Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i robią to. Aquaman był odrębny, Shazam ma małe easter eggi, WW84 jest głównie sequelem jedynki a scenariusz Flasha został wybrany tak żeby był małą historią, a nie wielkim ratowaniem Multiversum jak chciał Ezra i Grant. Mam nadzieje że pójdzie to w dobrą stronę bo Shazam był naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Shen napisał:

Słabizna, wygląda jak jakiś fanowski film. Do tego całe to "uniwersum" dc to niezły roz(pipi), dopiero co był nowy Joker.

Ale przecież to jest stand alone. W komiksach przecież co chwilę masz podobne rzeczy (Superman Red Son chociażby). Dlatego większą bekę mam z seriali gdzie uśmierca się postacie by te nie "kolidowały" z kinowymi odpowiednikami.

 

Jak na razie wygląda to na bardzo luźną adaptację The Klling Joke z tym, że całość nie skończy się w

Spoiler

kadzi z chemikaliami, a raczej rozwiną motyw 'one bad day' z komiksu Moore'a

Trzeba pamiętać, że komiksowa postać Jokera powstała w oparciu o rolę Veidta w The Man Who Laughs i raczej tam doszukiwałbym się powiązań.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Farmer napisał:

Ale przecież to jest stand alone. W komiksach przecież co chwilę masz podobne rzeczy (Superman Red Son chociażby). Dlatego większą bekę mam z seriali gdzie uśmierca się postacie by te nie "kolidowały" z kinowymi odpowiednikami.

 

Jak na razie wygląda to na bardzo luźną adaptację The Klling Joke z tym, że całość nie skończy się w

  Pokaż ukrytą zawartość

kadzi z chemikaliami, a raczej rozwiną motyw 'one bad day' z komiksu Moore'a

Trzeba pamiętać, że komiksowa postać Jokera powstała w oparciu o rolę Veidta w The Man Who Laughs i raczej tam doszukiwałbym się powiązań.

No tak DC Cinematic Universe potrzebuje właśnie takiego filmu, żeby chociaż otrzeć się o sukces filmów Marvela xD

Odnośnik do komentarza

Z tym, że nie ma już DCEU co zresztą @Kalel już wyjaśnił i też nie chodzi tu o walkę z Marvelem bo ta była skazana na porażkę już od początku. Teraz po prostu filmy mają na siebie zarobić, a jeśli box office będzie dobry to może w przyszłości DC/WB ruszy ponownie z tworzeniem spójnego uniwersum. Na razie próbują powybierać co bardziej cenne fanty ze zgliszczy snyderverse i odpowiednio je sprzedać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Film będzie rozgrywal się w latach 90-tych? Klimat trailera ciekawy, myślę że wyjdzie z tego niezłe kino. Myślę, że nie oprą się i dadzą podwaliny pod Batmana, co byłoby o ciekawe. Bo choć uwielbiam trylogię Nolana to starcie z batmanem detektywem byłoby fajniejsze niż z nowoczesnym gadzeciarzem 

Odnośnik do komentarza

Mleksk, ale tam się nic nie musi zgadzać, bo to jest kompletnie inna historia. Coś jak komiksowe Elseworlds. Jak sam piszesz Phoenix miał niby kontrakt na jeden film, więc nie będą to podwaliny pod inne filmy.

 

Dla mnie ten zwiastun jest taki se, nic mnie tam nie porwało i zaciekawiło.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie nawet przekonał, a do tej pory jakiekolwiek info o "Jokerze" po mnie całkowicie spływało, ale to zasługa Phoenixa, który pewnie będzie największą (oby nie jedyną) zaletą filmu. Trochę za duże nagromadzenie nieprzyjemnych przypadków, jakie go spotykają (a to dopiero 2 minutowy trailer), na razie wygląda to na przeruchany kierunek "ludzie byli wobec mnie źli, więc zostałem złoczyńcą", no ale zobaczymy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę że jednak ile osób tyle zdań.

Jedni piszą że odrębne filmy to kierunek dobry, inni są pewni że dc to robi, inni twierdzą że joker to dobre podwaliny pod nowego batmana, mimo że widzieli goscia w masce i garniaku w 2 minutowym trailerze.

Chociaż najlepszy jest pomysł że po 5 takich artystycznych filmach z symbolicznymi nawiazaniami do komiksów moznaby z tego zrobic wspolne uniwersum. Mysle że wygladałoby to jak spotkanie spidermanów z roznych wymiarów, kompletne pomieszanie z poplątaniem.

Mi to wygląda na totalny chaos, i danie wolnej ręki, na pewno nie nadaje się to na żadne łączenie, a fakt ze za poł roku dowiemy się ze robia kolejnego jokera z np. Travoltą i  rezyserka Snyder to więcej niż pewne. Kolejne podejscie do postaci batmana to porażka. I powodzenia z materiałowym szarym strojem, to co dobrze wyglada w komiksie w filmie nie wyjdzie, zreszta jest film batman w szarym stroju, nawet bez latania z bombą będzie to wyglądac żle. Burtonowy strój najlepszy, Zawsze będę wspominal ten moment w którym Bruce odrywa kawał gumy w powrocie.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...