Skocz do zawartości

tomek1906

Tablety

Rekomendowane odpowiedzi

juz mam.

do obslugi GEFORCE NOW muszę mieć kartę kredytową?

Edytowane przez Banny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś do siedzenia na fejsie, przeglądania neta i oglądania filmów możecie polecić? Ta Nvidia Shield? Czy może coś tańszego do moich potrzeb pyknie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grzybiarz, jak mam ogarnąć sobie usb pod Shielda? Podłączyłem kabelkiem i nic nie mogę zgrać itd. Regularnie muszę wrzucać grafiki na instagram, dlatego też muszę je jakoś przerzucać na tablet.

A masz tam karte microsd?

Ja podpinam pod usb, i widzę jako dysk zewnętrzny. Ale po włożeniu karty micro sd, wybrałem opcję, by dane z karty się dodały do tych podstawowych (pamięc wewnętrzna).

Więcej o kartach tutaj:

http://nvidia-shield.pl/forum/viewthread.php?thread_id=215

jak trza się logowac, daj cynk na PM, to wkleję treść.

Sorry, ale nie zaglądałem do tematu:/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Ja podpinam pod usb, i widzę jako dysk zewnętrz"

wiesz, wcześniej to ogarnąłem, a teraz szukam tej opcji i znaleźć nie mogę. jakiś PRO TIP?

nie mam karty micro jeszcze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo jeszcze w tablecie musisz wybrać na ekranie "Przesyłaj pliki przez usb", czy coś takiego. Domyślnie masz włączone ładowanie usb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo jeszcze w tablecie musisz wybrać na ekranie "Przesyłaj pliki przez usb", czy coś takiego. Domyślnie masz włączone ładowanie usb.

tak, to wiem, tylko gdzie to cholerstwo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak, to wiem, tylko gdzie to cholerstwo ;)

Ja mam włączone opcje programistyczne w ustaweiniach (czyli tapaj palcem ileś tam razy na numer kompilacji w infomracjach o tablecie)

A w menu programistycznym - włącz debugowanie USB.

Nie wiem, czy to o to chodzi, ale teraz jak podłączam to mam te opcje.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś do siedzenia na fejsie, przeglądania neta i oglądania filmów możecie polecić? Ta Nvidia Shield? Czy może coś tańszego do moich potrzeb pyknie?

Lenovo S8-50F jest całkiem wydajny i do filmów i internetu spokojnie starczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie zmienić czułość ekranu w shieldzie? denerwuje mnie to, że ledwo zbliżę palec lub nawet przy scrollowaniu cos sie potrafi "kliknąć" ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z ciekawostek - nowego Shielda nie będzie. nVidia wycofała prototyp z certyfikacji więc raczej zarzucają produkcję (przynajmniej tego konkretnego modelu). Ciekawe, tablety chyba naprawdę się coraz słabiej sprzedają bo akurat Shield był naprawdę fajny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam tabletu dla teścia, nowy do 7 stówek, na windowsie 10, bo tylko taki system zna. Ekran im większy tym lepszy z wejściem na internetową kartę sim. Co polecacie ? 

Edytowane przez Cosmos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żonka poszukuje solidnego tablecika do necika, gierek, filmów, który będzie prezentował wysoką klasę. 

Co powiecie na ten: 

http://www.currys.ie/Product/asus-zenpad-z300m-101-tablet-16-gb-white/339359/401.1.1

czy

http://www.currys.ie/Product/lenovo-tab-3-10-tablet-black-16-gb/339853/401.1.1

Edytowane przez MEVEK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(pipi)owa pamięć, (pipi)owa rozdziałka, (pipi)owa ramka.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no ja nie będę bizonował, ajk chcesz to zmienię ten post na pełen pochwał nad wyborem.

Daj znać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, ale nie będę drążył więc jeszcze nie 100% bizona ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oba co dałeś to przy ich rozmiarze ekran to bieda, jak chcesz coś porządnego na androidzie to Z4 od sony, ewentualnie z3 tablet trochę mniejszy. W innym wypadku jabłko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiadam tablet Nvidia shield, który to od jakiegoś czasu strasznie potrafi zamulić :/

zaktualizowałem oprogramowanie, ale nadal czasem sie zwiesza okropnie. Kilka razy zdarzyło się, kiedy chciałem go wybudzić z czarnego ekranu nic nie reagował, a czasem ni stąd, ni zowąd pojawiła się ikonka o pustej baterii.

anyone?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta