Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

"Aquaman" zapowiada się na taki miks Avatara i "Poszukiwaczy Zaginionej Arki", zaś zwiastun "Shazam!" zaskoczył mnie. Oby tylko nie przesłodzili tego filmu. Oglądałem pare razy "BvS", jakoś nie odczułem poważnego tonu filmu, szkoda, że Warner wziął sobie tę krytykę do serca. Teraz zapewne filmy DC będą jeszcze bardziej "kolorowe", niż produkcje Marvela.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

XD

no ale co to za różnica czy aktorka jest czarna/biała/zółta/niebieska, jak by to jeszcze była postać z krwi i kosci a tu ból dupy o kosmitke XD ale jak jest biały bestia który powinien być cały zielony to już spoko XD już pomijam fakt, że tego Titans nic nie uratuje, bo szykuje sie taki sromotny kasztan, że aż zęby trzeszczą.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No ta starfire wygląda jak 40 letnia (pipi) z Bronxu, a nie nastoletnia alienka :rotfl: no ale trzeba było rozdmuchać jakiś XIX wieczny rasizm, który w praktyce wynosił pewnie mniej niż 1/4 realnych hejtów. Nie wiem dla kogo wygląd reszty ekipy ma być spoko, bo ten poważny, mroczny styl zasyfia cały trailer i pozostałe postaci. 

 

e: jezu skąd wiedziałem że SJW @_Be_ się zbaituje :d

 

a wystarczyłoby obczaić trochę alternatywnego "Ludzie są zje.bani vol...." i cała wiarygodność podziału rodem z cartoon network idzie w (pipi)ec [*] 

 

 

Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Na razie to tylko plota, ale :nosacz3:

 

Cytat

Henry Cavill niedawno został obsadzony w roli Geralta w serialu Wiedźmin Netflixa. Nowe informacje portalu The Hollywood Reporter mówią wprost, że jego współpraca ze studiem Warner Bros. została zakończona i wszystko wskazuje na to, że dlatego mógł przyjąć rolę w serialu fantasy.

 

Henry Cavill grał Supermana od 2013 roku od filmu Człowiek ze stali. Ostatnio krążyły w sieci doniesienia, że aktor rozmawia o roli epizodycznej w superprodukcji Shazam! opowiadającej o kolejnym superbohaterze z tego fikcyjnego świata. Sam Cavill mówił też, że jest otwarty na rolę w Człowieku ze stali 2.

 

Dziennikarze The Hollywood Reporter donoszą – powołując się na swoich informatorów – że rozmowy w sprawie Shazama pomiędzy agentami Cavilla z WME, a Warner Bros zostały zerwane. Początkowo powodem był konflikt w terminarzu, a teraz dowiadujemy się, że Warner Bros. po prostu rezygnuje z Supermana. Ich źródła potwierdzają, że Henry Cavill żegna się z rolą, bo Warner Bros. dokonuje zmiany strategii i – jak zaznaczają – powoli dokonuje resetu podejścia do uniwersum.

 

Studio Warner Bros według źródeł THR chce skupić się na postaci Supergirl i jej solowym filmie. W nim też prawdopodobnie Supermana nie będzie, bo ma być to historia o początkach tej superbohaterki, więc jeśli Człowiek ze stali się pojawi, nie będzie w wieku Henry’ego Cavilla.

 

Inne źródło dziennikarzy wyjaśnia, że dlatego też Henry Cavill mógł podpisać kontrakt na rolę Geralta w serialu Wiedźmin. Nastąpiło to po tym, gdy strategia Warner Bros. uległa zmianie i w wyniku tego nie widzą w niej miejsca dla Supermana. Wielu fanów zastanawiało się, jak Henry Cavill będzie mógł pogodzić rolę Geralta z Supermanem i te doniesienia THR nadają temu sensu. Możemy spekulować, że Cavill raczej nie podpisał kontraktu tylko na jeden sezon, bo w razie sukcesu i zamówienia 2. sezonu, Netflix musiał mieć pewność, że aktor będzie dostępny.

 

Natomiast informator z kręgów Warner Bros. wyjaśnił dziennikarzom, że Superman jest jak James Bond. Po jakimś czasie trzeba szukać nowych aktorów. Dodaje, że powrót do Supermana będzie możliwy za kilka lat, gdy będzie można spokojnie obsadzić nowego aktora. Najwyraźniej Warner Bros. i DC starają się powoli skierować rozwój uniwersumw inną stronę. Taką, w które nie będzie Supermana i – jeśli wierzyć plotkom – bez Bena Afflecka w roli Batmana.

 

Pozostali superbohaterowie nadal będą grani przez tych samych aktorów, czyli Gal Gadot powróci jako Wonder Woman, Jason Momoa nadal będzie Aquamanem, a Ezra Miller pozostaje Flashem, a jego film ma być kręcony na początku 2019 roku.

 

Wszystkie doniesienia pochodzą od portalu The Hollywood Reporter, który jest jednym z najbardziej rzetelnych źródeł w popkulturze. Nadal jest to jednak informacja niepotwierdzona. Ani Henry Cavill nie skomentował doniesień, ani Warner Bros. nie ogłosił rozstania z Supermanem i nowej strategii dla DCEU. Dlatego traktujmy informację z dystansem jako plotkę.

https://naekranie.pl/aktualnosci/henry-cavill-juz-nie-zagra-supermana-zaskakujace-informacje-3497138

Odnośnik do komentarza

WB podało oficjalne oświadczenie...

Cytat

"While no decisions have been made regarding any upcoming Superman films, we've always had great respect for and a great relationship with Henry Cavill, and that remains unchanged."

... które niczego nie wyjaśnia. Agent Heńka zapewnia, że aktor dalej dzierży "S" na klacie więc pewnie wszystko rozchodzi się o pieniążki w kontrakcie na kolejne (ewentualne) filmy.

W ogóle jakie grzebanie w zaschniętym gównie się zrobiło. Już internety huczą, że Cavilla mógłby zastąpić Michael B. Jordan ( :yao: no chyba nie na tej Ziemi). Wszystko podobno zaczęło się od domniemanego cameo eSa w Shazamie ale negocjacje padły i już wtedy mówiło się o odejściu Henry'ego. Samo WB dokłada do plotkarskiego pieca rzekomo forsując projekt z Supergirl oraz całkowitym pominięciem filmów solowych z Kryptończykiem na najbliższe lata.

Wydawałoby się, że klątwa Człowieka ze Stali odeszła w zapomnienie wraz z nastaniem nowego wieku, a tymczasem średni MoS, słaby BvS, odejście Snydera, szamotanie się WB, beka z "Marthą" i wąsami sugerują, że wręcz przeciwnie. Tylko Brandonowi udało się jakoś prześlizgnąć niepostrzeżenie (odpukać).

 

Jeżeli Henry rzeczywiście odejdzie będzie to początek końca DCU bo nawet zmiana Batka nie wywoływała takiego poruszenia. Mało kto uroni łzy...

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rudiok napisał:

Supek ma być białym, ciosanym z metra, szerokim w barach i klacie gościem. Żodyn Mudżin nie zbliży się nawet do Cavilla. Jak chcą robić jakiś Elseworld albo cameo to spoko, ale taki pomysł gorszy od czarnej Ciri. Co następne, czarny Jezus bo Black Lives Matter? 

:facepalm:

 

ja tylko odnosiłem się do slów "suchoklates" 

 

a co do reszty bełkotu to sobie myśl co chcesz, mnie to je.bie bo nie interesują mnie filmy dla dzieci, ale z tego co wiem superman jest kosmitą więc może byc i czarnym kosmitą 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.