Skocz do zawartości

Platformówki na next-genach w odwrocie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregZPL

Chyba tylko Donkey Kong 64 brakuje. PSXowe Crashe Bandicooty i Spyro są, nawet chyba Gexy jak ktoś chce, z N64 Mario64 i obydwie części Banjo są. Z Satka Nights też. Z PS2 wiadomo, kolekcje HD. Z Xboxa Conker jest. Z GCN też wiadomo. Tak jak pisałem, brakuje tylko DK64. I kilku średniaków typu Croc

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Dema nie ma, promocji nie ma, to nikt nie gra. No i z tego co widziałem, to typowa gra dla dzieciaków, albo familijna. Nie chce mi się wydawać na to kasy.

 

Epic Mickey 2 został wyceniony przez gamespot na 5/10. Chyba prawidłowo oceniłem tą grę

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

I niby kto miałbym to zrobić? Z topowych studiów nikt. Naughty Dog robi coś innego, Insomniac ma Ratcheta. RARE nie żyje. Ubi trzaska swoje Assassiny i ma Raymana. EA? Pfff. Nintendo? Te lenie? Nie ma kto robić naprawdę wysokobudżetowych platformówek

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Łatwe? Nie bardzo. Właśnie bardzo trudne. Bo ciężko stworzyć coś rajcownego i, jednocześnie, oryginalnego. Ciężko stworzyć ciekawe universium, fajnych bohaterów. Zauważ, że od czasów Super Mario 64 platformówki 3D nie ewoluowały prawie wcale. Bez problemu pograsz sobie w Crasha Bandicoota, Banjo-Kazooie. Że o Sly, czy Jak&Daxter nawet nie wspomnę. A spróbuj pograć sobie w wyścigi z PSXa. Albo FPSy. TPSy. No jakiekolwiek gry akcji.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Topic stary, wiem... ;P

 

Chciałbym tutaj podrzucić swoją opinię... Moja opinia jest pośrodku...

 

Tak, PSX i N64 miały sporo fajnych platformówek...

 

Co do PS2, Xbox'a i GC nie uważam by tamte gry były słabe. Jak to naprawdę wspaniała gra, fakt... Ale było wtedy sporo fajnych gier. Weźmy coś z wysokiej półki, np. Psychonauts, gdyby dorzucić DC który za wiele platformerów nie miał wrzucę jeszcze obydwie części Sonic Adventure...

 

Poza tym uważam, że koneser sporo by tam znalazł dla siebie.

 

Macie rację mówiąc, że HD geny mają sporo ciekawych pozycji. Nie mam HD genów, ale czytając recenzje i patrząc na materiały video w sieci widzę sporo ciekawych gier.

 

Weźmy np. Dust an Elysian Tail, wielu mówi, że to RPG, być może... Ale jest sporo tutaj elementów platformowych, a co powiecie na Jett Rocket? Albo Ancient of Ooga?

 

Jednak autor topica ma w jednym trochę racji. Na obecną chwilę brakuje mi platformówek 3d. Platformery 2d i 2.5d są fajne, ale brakuje mi platformerów 3d... Brakuje ich i to bardzo.

 

Spyro się wciąż ukazuje, ale jako Skylanders, wygląda fajnie, ale z powodu NFC nie będę w to inwestować, tak samo będzie z Disney Infinity mimo iż wygląda ciekawie...

 

Gdy to piszę z zupełnie nowych serii platformówek 3d czekam jedynie na Armillo, Oliver and Spike, Invizimals the Lost Kingdom oraz na Kaio King of Pirates i liczę, że Keiji Inafune dokończy projekt, a nie jak to miało miejsce w ostatnich latach zapędzi się w inny projekt....

 

Gdy myślę o past genach brakuje mi tego nawału platformówek 3d... Sami przyznacie, że takie gry są bardzo fajne. Gry które oferują HD geny są fajne, ale poza sequelami większość nowości jakoś do mnie nie bardzo przemawia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

No albo to, że kiedyś to było Sony a teraz to jest kibel, jeżeli chodzi o rudzielca.  Mogli by zostawić strukturę jak w częściach 1-3 ale z masą rozdroży, płynnego przechodzenia w 2,5 d oraz wchodzenie w kolejne plany, warstw leveli.  Już sobie wyobrażam te rude pulsujące futerko :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Było by pięknie, gdyby Sony przejęło prawa do Crasha - najlepszej maskotki, jaką kiedykolwiek mieli.

Ja widzę to tak -- (oczywiście gdyby wreszcie poszli po rozum do głowy i wykupili prawa do marki, którą powinni wykupić już na samym wstępie jeszcze za czasów PSXa)

Super duper platformer 3D z Crashem ala Banjo Kazooie na PS4 i Crash Bandicot IV 2.5D dla Vitki. Do tego Crash Team Racing: New Adventure na PS4 i Vite w Cross pleju i było by pozamiatane.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Co by było pozamiatane? Crash to, w tej chwili, martwa licencja. Ostatnia część sprzedała się żałośnie, bo i żałosna była. Jedynie Naughty Dog mógłby ją ożywić, ale nie ma żadnego powodu żeby to robić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...