Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

Na reddicie widziałem jak jednej osobie poleciały 2 w labiryncie ;O

 

No i teraz na tej lidze jest szansa że się kupi u Cadiro, ktoś tam miał Mirrora za 13k coinsów więc lol :D

 

Ja na zmianę farmię labirynt (100+ runów i nie mogę dobrego enchanta na hełm zrobić ;<) i Atziri, zawsze jakieś zajęcie, no ale może w końcu wypadałoby troche lvli wbić.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Jakoś po ciężkim początku udało mi się wciągnąć w gierkę. Nawet kombinuję już laptopa żeby do roboty brać :P.

 

Powiedzcie gdzie farmić itemki? Na razie z randomami po Ledge z Aktu pierwszego biegam. Build pierwszy lepszy jaki mi wpadł. Z totemami. Wszystkie itemy z dropu. Zero handlu i jakoś daję radę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Tak, wystarczy aktualizacja.

Nowa liga to tylko dla nowych postaci, każdy zaczyna od 0.

 

Ja aktualnie lecę w ten build: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1622354/page/1

Ale nie polecam go początkującym bo sam kamień, który dodaje masę dmg i crita ("Lioneye's Fall") kosztuje aktualnie 70 chaosów xD mi na początku ligi udało się kupić za 10.

 

A co do nowości, dodali "end game labirynt" który odblokowuje kolejne 2 pkt ascendancy, strasznie ciężki, sam go jeszcze nie ukończyłem a mam 81lvl. Same triale (jest ich łącznie 6) występują tylko na mapach i czasem jest spore wyzwanie żeby je ukończyć.

 

No i tytułowe prophecy, czyli przepowiednie które "kupujemy" u nowego npc za "silvera". Czasami są jakieś typu "zabij tego i tego moba a poleci z niego unikat" a czasem można trafić na perełki, typu "5 link broni lub armora za pomocą 1 kamienia". Chociaż przepowiednia, że na jednej z map napotkam na plagę żab i tak wymiata xD

 

Aha, jak każda liga, ta również ma swoje unikalne challenge, czyli np. pokonaj tych i tych bossów, użyj tych i tych kamieni, itp, itd. Za 12 wykonanych wyzwań dostajesz efekt "śladów stóp", za 24 efekt broni a za 36 peta.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

poe.trade

 

Wpisujesz nazwę itemu który chcesz kupić, filtrujesz po najtańszej ofercie i whisperujesz sprzedającego w grze ;)

Sam z tego korzystam i teraz ściągnąłem program do wystawiania własnych przedmiotów. 

 

Jak ktoś ma jakieś pytania to nick w grze: "Sraczka" :P

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem pierwszy akt na pierwszym poziomie. Znalazłem jeden unikat, warty 1 chaos. Nieużyteczny, bo dla maga, no ale mam w szkrzynce. Rozumiem, że na dropienie dużo lepszych itemów pewnie poczekam aż będę grał na hardkorze? Zrobiłem na początek łucznika i idę według tego schematu. Dam radę?

 

 

9b37p0A.png

 

 

Tzn podobnego, bo chyba obecne drzewko różni się drobnymi szczegółami. 

Ogólnie gra się super, wreszcie jakiś hackslash, który mnie nie odrzuca. Pomimo, że wcześniej narzekałem na ten system gemów. Wystarczy jednak trochę pograć i wydaje się całkiem sensowny.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Najlepsza stronka z buildami to oficjalne forum PoE, tam poszukaj swojego buildu bo po samym drzewku cieżko ocenić, gear ma BARDZO duże znaczenie w buildzie.

 

Ja porzuciłem tamtego łucznika i ponownie rozdałem punkty, teraz idę w to: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1623437

To jest jeden z najbardziej OP buildów w grze. Aktualnie farmie Uber Labirynt i Atziri (ludzie sami mi płacą żebym ich wycarrował xD).

