Skocz do zawartości

tomek1906

Tablety

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie ma różnicy to po  co przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę beka, że to Samsungowe badziewie jest 200 zł tańsze od Aira 2 i ponad 2 razy wolniejsze :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ostra beka z nazywania Ski badziewiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet? Inny niż iPad? Serio? Haha.

Co wy, dziewczynom każecie pozować do zdjeć HC Roomu?

Edytowane przez ra(pipi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie moj tablet zayebiscie podoba, nie wyobrazam sobie przejscia na ios w tabloidzie, android ma wiecej mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

frosti to nie ma sensu, oni stoją po  swoje sprzęty w kolejkach, my kupujemy  w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16:9 w tablecie xDDD

Hahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16:10, przydaje się do filmów,  oczywiscie kacze opowiesci zgrywane z vhs lepiej  wypadaja na jablkowym 4:3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam szczególnego sensu tabletów nie widzę. Zawsze można dzwonić z 7 cali przecież :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oho, zaraz znowu bedzie (pipi)a opowiesc  o lezacym ipadzie 2 ktorego nemo nie uzywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16:10, przydaje się do filmów,  oczywiscie kacze opowiesci zgrywane z vhs lepiej  wypadaja na jablkowym 4:3

No tak tak, filmy. Noce zarwane na oglądaniu filmów na ekranie wielkości kartki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

iPad Air 2 byłby dobrym zakupem, lepszym niż nawet iPad Pro (9,7") ze względu na jakość/cena.
ma dużo ramu - dzieki czemu iOS pozwala na otwarcie dwóch apek równolegle, za(pipi)iste wykonanie i Retinę. 

brałbym - tylko trzeba uważać bo to je amelinium, to samo co w iPhone 6 - tak, gnie się :)

Edytowane przez II Noxx II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak tak, filmy. Noce zarwane na oglądaniu filmów na ekranie wielkości kartki.

Nie kolego złoty, ogladane np.  w pociągu,  z tabletem postawionym na póleczce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na iPadzie obejrzałem 2 sezony shielda. Nie wybuchł, w przeciwieństwie do...

a nie to spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(pipi)a, czy ja pisałem  ze sie nie da xD

na ipadzie można naraz ogladac dwa seriale w 16:9, i sie nie tnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie mam iPada, był firmowy. W szufladzie leży Galaxy Tab 2, nikt go nie chce to leży, ostatnio mecz na ipli odpaliłem bo na moim telefonie nie chodzi, są problemy na andku 6 ale ipla ma mnie w dooopie, więc wyjąłem tablet. Ciężkie badziewie.

Cieszę się milan że tak duża pamiętasz z tego co piszę ;-)

2 seriale? Jaaa. Ciekawe ile można na surface gdzie jest normalny system. Pewnie z 10 wielkości znaczka pocztowego. Godzina i cały sezon gry o tron zaliczony!

Edytowane przez NemoKOF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki tablet do internetu [youtube, twitch] / email ? do 1000 zł.Jestem zielony w temacie, ale czy na tabletach są jakieś fajne gierki (np. rpgi?) może są emulatory, albo stare gierki z pieca można odpalać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam tablety Samsunga, znajdziesz cos w tej cenie na allegro.... Chyba ze wolisz Apple to wybierz iPada. Na tabletach sa calkiem spoko gierki (chociaz nie maja startu do tych na konsolach) a do tego jest masa emulatorow, starych gier a pc-ta niestety nie odpalisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim wypadku bierz cos od Samsunga. Sam mam od nich tableta i jestem zadowolony, chyba ze chcesz wieksze mozliwosci do grania to polecam Nvidie Shield K1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co myślisz o czymś takim?

http://allegro.pl/samsung-galaxy-tab-e-9-6-t561-4x1-30ghz-3g-140zl-i5796933400.html

Jakie gierki na tym odpalę? Interesuje mnie granie w podróży, w domu raczej tylko web ;)

czy lepiej kupic wyższą wersję (z tego co się orientuje)

http://www.komputronik.pl/product/265245/Elektronika/Laptopy_Tablety/Samsung_Galaxy_Tab_A_9_7_16GB_czarny_T550_.html

albo ten

http://www.komputronik.pl/product/295916/Elektronika/Laptopy_Tablety/NVIDIA_SHIELD_Tablet_K1.html

tylko w sumie nie wiem czy to nie overkill :)

Edytowane przez Banny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brać tableta poniżej fhd to troche śmierdzi koszykiem z tesco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałbym zamówić sprzęcik jeszcze dziś, także proszę o opinie innych użytkowników forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi