu Johns uporządkuje ten burdel, jakim jest DCEU.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Zapewne na SDCC Warner zaprezentuje teaser filmu o Shazamie. Zaś scenariusz do solowego Flasha piszą scenarzyści ostatniego Spidermana, a za kamerą staną reżyserzy filmu "Game Night". 

Po ostatnim Spidermanie nie spodziewałbym się jakiegoś porządnego scenariusza  filmu o Flashu.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Kilka "informacji" ze szczytu DCEU

 

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/joker-batman-suicide-squad-movie-plans-making-sense-dcs-moves-1119489

 

Podział na marki - "Główne DC" i Spin-Offy DC czyli "DC Black"

 

Flash w stylu Powrotu do Przyszłosci (spodziewam się czegoś a'la - "O nie! Z(pipi)ałem kontinuum, pora cofnąć się w czasie". I to tyle z nawiązań do BTTF)

 

Powstają też Birds of Prey z Harley, Ivy i Batgirl która ma dostać własny flm.

 

Nowy Batman ma być prequel do Batmana znanego z BvS. Różne pogłoski krążą - jedne mówią że nie będzie Afflecka, drugie że młody Batman będzie tylko w 1szym akcie.

 

Geoff Johns skupia się w 100% na scenariuszach i na pisaniu Latarnii o weteranie Jordanie i młodym Stewarcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...