Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mastafaker

Tab 3 nie bierz, tragiczna jakas ekranu ma ta wersja 7 calowa. Lenovo 1000x lepiej. W MM za 449zł jest wersja z modemem 3g tego A7.

 

To pewnie dostaniesz go taniej w innych sklepach internetowych!

 

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/tablet-lenovo-tab-2-a7-30h-59-435980?querystring=lenovo%20a7

 

Do jutra jest darmowa dostawa w MM.

Edytowane przez mastafaker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Forumek pomoze, bo potrzebuje jakiś budżetowy 10calowiec dla 5latka. Żeby jakieś tam gry ruszyly.

To może nVidia Shield K1 (premiera ze 2 miechy temu). Co prawda 8 cali, ale do gier idealne i działa pad z PS3 i można streamować gierki z PC i z serwerów nVidii.

Nawet napisałem krótki tekścik na moim blogasku.

Sprzęt mam i polecam.

Cena: 850zeta

Odnośnik do komentarza

Tylko pytanie czy polecisz takie coś laikowi? Zobacz dla kogo ten tablet jest. Myślę, że 5 latek nie będzie streamować gier z PC, podłączać Pada z PS3 albo grał na emulatorach.

 

Ze swojego doświadczenie biorąc pod uwagę same sklepy to przy okazji gier jest raczej AppStore > Google Play. Jak doliczysz inne rzeczy typu customizacja, streaming czy emulatory to dopiero wtedy iOS < Android ale nie jak korzystasz tylko ze sklepu.

 

Tak w ogóle to fajny film polecam, jest w spoilerze :-)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie piszą, bo sporo nie ma, może nawet większość. Była tym dyskusja niedawno. Albo płacisz mniej i udostępniasz neta z telefonu kiedy potrzebujesz dostęp tam gdzie nie ma WiFi, albo płacisz więcej za wersję ze slotem  i dokupujesz kartę SIM pod sam internet. Sam oceń czy potrzebujesz płacić dodatkowo za 3G czy nie.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

W telefonie masz zwykly korzystny roaming wiec dual sim nie jest az tak potrzebne a tablet na karte jest wygodniejszy. Nie trzeba drainowac tez telefonu hotspotem. Jak masz kupic tablet za 3000 to wydaje mi sie, ze lepiej dorzucic 400zl do tabletu z 3g, zwlaszcza ze dochodzi Ci jeszcze gps.

 

No chyba ze ktos koniecznie chce miec ipada ale w najmniejszej i najubozszej wersji no to chyba wtedy nie ma dyskusji.


Ja wychodze z zalozenia, ze lepiej miec jak nie miec.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem argumenty ale ja mam inne podejście. Więcej i częściej korzystam z telefonu więc wolałbym w sytuacji jak jeżdzę - kupić jakiegoś dobrego DualSima żebym miał internet zawsze w kieszeni. Jak byłem w podróży poślubnej to takie zdanie sobie wyrobiłem. Obecnie nie jeżdżę po świecie w polskiej rzeczywistości nie widzę sensu wielkiego posiadania dual sim. Natomiast przy podróżach za granicę - jak najbardziej i to tylko ze względu na net. Na razie pomimo spadku cen to internet jest jeszcze w roamingu drogi bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...