Skocz do zawartości

Asseto Corsa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wyzwania społecznościowe? Nie sądzę. Na początku trzeba zaznaczyć jedno, ta gra będzie tak samo trudna (dla niektórych) i nie grywalna na padzie jak pCARS, więc ludzie chcący "sobie pojeździć" nic ciekawego w tym tytule nie znajdą.

 

@u55r, model jazdy jest jeszcze lepszy niż w pCARS.

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

jest teraz promocja na stemie i sam sie zastanawiam nad ta gra - mattaman - tam jest jakas kariera ?

Jest kariera ale słabo zrobiona. Nie miałem motywacji żeby to grać.

Z mojej perspektywy to ścigałka głównie pod online. Mam ze 140h i 3/4 czasu chyba przejeździłem online z ludźmi z grupy drift community. Mocną stroną jest też zabawa z modami, zawsze sobie można trochę urozmaicić grę.

Ale graficznie gra wypada średniacko, trzeba być na to przygotowanym jak ktoś jara się grafiką.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie gracie już? Jak wrażenia z gry? Model jazdy, poziom trudności itp...? Jak wygląda tryb kariery, czy samochody są dostępne od razu, czy trzeba na nie zbierać jakieś $. Są jakieś poziomy kierowcy do wbijania czy coś w tym stylu? Moja kopia gry czeka na mnie w sklepie i dopiero jutro rano będę mógł pośmigać. A strasznie mnie ciekawi co i jak...

Odnośnik do komentarza

Witam  zakupiłem gre dostałem w x-komie Bydgoszcz 26 w piątek . Nie bede sie rozpisywał w recenzje bo aż tyle nie pograłem żeby dokładnie opisać . Assetto Corsa to symulacja pełną gębą a wiec model jazdy jest genialny ( gram na padzie) każdy samochód prowadzi sie inaczej , trzeba walczyć z opanowaniem ich , uczyć sie jak dany model sie zachowuje . Na padzie da sie pograć spokojnie ale nie ma co oczekiwać rewelacji bo ta gra jest nastawiona na kierownice.  W wersje na Pc gram na kierownicy DFGT i każdemu polecam żeby grał na kierownicy bo ta gra jest do tego stworzona  , z czasem kupie kiere do Ps4 zastanawiam sie nad Thrustmaster T-150. Wracając do wersji Ps4  Graficznie trasy roślinność 2d ale dla mnie nie ma to znaczenia , samochody ładnie wyglądają , jedynie słabe cieniowanie na nich widoczne. Dzwięk jest genialny jeden z najlepszych w symulacjach jak nie najlepszy jaki powstał. Z opcji dostępnych w grze to jest Kariera  , Specjalne Wysćigi Trening , Hot Lap , Online. W kariere nie grałem także nie moge ocenić . W porównaniu  z wersją Pc to zabrakło mi garażu to znaczy oglądania samochodu z każdej strony otwierania drzwi , maski coś w stylu Forzy .  Jest opcja przybliżenia lub oddalenia widoku z wewnątrz ale nie można podwyższyć ani obniżyć czego mi zabrakło w porównaniu do wersji Pc. Jeszcze odnośnie pada można sobie ustawić czułość itd jest tam troche opcji . Jakby co pytajcie co chcecie wiedzieć . Pozdrawiam

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem dodać jeszcze  ze jesli ktoś planuje grać z widoku z zewnątrz z za samochodu to na razie nie polecam bo jest jakiś błąd samochód dziwnie sie zachowuje wygląda jakby pływał . Z minusów to podczas powtórek gra  traci klatki  i  czasami jakby widoczny blur na samochodzie .

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Grafika 3/10

Model jazdy 8/10

 

Ale mało grałem z godzinę FXX zanim doinstalowała się pozostała część gry. Dziś wieczorem przysiądę do nauki jazdy wolnymi autami. Bo tak trzeba podchodzić do symulacji, uczyć się wolniejszymi autkami śmigać i progresywnie przesiadać się do szybszych klas. Ale gównianej grafiki to nie zmieni.  

Odnośnik do komentarza

Grafika 3/10

Model jazdy 8/10

 

Ale mało grałem z godzinę FXX zanim doinstalowała się pozostała część gry. Dziś wieczorem przysiądę do nauki jazdy wolnymi autami. Bo tak trzeba podchodzić do symulacji, uczyć się wolniejszymi autkami śmigać i progresywnie przesiadać się do szybszych klas. Ale gównianej grafiki to nie zmieni.  

 

 

A w pCars jak ocenisz grafę/model jazdy? Lepiej to wypadało?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...