Skocz do zawartości

Until Dawn


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co narzekać tylko cieszyć się tym, że Sony dba o różnorodność gatunków. Inaczej pewnie gralibyśmy w same fpp i samochodówki ;) A tak mamy wybór.

 

śmieszy i równocześnie w(pipi)ia mnie kiedy za powód do zadowolenia i argument za różnorodnością dla fpsa i samochodówki podaje się przyjazny casulom interaktywny film. rozumiem jrpg, action rpg, bijatyki 2d, gry akcji, ale to? nope. taka tam luźna refleksja.

Odnośnik do komentarza

Sony pogrąża się tymi ich "exclusive-ami"

I kulejącym psn. Powoli zaczyna mnie drażnić ich polityka ..

 

Wysłane z mojego GT-I9300

 

 

Gdyby nie Sony pewnie nie powstałyby takie tytuły jak little big planet, HR, Ico, puppeteer, lub będący w projekcie dreams, ponieważ to Sony daje zielone światło i wie doskonale, że te pozycje celują w inną grupę odbiorców, niż typowe hamburgery dla których nie trzeba nic nadzwyczajnego po za M-16 i możliwością strzelania do siebie po sieci.

Ja nie narzekam, mam wybór z różnych gatunków, chce grać online z innymi nie ma problemu gram. Wychodzę z założenia, że jeśli nam coś nie leży to po prostu to sobie odpuszczamy, przecież nie jesteśmy niewolnikami, jest jeszcze PC jest Xbox jest Wiiu zawsze możemy wybrać coś innego. Czasami wydaje mi się, że ludzie na siłę szukają problemów zamiast czerpać radość z tego co jest. Po za tym świat wirtualny nie jest całym życiem a jedynie odskocznią.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

zaciekawil mnie ten tytul, jesli bedzie dobry straszak i faktyczna nieliniowosc + scep nie odwali maniany i bedzie w wersji z polskiej dystrybucji angieslki dub (ide o zaklad ze polski dub zniszczy doszczetnie klimat i poczucie strachu i zmieni to w komedie) to bez zastanowienia jako fan horrorow klasy B atakuje jak cena zejdzie w dol (a obstawiam, ze szybko bedzie spadac, podobnie jak z orderem)

Odnośnik do komentarza

 

Sony pogrąża się tymi ich "exclusive-ami"

I kulejącym psn. Powoli zaczyna mnie drażnić ich polityka ..

 

Wysłane z mojego GT-I9300

 

 

Gdyby nie Sony pewnie nie powstałyby takie tytuły jak little big planet, HR, Ico, puppeteer, lub będący w projekcie dreams, ponieważ to Sony daje zielone światło i wie doskonale, że te pozycje celują w inną grupę odbiorców, niż typowe hamburgery dla których nie trzeba nic nadzwyczajnego po za M-16 i możliwością strzelania do siebie po sieci.

Ja nie narzekam, mam wybór z różnych gatunków, chce grać online z innymi nie ma problemu gram. Wychodzę z założenia, że jeśli nam coś nie leży to po prostu to sobie odpuszczamy, przecież nie jesteśmy niewolnikami, jest jeszcze PC jest Xbox jest Wiiu zawsze możemy wybrać coś innego. Czasami wydaje mi się, że ludzie na siłę szukają problemów zamiast czerpać radość z tego co jest. Po za tym świat wirtualny nie jest całym życiem a jedynie odskocznią.

 

Dobrze napisane. 

Mnie tytul zaciekawil, ale poczekam na recki. Jesli gra faktycznie nie jest liniowa, a decyzje maja duzy wplyw na rozgrywke, to moze i na premiere sobie kupie.

Odnośnik do komentarza

no ja obawiam sie, że może tu nie byc angielskiego audio tylko polskie, tak samo jak w The Order było w polskim wydaniu

trzeba będzie pewnie szukać angielskiego wydania gry

 

 

Ktoś czytałem gdzieś jak długi będzie tytuł, na ile godzin?

jeszcze kawałek nowego gameplayu, spoilery na nim

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

:D

25 sierpnia, gdzieś czytałem, że gra może mieć bardzo dużo zakończeń ze wzg na podejmowane decyzje (nie pamiętam czy była to plotka czy nie)

też przymierzam sie do tytułu, ale bede sie powstrzymywał aby nie brać na premiere, bo to jednak 250zł za interaktywny film

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jest menu efekt motyla gdzie chyba będzie można wybierać różne drogi, aby po kilka razy gr nie przechodzić?

coś czuje, że przez coś takiego sama historia nie będzie jakoś strasznie długa

 

ktoś czytał o długości gry?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.