Skocz do zawartości

Asseto Corsa


Rekomendowane odpowiedzi

za 2000 to sie kupuje sama karte graficzna  :kaz: niektorzy kupuja laptopy za 4,5k zeby pograc w karcianki od blizzarda

 

a co do AC to bardzo dobrze, ze developerom sie udalo zrobic 1080/60. To jest symulator, kogo tu obchodzi piekna grafika, od tego jest arcadowy Driveclub czy inne Forzy. Pewnie jeszcze wyjda patche, bedzie tylko lepiej. Do tego oni pracuja nad wersja pod VR, wiec tez na pewno bedzie smigac. 

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Grafika jest w porządku samochody dobrze wyglądają , z widoku ze środka widać zegary wszystko wyraźne. Na przedniej szybie widać drobne zabrudzenia rysy . Jedynie troche pobocze na trasach odstaje ale obraz jest wyraźny nie ma żadnych filtrów ktore by tylko przeszkadzały , to jest symulator i fizyka jazdy pełni tu pierwszo planowe miejsce i  tu nie ma co porównywać do Forzy czy GT bo to inny przedział tutaj liczy sie tylko frajda z jazdy.

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

 

Grafika 3/10

Model jazdy 8/10

 

Ale mało grałem z godzinę FXX zanim doinstalowała się pozostała część gry. Dziś wieczorem przysiądę do nauki jazdy wolnymi autami. Bo tak trzeba podchodzić do symulacji, uczyć się wolniejszymi autkami śmigać i progresywnie przesiadać się do szybszych klas. Ale gównianej grafiki to nie zmieni.  

 

 

A w pCars jak ocenisz grafę/model jazdy? Lepiej to wypadało?

 

 

 

Graficznie dupa blada. Project Cars > Assetto Corsa, ale za to model jazdy i wyścigi na trasie są fajne. G29 działa bez zarzutu jeszcze nie wiem gdzie znaleźć opcje skrócenia promienia skrętu. Z 900 do powiedzmy 460. Bo lubię mniej kręcić kółkiem. Jeśli nie ma to znaczy że to jednak simm pełną gębą. Jednak ja teraz pojeździłem więcej to jest tak że z początku to przeszkadza ale z czasem się przyzwyczajam i już jest nawet lepiej. 

 

Taki zapychacz do czas pojawienia się GT Sport. Ale za to trudny zapychacz. Coś jakby Dirt na Asfalcie. Project Cars nawet wybaczał błędy i można było grę oszukać. Tutaj nie ma tego, za błędy płace srogo. Ale to może też być wina tego że ja do konsoli i do G29 siadam po niemal 6 miesięcznej przerwie. 

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

A to prawda że jest bug z łopatkami zmiany biegów na t300? Ponoć lewa to bieg w górę, prawa w dół, czyli trochę nie tak jak być powinno.

 

No i co z karierą? Wiele osób jechało GTS za to, że kariera to licencje, a w recenzji ISR mówili, że kariera w AC to zaledwie zbiór wyzwań typu hotlap itp.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Bardzo mądrze napisane, mattaman.
W AC grałem jakiś czas temu na PC. Pojazdy prezentowały się bardzo dobrze, tło już niekoniecznie. Zawartość gry raczej skromna, niemniej grało się znakomicie - praca zawieszenia. :obama:
Generalnie trzeba pamiętać też, że na dzień dobry gra jest do kupienia za ok 160zł i raczej nie będzie tak bezczelnie trzymać ceny jak GTAV. No i najważniejsze, gra jest adresowana do pasjonatów.
Reszta kupi, pogra kilka dni dobrze się bawiąc i pożegna się z AC.
 

a co do AC to bardzo dobrze, ze developerom sie udalo zrobic 1080/60. (....)

ZR9bQms.jpg

:notsure:

Odnośnik do komentarza

no ok, po starcie wyścigu, przy 15 samochodach gdy duzo sie dzieje to fpsy spadają do 40, masz racje
 

poza tym gra jest świeżo po premierze, na pewno beda jeszcze poprawki optymalizacji, bo jest duzo niedociagniec, bardziej bardziej martwi mnie ten tearing, ja sam w to nie gralem, ale skoro widac go na gameplayach to w samej grze musi byc mega uciazliwy

Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem już cały dzień i wiecie co się stało? Jakaś głupawka bo naglę graficzka mi się spodobała jazda zaczęła iść lepiej. Wczułem G29 i podczas hamowania już mi lepiej wychodzi obliczanie odległości prawidłowo żeby do-hamować i nie wypaść w piach.

 

Killerskie to Assetto. Od razu czuć że to nie jest jakiś zaawansowany klon Shifta 2 na sterydach. Takie miałem przeczucia co do Project Carsów. 

Odnośnik do komentarza

No ja tez se Assetto w pre orderze kupilem no I nie zagrywam sie w nia od samej premiery... Odpalilem gierke, podlaczylem swoja T300 po kilku miesiacach zbierania kurzu, tylko po to aby sie przekonac, ze jest z(pipi).na. Po raz drugi... w takim momencie... trzeba sie bedzie znowu w serwisy bawic ale na razie nawet mi sie nie chce za to zabierac. Po wszystkim mam jednak plan aby ja sprzedac I kupic G29. Dobry sprzet ale zbyt wadliwy, przynajmniej w moim przypadku.

Co zdazylem zauwazyc w AC i co mi sie nie podoba, to praktycznie zerowa kustomizacja kierownicy I brak mozliwosci korekcji ustawien kamery. Noz koorwa mac kto te gry robi I dla kogo. To tak jakby Mercedes  w swoich samochodach montowal fotele bez mozliwosci ich ustawienia. Nie wygodnie ci? Jak chcesz sobie pojezdzic naszym za(pipi)istym Mercedesem to niestety kolego ale musisz sie przyzwyczaic. Gra od pasjonatow dla pasjonatow my ass.

Odnośnik do komentarza

no ok, po starcie wyścigu, przy 15 samochodach gdy duzo sie dzieje to fpsy spadają do 40, masz racje

 

poza tym gra jest świeżo po premierze, na pewno beda jeszcze poprawki optymalizacji, bo jest duzo niedociagniec, bardziej bardziej martwi mnie ten tearing, ja sam w to nie gralem, ale skoro widac go na gameplayach to w samej grze musi byc mega uciazliwy

A nie powinny. FM Sześć wygląda lepiej, jest rok starsza, wyświetla więcej pojazdów na ekranie, a trzyma betonowe 60klatek.

 

Co do tego łatania gry po premierze, to produkt powinien być dopracowany na dzień dobry. Wiadomo jak to obecnie z siecią jest, zatem dej łan pacz jeszcze można usprawiedliwić jako tako, ale od trzech lat twórcy z graczy robią beta testerów, którzy im jeszcze płacą ok. dwustu zł za to. Tego nie powinno się usprawiedliwiać, choć rzecz jasna lepszą opcją jest, gdy autorzy wydadzą usprawniający pacz niż mieliby tego nie robić, ale też niech to się w okolicy wydania gry odbywa, a nie rok po jej ukazaniu się na rynku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...