Skocz do zawartości

szejdj

Asseto Corsa

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem coś o tym i nie wiem, czy w wersji 1.12 nie usunęli tego, bo faktycznie raz po raz da się znaleźć jak ktoś wspomina o takiej opcji. Ale łatwo było ten mechanizm poznać, bo rzekomo nieskalibrowane pedały bardzo szybko się blokowały, czyli odwrotnie niż u mnie. Tutaj wszystko jest perfekcyjnie skalibrowane, bo cały zakres hamulca jest brany pod uwagę od samego początku, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zapraszam wszystkich chętnych do naszej społeczności na PS4 ASSETTO CORSA SIMRACING[PL], którzy chcą pojeździć fair i się przede wszystkim dobrze bawić (uprzedzam, że nie tolerujemy złośliwości, chamstwa oraz nadmiernej wulgarności - takie osoby są natychmiast usuwane) . Nasza społeczność liczy już 45 członków, organizujemy co tygodniowe wyścigi, uruchomiliśmy stronę internetową naszej społeczności i zachęcam wszystkich do dołączenia do naszej społeczności:-)

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ucieszyłem się na aktualizację tej gry, która wiele zmieniła. Gra się doskonale. Jednak podczas zawodów specjalnych, przy próbie powrotu do menu głównego, pojawia się błąd :

ce-34878-0

Gra się wiesza i wraca do głównego menu konsoli.

Grę instalowałem dwa razy (PS4 500GB). Tylko z tą grą mam ten problem. Ktoś coś wie co można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ucieszyłem się na aktualizację tej gry, która wiele zmieniła. Gra się doskonale. Jednak podczas zawodów specjalnych, przy próbie powrotu do menu głównego, pojawia się błąd :

ce-34878-0

Grę instalowałem dwa razy (PS4 500GB). Tylko z tą grą mam ten problem. Ktoś coś wie co można z tym zrobić?

Wszyscy mają ten problem. Pozostaje tylko czekam na kolejną poprawkę:/

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

ce-34878-0

Wszyscy mają ten problem. Pozostaje tylko czekam na kolejną poprawkę :/

Dzięki za odp ;) No niech to poprawią bo mam zamiar kupić dodatki.

Jakie zmiany wniosła aktualizacja?

Ja grałem w wersję 1.0 kilka dni i sprzedałem z pół roku temu. Postanowiłem dać szansę ponownie. Zmieniono najważniejsze. Teraz to inna gra... gdyby nie ten bug.

Lista zmian:

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/assetto-corsa-v1-14-update-and-ready-to-race-dlc-available.45317/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, informuję wszystkich zainteresowanych poważnym jeżdżeniem w Assetto Corsa na PS4, że dnia 16.08.2017 r. nasza społeczność organizuje pierwszy oficjalny sezon - Liga AC SimRacingPL. Chętnych zapraszamy do zapisów na stronie www.assetto.bos.biz.pl. Czekamy na zgłoszenia do 15.08.2017 r. Organizujemy również liczne wyścigi typu "Funrace". Zapraszamy i do zobaczenia na torze! :)

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak było? Dużo macie ścigaczy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak było? Dużo macie ścigaczy?

Do ligi zapisało się 16 osób:) W środę następny wyścig:) Zapraszam na naszą stronę, tam znajdziesz więcej szczegółów. Możesz nawet onboardy pooglądać z ostatniego wyścigu, a nawet transmisję na żywo w najbliższą środę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi