Skocz do zawartości

tomek1906

Tablety

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwany tablet, rozmiar 8 cali, cena w okolicy 600 złotych (a więc Android). Przeznaczenie: oglądanie filmów, PDF-ów, a także streamów (twitch). Nie potrzebuję LTE, wystarczy mi wi-fi. Czy możecie coś polecić?

Edytowane przez Di

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8-calowego w tej cenie raczej nie znajdę. Mam aktualnie 7-calowego (właśnie Samsunga, bodaj pierwszego Taba) i chciałem przesiąść się na coś większego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ostatnio rodzicom Lenovo TAB 4 8. W przyszłym tygodniu kiedy dam go starszym będę w stanie coś więcej napisać jeśli jesteś zainteresowany, na razie leży w kartonie. Udało mi się kupić za ok. 450 zł w promocji, normalnie chyba kosztuje trochę więcej. Tak czy inaczej za tyle złotówek nawet się nie zastanawiałem.

Edytowane przez kes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie poczytam :). A gdzie taka promocja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tesco w Wielkiej Brytanii zapłaciłem dokładnie 90 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem już tego Lenovo :). Nieco drożej, ale recenzje są stosunkowo pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jaki tablet w cenie około 1000 zł? Przeznaczenie to filmy, internet, Heroes 3, Z, Hearthstone i fajnie jakby się na nim dobrze czytało książki. Wielkość obojętna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję Apple iPad Mini 2 (niezablokowanego) i w dobrym stanie. Ma ktoś może na sprzedaż? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuję doradzić ojcu co kupić, bo jedzie na kilkutygodniowe leczenie a jego stary laptop padł. W pierwszym momencie doradzałem mu laptopa do 1300zł zeby tylko film włączyć i neta odpalić. Ale teraz zastanawiam się czy za tą cenę nie lepszym wyjsciem będzie jakiś tablet. Moglibyście podrzucić jakieś modele do tej ceny? z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

iPad

Nie wiem jak ma wyglądać jego leczenie, ale tablet będzie bardziej poręczny do oglądania filmów leżąc czy siedząc na łóżku. Do tego jakieś etui i przenośny stojak.

Edytowane przez Mustang

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki dobry tablet polecacie do 1500 zł? Zależy mi na przeglądaniu internetu, grach i komfortowym czytaniu książek i komiksów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co Ty! książki, komiksy, czasopisma...od kiedy kupiłem ten tablet, tylko na tym. Do tego przeglądanie internetu, muzyka, YouTube , seriale z Netflix... długo by jeszcze wymieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem w końcu ten tablet, wybrałem tego ipada 2018. Mam nadzieje ,że będę zadowolony :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bez jaj, do książek tylko czytnik ebooków. Dobry teraz kupi się za kilka stówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więcej czytam komiksów, książki ostatnio tylko audiobooki na rowerze lub w samochodzie. No ale zobaczymy może da radę. Tablet też jest bardziej uniwersalny. No ale gdybym był molem książkowym to tylko e-papier. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest duza roznica w szybkosci pomiedzy najnowszym iPadem a iPadem Pro? W tym tygodniu raczej kupie jeden z tych dwoch i jako posiadacz iPhona X nie chce zbyt wolno dzialajacego tableta w porownaniu do telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

OGROMNA. Nie ma nic lepszego niż PRO.

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za info. Pro 12 cali nada sie do ogladania filmow w lozku czy jest za duzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi