Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Bloody Waters :obama: Opps :obama: All The Stars :obama: King's Dead :obama: Pray For Me :obama:  Ten człowiek jest wspaniały. Klimat jak skurwysyn. Zacari i Jorja Smith, cóż za piękne głosy, chcę album solo Zacariego. 

 

MOTHERFUCKER I DON'T EVEN LIKE YOUU

 

I to Ooooooooooohhhhhhhhhhh Kendricka w All The Stars, co za klimat!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słychać ok, idzie się przyzwyczaić. Ja korzystam bardzo rzadko, koncert musi być zazwyczaj w klubie żeby był sens używania zatyczek. Byłem na Swansach na których niby kazali używać zatyczek ale grali na OFFie pod gołym niebem i kompletnie nie czułem że mi się potrzebne więc na Kendricka też bym nie zakładał. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

na reddicie nastała moda na madness brackety różnych artystów, czyli po prostu wybieranie ich najlepszych utworów metodą eliminacji

 

LZjHBLSRISCLsrHcALQl_ij224oUM8DD41ONbvx4

 

na razie nie chce mi się przeklejać tego w paincie, więc wklejam jako ciekawostkę

Ale miałbym problem z wyborem między Ronald Reagan Era a Money Trees. Niby oczywisty wybór, ale zawsze miałem slabość do większości S80, a RRE jest chyba moim ulubionym kawałkiem na tym albumie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
Godzinę temu, c0ŕ napisał:

na reddicie nastała moda na madness brackety różnych artystów, czyli po prostu wybieranie ich najlepszych utworów metodą eliminacji

 

 

 

na razie nie chce mi się przeklejać tego w paincie, więc wklejam jako ciekawostkę

Ale miałbym problem z wyborem między Ronald Reagan Era a Money Trees. Niby oczywisty wybór, ale zawsze miałem slabość do większości S80, a RRE jest chyba moim ulubionym kawałkiem na tym albumie.

 

DZEZmrGWsAYp8A7.jpg:large

A tak serio to walczę aktualnie między wyborem Ronald Reagan Era i Money Trees. Obie wybitne ;/

Odnośnik do komentarza

dobra, pobawiłem się i tak wyszło.

 

WMiXi5Q.png

 

miejscami było mega ciężko, dlatego już na koniec nawet nie wybierałem czy wolę Money Trees czy The Re(nene)e, nie miałem siły xD. dość mocno kierowałem się sentymentem, ciężko powiedzieć by ADHD było lepszym kawałkiem niż Sing About Me, ale wybrałem ten pierwszy z powodu wspomnień związanych z premierą GTA 5, good times. Money Trees jednak wybrałem nad Ronald Reagan Era, jednak ya bish > whoopie whoop, mimo całej zaje.bistości tego drugiego. HiiPower vs Wesley's Theory to też był ciężki kawałek chleba no ale every nigga is a star.

 

fajna zabawa, poogarniam sobie jeszcze takie rozpiski Brockhampton czy Death Grips.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...