Jak masz jakiś problem albo pytanie to wal w grze ;)

 

A co do tych unikatów, większość sprzedaje vendorom bo tylko zalegają w stashu. I Hardcore nie ma tu z tym nic wspólnego, wszędzie drop jest taki sam. Ale fakt, im wyższy lvl tym lepsze unikaty mogą polecieć ;)

 

29 wyzwań zrobione, jeszcze 7 i będzie pet ale kurde, teraz dopiero zacznie się grind xD

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie robię sobie przerwę bo... zrobiłem już dosłownie wszystko co chciałem. Wbiłem 36 wyzwań (12 - ślady stóp, 24 - efekt broni, 36 - pet), wszystko co napotkam na drodze kończy się 1 hit ko, a reszty mi się nie chce farmić żeby zdobyć lepszy gear bo nic lepszego nie potrzebuje. 

 

Ale za jakieś 3 miesiące nowa liga, nowy dodatek, nowe wyzwania i nagrody. Przynajmniej wiem już w jaki build inwestować od początku :)

 

No i na koniec, moja kryjówka która robiła furorę przy rotacjach podczas robienia Daily questów dla masterów.

 

8BVlfT7.jpg 

 

 

W sumie to zrobiłem na tej lidze 2 postacie, Shadow na 90lvl (mój rekord, zawsze dochodziłem max do 86 i mi się nie chciało dalej) i Marauder na 70+. Porównując te obie postacie to ten build który miałem na Marauderze (Earthquake) to śmiech na sali w porównaniu z Poison Bladefall Trapperem :D

Odnośnik do komentarza

A więc lubisz penisy? No ja Ci pod kołdrę zaglądać nie będę :P

A tak serio.

Też poleciałem w ten build co wrzuciłeś i faktycznie wszystko leci na strzała. Na tę chwilę używam Frost Blade (nie mam jeszcze wszystkich gemów potrzebnych, no ale co zrobić) i jest bardzo OP szczególnie przy większej ilości mobów.

 

No może nie tyle co poleciałem w ten build, co cały czas idę tą drogą.

Edytowane przez Plamek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

 @wojnar

Jaki build byś polecił na start nowej ligi? Zacząłem grać niedawno, co nie przeszkodziło mi wbić 60 godzin w 5 dni :D Wziąłem jakiś noob build na totemach Marudera i nie było większego problemu z czyszczeniem Merciles. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek ;) No ale traktowałem to jako swego rodzaju tutorial, na 4 dni przed końcem "sezonu" nie będę się spinał. Czuje, że i tak tylko lekko zarysowałem z wierzchu content jaki ta gra oferuje.

 

Preferowałbym jakiś bezpieczny ranged build. Raczej solo. Myślałem o czymś takim. To jest w miarę grywalne na obecnym patchu?

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1626895/page/1

 

Może jakieś inne propozycje? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie bym się wstrzymał bo zaraz wychodzi nowy patch i niektóre buildy mogą być już nieaktualne.

Zawsze wybieram jakiś build dla siebie na godzinę przed rozpoczęciem ligi :D otwieram w zakładkach buildy dla każdej postaci i po kolei przeglądam.

W tej lidze też grałem marauderem z totemami ale znudziło mi się i miałem mało czasu więc nawet 12 wyzwań nie zrobiłem.

W nowej lidze za 36 wyzwań dostaje się demoniczne skrzydła więc już muszę przysiąść do tego :)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że patch wyjdzie w przerwie między Ligami więc będzie to dotyczyło tylko postaci, które spadły do standardu. Tak myślę :P

 

Uwaga, noob question :D Co to znaczy selfcasting? Dość często spotykam to w różnych opisach buildów i nie mogę rozgryźć :P

Edytowane przez kill00
Odnośnik do komentarza

Selfcasting polega na tym ze atak lub cokolwiek innego załącza się samo. Są od tego odpowiednie gemy, np. Cast when damage taken, Cast on crit, itp.

 

A co do restartu drzewka to tak, to jest tylko dla postaci na standardzie.

 

Aha, patch wychodzi razem z nową ligą.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.