Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Dzisiaj sobie z braku zajęcia ściągnąłem, zagrałem i się wciągnąłem. Naprawdę bardzo przyjemny i dobrze przemyślany h'n's. Na pewno pod wieloma względami lepszy od D3, ale nie wiem czy sam feeling przy graniu mam większy niż w D3. Chyba jest bardzo podobny.

Ale mam pytanko. Jest jakaś skrzynia gdzie mogę składować itemy? No i da się jakoś zdobyć zwoje identyfikacji oprócz dropu i sprzedaży przedmiotów?

Odnośnik do komentarza

Scrolls of Wisom wpadają potem w takiej ilości, zę będziesz miał ich 3 razy za dużo.

 

Stash Chest jest w każdej wiosce.

hehe a później na mapach jak masz odpowiednie Rarity sytuacja się zmienia po raz kolejny, brakuje scrolli :P

 

Zapraszam na streama jak komuś się nudzi, 72 lvl Maruder pod Infernal Blow - http://pl.twitch.tv/uberadi

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Panowie wypadają mi takie żółte przedmioty. Nauczony trochę z Diablo wiem, że to są te lepsze niż normalnie, ale co z nimi robić jak mi się nie przydają? Sprzedawać normalnie w sklepie czy może gdzieś na jakimś targu aby dostać coś lepszego?

Od razu mówię, że nie interesuje mnie granie i grindowanie potem, gram tylko do skończenia gry, późniejsze fazy mnie zwyczajnie nudzą. Więc warto się bawić w jakieś handle czy wszystko do kupca?

 

Aha, da się wyłączyć ten chat po lewej? Strasznie irytuje.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Gram shadowem, 28 lvl bodajze, liga ta z oltarzykami, nie pamietam jak ona tam sie nazywa xd. Robie build na krytyki/mrozenie/uniki, poki co bylo mega latwo i ten lvl w zasadzie w kilka godzin wbilem lekkim ch,ujem. Giera kozunska, ale wiedzialem czego sie spodziewac bo gralem juz za czasow bety.

Aktualnie mam problem troche, bo o ile srednie itensy stykaly spokojnie w grajndowaniu na tym poziomie, tak teraz jestem w piramidzie i mnie napi,erdalaja tam troche. 

 nick mam FARMEROS albo FARMEROZ, nie pamietam :v

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...

Po dłuższym czasie wróciłem do gry i... zrobiłem nową postać bo znudziła mi się gra "wojem".

Teraz czas na łucznika, gra się całkiem spoko. Po 2 dniach doszedłem do najwyższego poziomu trudności i 51lvl :D

 

No i zacząłem grać tą postacią w lidze "Torment/Bloodlines". Dawno nie chciało mi się tak w coś grać. 

 

Aha, w 2 dni poleciało mi... 6 unikalnych rzeczy. Jak grałem na standardzie to przez całą grę (a doszedłem ledwo do 45lvlu w ciągu... tygodnia? :D) poleciał tylko jeden.

 

Czas spać bo mi mózg eksploduje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

Ale ludzie mają pomysły na buildy. Znudziła mi się wiedźma i gram Duelistem z tarczą... ale bez broni xD DPS jak na razie ponad 100 tysi i 8,5 tysi defa. 

Nie mam pojęcia jak ludzie robią takie buildy, jakbym sam grał bez wzorowania się na jakimś buildzie to pewnie bym już nie jedną postać zyebał :D

 

Ta gra jest genialna i nie mogę się oderwać.

Odnośnik do komentarza

Ej, no właśnie, bo się zastanawiałem jak Wy to ogarniacie. W Diablo 3 można grać bez większej znajomości buildów, nie wymaksujesz postaci, ale od biedy masz te procentowe wskazania o ile coś jest lepsze od obecnej broni i spoko. Tutaj czegoś takiego nie ma, do tego drzewko rozwoju gdzie nie można sobie tak swobodnie zmieniać i ja pierdzielę, łatwo się pogubić.

Odnośnik do komentarza

Dlatego zawsze przed rozpoczęciem gry trzeba znaleźć jakiś build dla siebie. Bardzo dużo buildów jest oznaczonych "beginners" albo "cheap" więc od tego trzeba zaczynać. 

 

No i wszystko jest na oficjalnym forum poe.

Jak ktoś gra i jest na lidze "talisman" to pisać, nick w grze: SpinToWinBrooo (mało wyszukany bo mam chyba z 20 postaci a wszystkie lepsze nicki zajęte).

 

 

Aha i jeszcze jedno, w marcu wychodzi dodatek Ascendacy. A co po nim?

 


How many acts do you plan in the future? How many expansions? Is there any work in progress in mind after Ascendancy? :D

Many. There are three expansions at least partially in progress at the moment.

:obama:

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.