Skocz do zawartości

Asseto Corsa


Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem coś o tym i nie wiem, czy w wersji 1.12 nie usunęli tego, bo faktycznie raz po raz da się znaleźć jak ktoś wspomina o takiej opcji. Ale łatwo było ten mechanizm poznać, bo rzekomo nieskalibrowane pedały bardzo szybko się blokowały, czyli odwrotnie niż u mnie. Tutaj wszystko jest perfekcyjnie skalibrowane, bo cały zakres hamulca jest brany pod uwagę od samego początku, niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, zapraszam wszystkich chętnych do naszej społeczności na PS4 ASSETTO CORSA SIMRACING[PL], którzy chcą pojeździć fair i się przede wszystkim dobrze bawić (uprzedzam, że nie tolerujemy złośliwości, chamstwa oraz nadmiernej wulgarności - takie osoby są natychmiast usuwane) . Nasza społeczność liczy już 45 członków, organizujemy co tygodniowe wyścigi, uruchomiliśmy stronę internetową naszej społeczności i zachęcam wszystkich do dołączenia do naszej społeczności:-)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Ucieszyłem się na aktualizację tej gry, która wiele zmieniła. Gra się doskonale. Jednak podczas zawodów specjalnych, przy próbie powrotu do menu głównego, pojawia się błąd :

ce-34878-0

Gra się wiesza i wraca do głównego menu konsoli.

Grę instalowałem dwa razy (PS4 500GB). Tylko z tą grą mam ten problem. Ktoś coś wie co można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam

Ucieszyłem się na aktualizację tej gry, która wiele zmieniła. Gra się doskonale. Jednak podczas zawodów specjalnych, przy próbie powrotu do menu głównego, pojawia się błąd :

ce-34878-0

Gra się wiesza i wraca do głównego menu konsoli.

Grę instalowałem dwa razy (PS4 500GB). Tylko z tą grą mam ten problem. Ktoś coś wie co można z tym zrobić?

Wszyscy mają ten problem. Pozostaje tylko czekam na kolejną poprawkę:/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Witam

Ucieszyłem się na aktualizację tej gry, która wiele zmieniła. Gra się doskonale. Jednak podczas zawodów specjalnych, przy próbie powrotu do menu głównego, pojawia się błąd :

ce-34878-0

Gra się wiesza i wraca do głównego menu konsoli.

Grę instalowałem dwa razy (PS4 500GB). Tylko z tą grą mam ten problem. Ktoś coś wie co można z tym zrobić?

Wszyscy mają ten problem. Pozostaje tylko czekam na kolejną poprawkę :/

 

Dzięki za odp ;) No niech to poprawią bo mam zamiar kupić dodatki.

 

Jakie zmiany wniosła aktualizacja?

Ja grałem w wersję 1.0 kilka dni i sprzedałem z pół roku temu. Postanowiłem dać szansę ponownie. Zmieniono najważniejsze. Teraz to inna gra... gdyby nie ten bug.

 

Lista zmian:

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/assetto-corsa-v1-14-update-and-ready-to-race-dlc-available.45317/

Odnośnik do komentarza

Witam, informuję wszystkich zainteresowanych poważnym jeżdżeniem w Assetto Corsa na PS4, że dnia 16.08.2017 r. nasza społeczność organizuje pierwszy oficjalny sezon - Liga AC SimRacingPL. Chętnych zapraszamy do zapisów na stronie www.assetto.bos.biz.pl. Czekamy na zgłoszenia do 15.08.2017 r. Organizujemy również liczne wyścigi typu "Funrace". Zapraszamy i do zobaczenia na torze! :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
23 godziny temu, maciucha napisał:

za 24zł podstawka na xone, a 42zł z wszystkimi DLC

 

brać jak mam PC2? idzie w końcu jakoś ten pedał hamulca w g920 ustawić?

 

Model jazdy, ffb, inteligencja przeciwników i dźwięki silników są o poziom wyższe niż w PC2. Online społeczność wciąż działa, codziennie ludzie organizują track days, wyścigi GT3 i sesje driftu. Tylko kariera jest nijaka, no i nie ma zmiennych warunków atmosferycznych ani jazdy w nocy, graficznie też gorzej. O hamulcu w g920 nic nie słyszałem szczerze mówiąc, na t300 wszystko działa jak należy.

 

Ja bym zrobił tak. Jeśli lubisz GT3, to poczekałbym miesiąc na premierę ACC. Jeśli jednak zależy Ci na większej różnorodności samochodów i cenisz sobie realizm, to bierz, bo póki co bardziej realistycznego symulatora na PS4 nie ma.

Edytowane przez _White_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Koniec października 2022 a ja zaczynam Assetto Corse :banderas: Z początku szło trochę ciężko, po tym jak GT7 zgwałciło mój instynkt do symulatora. Przyzwyczajając do jazdy po sznureczku. Miałem też problem z Fanateckiem bo nie chciał działać nawet gdy ściągnąłem patch. Nawet na stronie developera jest informacja że przepraszają za niedzialajace kierownice Fanateka na konsoli Sony. To musiała być stara informacja. Bo po usunięciu gry z dysku zainstalowanej w 2016 :kekw: i ponownym zainstalowaniu, Fanatec pięknie działa w trybie fioletowym na PS4. 

 

20221018-194634.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...