Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

A jak dla mnie ok. Wydaje się, że Wan wyciągnął lekcje z porażek kolegów (co oczywiście zweryfikuje się w grudniu) i dostarczy solidną opowieść z głębin. Takie pierwsze GotG w podwodnym świecie. A trzeba pamiętać, że komiksowy Aquaman to nie jest idealny materiał na film. Od lat blondas był na samym końcu łańcucha za(pipi)istości w Lidze. Po prostu nikt nie traktował poważnie typa gadającego z rybami. Nieco się zmieniło przy starcie New 52 i pierwszej dużej operacji Ligi. Wtedy Arthur pokazał pazur. Jednak wizerunek Aquamana wciąż niezbyt nadawał się na przeniesienie na duże ekrany. Wybór Momoy to ciekawy zabieg ale kluczem do sukcesu okazała się duża doza swobody jaką mu dano przy JL. Nonszalancja jaka bije od Jasona idealnie wypełniła lukę w charakterystyce Arthura nadając postaci drapieżność.

Ale nie oszukujmy się. Wan dostał zadanie w (pipi) trudne. Musiał zbudować origin na średnio popularnej postaci w trudnym i skomplikowanym środowisku, a przy tym zapewnić dobrą zabawę. No i w czasach gdzie filmy DC są w niekorzystnej sytuacji.

Obsada daje radę: Momoa jak wyżej, zjawiskowa Amber, nieco więcej wiemy o postaci Dafoe, ikona w postaci Kidman no i Wilson, który może być odpowiednikiem Lokiego w DC. Patrick ma do tego spore predyspozycje co udowodnił już przy Watchmenach czy Fargo. 

Do filmów DC podchodzę z rezerwą ale na Pana Rybkę czekam... na pewno bardziej niż na Shazama.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Kalel napisał:

Nie różni się dla mnie niczym niż kolejny wysryw od Marvela, prócz większa ilością CGI. 

No nie wiem, dla mnie to wyglada jakieś 18 razy gorzej niż Thor Ragnarok, wrzuca ciarki żenady na plecy. 

Odnośnik do komentarza

Nie zależnie od recenzji, z pewnością obejrzę ten film. Wizualnie jest całkiem nieźle, ( nie jest to przecież Avatar, czy kolejna część Avengers), zaczynając od palety barw na lądzie, kończąc na design'ie podmorskich monstrum. Dodatkowo pieczę nad scenariuszem sprawuje Wan, oraz Geoff Johns. Gdyby scenariusz napisał Terrio, czy inny Goyer, byłbym sceptycznie nastawiony do tej produkcji.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, _Be_ napisał:

No nie wiem, dla mnie to wyglada jakieś 18 razy gorzej niż Thor Ragnarok, wrzuca ciarki żenady na plecy. 

 

ach, Thor Ragnarok. no fajne takie, kolorowe. 

 

Liczyłem na buddy cop w kosmosie, a dostałem festiwal niekompetentność bohaterów idiotów z cringeowymi dow(pipi)mi.

 

Ale przynajmniej ten pomarańczowy strój wygląda dobrze!

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

@up

 

Poprawione!

 

W ogóle, z pierwszych pokazów dla ludzi, nie ma takiej potężnie negatywnej opinii jak było w przypadku JL. Muzyka jest meh, sceny akcji i krajobrazy piękne, Mamoa na plus, CGI ok. Największym zarzutem wydaje się być to że film łączy 3 różne fabuły przez co tempo jest szybkie. 

 

Po trailerach, wyglada to jak 1) walka braci o tron a'la Szekspir 2) Aquaman i Poszukiwacze zaginionego trydentu i 3)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...