Skocz do zawartości

Tearaway


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem i oczywiście potwierdzę - czysta konsolowa magia. STEROWANIE i wykorzystanie wszystkiego, co ma na wyposażeniu PS Vita - nie tyle wzór w tym temacie, co chyba wyciskanie wszystkich soków. Grafika i design na pełną dychę - najpiękniejsza gra na Vitę i przenośniaki w ogóle, zaraz przed Killzone i Uncharted. Rozgrywka absolutnie bardzo dobra - oklejenie platformera 3D nowymi patentami lepiej wyjść na tej konsolce nie mogło. In minus to jedynie bardzo niski poziom trudności (szkoda, że nie ma do odblokowania wyższego) i - jak dla mnie - troszkę zbyt odjechane ostatnie dwa etapy, by nie powiedzieć, że nużące. A tak, to rasowy platformer 3D, z całkiem sporą ilością rzeczy do zebrania. Teraz czekam na remix dla PS4 - Media Molecule to geniusze i ciekaw jestem, jak wymęczą Dual Shocka 4. Skakanie i setting biją na głowę serię LittleBigPlanet, więc liczę na dobrą sprzedaż na PS4 i kontynuowanie cyklu.

 

Tearaway i Gravity Rush - po sequele przyjdę do wydawcy na klęczkach, nieważne już nawet na jaką konsolę.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tearaway to raczej swoiste przygodowe przeżycie/podróż, niż rasowy platformer. Ale ok, każdy na gry patrzy przez pryzmat tego, co ograł.

Do tego nie wyobrażam sobie jak mogli by podnieść poziom trudności. Gra miała być z założenia łatwa i łatwo dostępna dla wszystkich i taka jest. Platformer albo jest łatwy, albo trudny, wszystko zależy od developera jakie zbuduje lokacje i gdzie wywoła trudniejsze etapy. A niestety, żeby taką trudność w Tearaway wprowadzić, trzeba by przebudować lokacje itp. i żadne new game harkor + tego nie załatwi, a jeśli już, to byłoby to bardziej w(pipi)iające niż bawiące.

Tearaway to magiczna cudowna gra, jednak niedająca żadnej frajdy pod względem wyzwania. Wszelkiej maści znajdki/sekrety/skarby, są jakieś takie nijaki i do niczego nie potrzebne, są bo są i (pipi) z tego mamy.

Mam nadzieje, że Tearaway 2 (jeśli w ogóle powstanie) zaprezentuje poziom Banjo-Tooie jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki i ogólne rozbudowanie-rozmach, ale raczej wątpię.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Wstyd przyznać, ale dopiero wczoraj zakupiłem Tearaway, spory błąd, bo gra faktycznie jest genialna, Media Molecule to magicy, każdy element został świetnie opracowany, samo dorobienie korony wiewiórce mnie rozłożyło na łopatki :D Te dźwięki, ta grafika na kochanej Vicie, sam miód z ekranu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ta gra jest magiczna. Na razie tylko odpalilem pierwszy level, bo gre chce przejsc i splatynowac dopiero na swieta, ale urzekla mnie ta gra. Co prawda ogrywalem juz demo, ale teraz mam przed soba calosc - miod!

 

Czy zebranie wszystkiego przy pierwszym podejsciu jest tak latwe jak na pierwszym poziomie? Znajdzki tutaj to przyjemnosc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...