Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam problem, zakupiłem 64 GB kartę micro sd, ale tablet jej nie widzi (Lenovo TAB 2 A10-70F).

http://www.mymemory.co.uk/Micro-SDXC/SanDisk/Sandisk-64GB-Ultra-Android-Micro-SD-%28SDXC%29-Card-%2B-Adapter-48MB_s-Class-10-UHS-I

 

Wszędzie widnieje, że ten model obsługuje do 64 giga. Oczywiście jest ona sprawna i po podłączeniu pod PC śmiga bez problemu (formatowałem ją). Tablet czyta inne mniejsze karty micro sd.

 

Jakieś pomysły, czy nic się nie da z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Pod windowsem karty 64 będą formatowane albo z systemem plików NTFS albo exFat. Nie każdy tablet czyta te formaty. Sciągnij jakieś narzędzie (np. http://tokiwa.qee.jp/EN/Fat32Formatter/) i spróbuj sformatować tą kartę do Fat32. Może wtedy tablet ją zobaczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrzac w google, okazuje sie, ze ten jego tablet obsluguje 64gb karty, ale nie obsluguje. Mianowicie fabrycznie, po wyjeciu z pudelka nie obsluguje sdxc. Trzeba zrobic aktualizacje calego systemu z OTA do najnowszej, wtedy karta moze byc widzialna i mozna ja juz sformatowac pod tabletem.

 

Jak na moje to po prostu oficjalnie ten tablet nie wspiera sdxc, ale patch dodaje jakas podstawowa obsluge i idzie takie karty na nim uruchamiac.

Odnośnik do komentarza

Bierz 32 - one nie mają problemów. karty 64 to inny rodzaj już, zmiana z SDHC na SDXC którego może nie obsługuje ten twój tablet?

 

Co do Yogi to chyba zależy za ile? "Mogę mieć taniej" niewiele nikomu mówi.

 

No z tego co widziałem to normalnie 1200 zł za 16 gb z lte, a ja mogę mieć nówkę za 800.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Muszę kupić jakiś tablet z Androidem.

Używam jeszcze swojej starej, wielkiej cegły jakim jest Xperia Z, ale jednak chciałbym gdzieś odpalać kupione gry z HumbleBundle, czy emulatory, także szukam jakiegoś 'tabletu dla gracza'.

Mam iPada trzeciej generacji, ale chciałbym coś mniejszego (niż te 9.7 cala).

Coś z wejściem MHL, tak jak mam w Zetce, że podpinam kablem pod amplituner i widzę wszystko na TV i słyszę dźwięk z kina domowego - przydatne dla odpalenia filmów mkv.

Jeszcze widziałem tablet z projektorem, tej znanej takiej marki, tych lepszych producentów Lenovo. Ale w sumie prawie 2 kafle za bajer, który wykorzystam pewnie raz na pół roku, to trochę za dużo.

Odnośnik do komentarza

E tam bez przesady że Zetka z 5 calami wielka :P Ostatnio kupiłem tablet, długo się przymierzałem co wybrać i padło na Z3 tablet, i jestem bardziej niż zadowolony. Używam w sumie do wszystkiego, hula jak złoto, wyświetlacz i dźwięk jak dla mnie też super. Gram czasami w jakieś gierki i 8 cali pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

10 cali, wytrzymały (nieawaryjny), w stosunkowo niskiej cenie. Nie musi mieć dobrego procesora, dużo RAM-u etc., ma służyć do oglądania zdjęć, Skype'a, może czasem filmów i przeglądania Internetu. Możecie coś polecić? W zeszłym roku kupiłem któregoś GoClevera, ale kilka tygodni temu padł.

Odnośnik do komentarza

http://www.ceneo.pl/24143629

 

Cena to jakies 400-500 zł, średnia półka ale powinien spokojnie wystarczy do tego co opisałes na poprzedniej stronie.

 

Alternatywnie Kruger&Matz KM1064G lub Lenovo A10-70 A7600 ale tutaj to raczej nówki za 500 nie znajdziesz i trzeba by na allegro patrzeć za jakimiś powystawowymi etc.

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...