Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

W streamowaniu są 2 zmienne ważne - przepustowość i niski ping do źródła. Jak pingi będą wysokie będzie duże opóźnienie między tym co ty robisz a tym, jak i kiedy gra zareaguje, tak samo jak w graniu online z kimś.

 

Jestem sieciowcem z zawodu i kurde Panowie: kabel > wifi i tak jest zawsze. Mam najnowsze wifi w lapku i router ac za 700 zł i wyciągam dopiero teraz jakieś 70mb/s przy transferach na NASa - czyli dalej mniej niż Gigabit (ok 110 mb/s) a już zaczyna wchodzić 10gigabit na przewodzie. Do tego zawsze urządzenie musi przekształcić sygnał więc dodaje opóźnienie (każde urządzenie po drodze to dodatkowe opóźnienie, ZAWSZE). Także jak tylko możecie - kabel.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście wersja 16GB z WiFi.

 

iPhone mnie powoli męczy i ilekroć chwycę do ręki swojego SGS3 z Andkiem 5.1.1 (CM) to czuję ukłucie tęsknoty. Ale tablet? Mam tego Nexusa 7 2012 prawie od premiery i nigdy nie działał tak, jak bym tego chciał. Z gierkami i filmami radził sobie dobrze, ale system zawsze gdzieś musiał się przywiesić. Po Androidzie 5.0 to w ogóle nie dało się tego używać. Teraz nie wiem co jest, ale nawet na A4.3 jest tragedia i półminutowe zmuły (nie żartuję). Ja wiem, że iOS ma swoje grzeszki, ale raczej nie ma tego problemu, aby sprzęt po dwóch latach był nieużywalny.

Odnośnik do komentarza

Ale to coś u ciebie nie halo z nim jest. Ja miałem Acera jakiegoś i działa do dziś a nawet chodził jako Player w sklepie pod tv nonstop przez 3 miechy. Niedawno go sprzedałem. Mam jeszcze Galaxy tab 2 w szufladzie i na cm chodzi nawet ok, jak opisujesz bolączki to naprawdę się zastanawiam jak to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Będą święta to jeszcze raz się nim zajmę, ale ja już naprawdę podejrzewam jakieś zużycie sprzętowe, bo dosłownie półminutowe zwieszki to nie jest możliwe nawet na zamulonym Androidzie.

 

A ja naprawdę Androida lubię i jestem cierpliwy do takich rzeczy :). A ten N7 mnie do szału doprowadzał ilekroć go próbowałem użyć. Na szczęście jak już się serial albo gierkę włączyło to działało normalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Co jest najlepsze, ja pracujac w MM ciagle to ludziom tłumacze. Po co ma Pani doplacac do wersji z modemem gdzie trzeba miec kolejna karte do internetu. W telefonie mobilny router/hotspot i jazda. 

 

Oczywiście wbudowany modem ma też swoje niepodważalne zalety. Nie jest natomiast wyznacznikiem kupowania urzadzenia.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o 3g ponieważ w domu u rodziców nie ma wi-fi. A mama posiada stary telefon jak świat. Chciałem dla niej jakiś telefon lepszy ale one mają małe wyświetlacze a 7 cali robi robotę w tablcie i będzie mogła komfortowo przeglądać internet. A na prezent nie mogę przeznaczyć więcej bo są jeszcze moje dzieci i żona i zrobi się z tego ładna kasa w plecy:)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mam tego lg g pad i nie polecam, chodzi jak balas, sam się wyłącza, gry (heartstone) niegrywalne, you tube sie tnie i wczytywanie stron trwa 10-15 sekund xd. nie wiem o co kaman ale nie czyta mi żadnej karty sim operatorów poza playowej. próbowałem reklamować, ale jak dostałem z powrotem to nadal działał tak samo, oczywiscie jade na orginalnym sofcie. lg hui zawsze nazawsze

Odnośnik do komentarza

 

3G to one raczej nie miały

Czemu ludziom tak zależy na 3G w tabletach? W sytuacji kiedy nie jest się w domu i nie jest w zasięgu darmowego WiFi, można przecież udostępniać z telefonu.

Nie wiem. Sam mam N7 WiFi i iPada WiFi, jaki problem zrobić sobie hotspot z telefonu :P?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie każdy ma smartfona, dwa modem to bardzo wygodne rozwiązanie, wszystkie tablety jakie miałem i mam są z kartą sim, sama karta sim nie jest drogą imprezą, oczywiscie w przypadku topowych tabletów jak ipad gdzie różnica jest 600zł w modelu "z" i "bez" to owszem bym się zastanawiał, a tak jak budżetówka za 400zł to imo lepiej miec niż nie miec. No i kwestia po co udostępniąc łącze z smartfonu, skoro mamy smartfona? xd jak ktoś chce obejrzec sobei film tp go zrzuci na karcioche a nie będzie udostępniał neta telefonem by odpalic na tablecie jakiegoś palyera online, bo to głupie imo xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...