Skocz do zawartości

Wieczór Kawalerski


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Organizuję bratu bratu wieczór kawalerski i chciałem się Was poradzić, co można ciekawego wymyślić, aby był niezapomniany dla każdego uczestnika. Miejsce mam spoko (domek nad jeziorem), o porządne chlanie też zadbałem, ale brakuje mi tego czegoś ;) Podzielcie się swoimi doświadczeniami, bądź pomysłami. Może ktoś sam przeżył już coś, czym warto się podzielić.

 

Uprzedzam, że pomysły typu striptizerki, czy kobiety lekkich obyczajów raczej w grę nie wchodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

wieczór tematyczny, przebierzcie się/wypozyczcie stroje i rajd po klubach, kumpel zrobił o tematyce "300" i chodzili przebrani za spartan po warszawskich klubach, drugi ziom zrobił w stylu "kicz" czyli dresy ortalionowe na gołe klaty i łancuchy pomalowane farbą w "szpreju na złoto"i i też raid po klubach, taki katalizator w klubie w postaci "przebrania" zawsze jest lepem na panienki które będą chciały "sie zabawić" w sensie potańczyć/napic. zresztą to juz zalezy jak to rozegracie. oczywiscie wszyscy musicie byc przebrani nie tylko "kawaler"

Edytowane przez Orzeszek87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może i podoby temat jest, ale zaj*bista forumowa wyszukiwarka nic nie znalazła.

 

Wracając do tematu, wszelkie kluby raczej odpadają, bo to ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem, na Kaszubach. Impreza będzie trwała od piątku do niedzieli, więc myślałem, że ostre chlanie wieczorem, będzie można przeplatać jakimiś kajakami, czy czymś podobnym w dzień ;)

Odnośnik do komentarza

Podałem to jako przykład jakiejś aktywności fizycznej. Mam też w planach paintball, quady, czy coś w tym stylu.

 

To sie najpierw z nimi zaprzyjaznij.

 

Jak piszesz w związku z własnymi doświadczeniami to współczuję, że musisz płacić za przyjaźń ;)

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Organizuję bratu bratu wieczór kawalerski i chciałem się Was poradzić, co można ciekawego wymyślić, aby był niezapomniany dla każdego uczestnika. Miejsce mam spoko (domek nad jeziorem), o porządne chlanie też zadbałem, ale brakuje mi tego czegoś ;) Podzielcie się swoimi doświadczeniami, bądź pomysłami. Może ktoś sam przeżył już coś, czym warto się podzielić.

 

Uprzedzam, że pomysły typu striptizerki, czy kobiety lekkich obyczajów raczej w grę nie wchodzą ;)

yyy, narkotykow?

Odnośnik do komentarza

Może i podoby temat jest, ale zaj*bista forumowa wyszukiwarka nic nie znalazła.

 

Wracając do tematu, wszelkie kluby raczej odpadają, bo to ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem, na Kaszubach. Impreza będzie trwała od piątku do niedzieli, więc myślałem, że ostre chlanie wieczorem, będzie można przeplatać jakimiś kajakami, czy czymś podobnym w dzień ;)

Zgupłeś? Chcecie się potopić czy jak? Chyba, że masz na myśli spanie w kajakach zacumowanych na plaży albo laseczkę, która zamiast wyskoczyć z tortu przypłynie w canoe, a wy z brzegu będziecie jej wyglądać śpiewając szanty.

 

Poważnie jednak - wybij sobie z głowy kajaki czy pływanie w ogóle. Alkohol z tym nie idzie w parze.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...