Skocz do zawartości

Killzone: Mercenary


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem pierwszą misję, o mój Boże jak to wygląda na małym ekraniku, heh Vita ma taki potencjał że szok, czemu nikt na to gierek nie robi, no kosmos no :D i miodna gierka jest! Olałem tego KZ wcześnie bo myślałem że fps na małym ekranie to głupi pomysł (jakże się myliłem).

Skończę singla i jazda w multi, zapraszać mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie lubie robić czegoś pod presją czasu, a odliczający zegar na ekranie mnie w(pipi)ia na maksa.

 

10 przeciwników + wybuchajace beczki + granat i gra chrupie solidnie. chyba ze rzeczywiście to gra sie dławi przy autosave akurat

Odnośnik do komentarza

Faktycznie jakieś tam dropy wyskakują, ale bardzo rzadko i tylko przy grubej zadymie. Natomiast podoba mi się wartka akcja, cały czas jest dym, walka na całego i tu wychodzi zręczność w paluchach- strzał, trójkąt pod zbieranie naboi, kwadrat do przeładowania broni, cyk cyk cyk i tak na zmianę, jest power :D

Nawet zwiększyłem w opcach czułość prawej gałki, bo wydawało mi się zbyt wolno, zresztą często to robię w fps, bo te standardowe opcje dla wolnych daunuf robią :D

Odnośnik do komentarza

Na plus dodam świetne sterowanie, chociaż wymagało zmiany czułości gałek z defaultowych 5 na 7.

 

Graficznie spodziewałem się większego szału, bo chociaż bronie i postaci wyglądają genialnie tak często zdarzają się rozpaćkane tekstury.

Odnośnik do komentarza

na pewno nie swieca pustkami, nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem meczu w k:m, po rankingach tygodniowych widac ze rugularnie pare tysiecy osob gra, na pewno jesli chcesz w cos pograc w multi na vicie to warto brac tylko ta gre, bo dopiero w innych jest bieda na serwerach albo juz multi jest wylaczone (jak np w mk9)

Odnośnik do komentarza

Ja gram od jakichs 2 tygodni i nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem druzyny na multi - zdarzalo sie, ze troche dluzej szukalo, ale tylko kilka razy, po chwili i tak znajdywalo mi graczy.

 

Teraz gdy cena PS TV spadla to pewnie wiele osob zdecydowalo sie na zakup tego sprzetu i gra w Killzone rowniez na multi, ponadto gra pojawila sie w kwietniu w Plusie co spowodowalo dodatkowy naplyw graczy.

Odnośnik do komentarza

Dopiero co wczoraj pisalem, ze nie ma problemow ze znalezieniem graczy w przenosnym Killzone, a juz poznym popoludniem pojawil sie problem z serwerami w grze.
Chcialem zagrac online, ale sie nie dalo - ciagle pokazywal sie blad:

 

Matchmaking Service Failed

 

 

 

Pewnie cos robili z serverami, niestety nie widze zadnego oficjalnego info, to troche dziwne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...