Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To chyba dobrze, bo 'komiksowych' wersji Jokera na dużym ekranie już było parę. W tym ostatnio GENIALNY Cameron Monaghan w 'Gotham'.

 

 

Obejrzałem ten trailer jeszcze ze 4 razy i jest trochę lepiej. 

Hoakim to wiadomo, że pewniak, ale sam film może być najbardziej ambitnym co zrobiło DC w świecie filmu.

Lub nie.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Masorz napisał:

To chyba dobrze, bo 'komiksowych' wersji Jokera na dużym ekranie już było parę. W tym ostatnio GENIALNY Cameron Monaghan w 'Gotham'.

 

 

Obejrzałem ten trailer jeszcze ze 4 razy i jest trochę lepiej. 

Hoakim to wiadomo, że pewniak, ale sam film może być najbardziej ambitnym co zrobiło DC w świecie filmu.

Lub nie.

 

Jak dla Mnie najlepszy aktor do roli Jokera (w sumie i tak nie jokier, a raczej podwaliny), który bardzo dobrze odgrywał w tym Gotham. Jak widzę, że w tym odcinku będzie ten aktor to zayebiście, bo ta jego charyzma, oszpecona twarz, śmiech. Też bym tego aktora widział w jakimś pełnoprawnym filmie w universum dc.

 

Spoiler

Drugą postać też dobrze zagrał, a mianowicie bliźniaka Jeremiah Valeski. Czekam jak netflix wrzuci ostatni 5 sezon.

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Byłem na Shazam! i podobało mnie się. Taki fajnie głupkowaty, żarty w większości śmieszne. Aktorzy do roli Billy'ego oraz Shazama dobrani wręcz idealnie. Zresztą reszta dziecięcych postaci również bardzo dobra. Film ma dużo więcej odniesień do DCEU, niż Aquaman.

Mark Strong jako główny zły najpierw wypada dobrze, ale potem chyba pomysłu na niego nie mieli, więc po prostu tam jest i wygaduje standardowe villainowe teksty, co sam film też wyśmiewa.

Końcówka mnie lekko zaskoczyła, bo tego motywu z

rozbiciem mocy na 6 dzieci

spodziewałem się dopiero w drugiej albo trzeciej części. 

Aquaman chyba podobał mi się minimalnie bardziej, ale polecam wyjście do kina.

 

7+/10

Odnośnik do komentarza

Byłem widziałem szazam i no tak sobie. Aquaman śmieszniejszy (mimo że nie zamierzone są niektóre śmieszne sceny). Główny bohater spoko i dzieciaki dobrze grają. Zły przerysowany ale wcale nie zabawny poza 2 scenami. Nie wiem film czasem śmieszny ale czasem chce być zbyt poważny. No i prawie wszystkie zabawne sceny były w trailerze.... 

 

6-/10 bo z kina nie chciałem wyjść i obejrzeć się da. 

 

Kapitan Marvel to inny poziom a to wcale nie najlepszy film marvela:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...