Skocz do zawartości

Killzone: Mercenary


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

jenysiu, jak ta gra wygląda :banderas: Gram na najwyższym poziomie trudności, przeszedłem na razie pierwszy poziom, graficznie to miazga, momentami czułem się jakbym grał nie wiem, w trzeciego Buterfilda.

 

Sam gameplay i strzelanie jest całkiem przyjemne, podoba mi się to podbieganie do wrogów, przejechanie palcem wzdłuż ekranu i finisher, albo kombinowanie po cichu. Z wad to trochę boli sprint na kółku, bo muszę odrywać palec od prawego analoga przez co nie mogę się wtedy rozglądać, ale rozumiem że to przez ograniczenie samej konsoli i ciężko było lepiej zrobić to sterowanie. Bardzo zły jest też ten blackjack w polskiej wersji z rosyjskim akcentem, dramat, kisnę jak tylko go słyszę.

Odnośnik do komentarza

myślę że pokuszę się o wbicie platyny, więc jak wymasteruję singla to można coś w multi pograć, czytam że tylko dwa trofki trzeba zboostować a reszta wpada praktycznie sama przy zagraniu 100 meczów 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie przekleić:

 

2016_11_02_173029.jpg

 

Ostatnio bardzo dużo mówi się który to fpsik jest najlepszy na forumku. Wypowiadają się sami specjaliści. Jeden przeszedł demko gry X, drugi gra z kumplami w grę Y a trzeci nigdy nie grał w Z ale i tak uważa, że gierka zasysa. Ja też postanowiłem się podzielić moim zdaniem na temat arcyważnych gier fps. Na samym początku nasuwa się ważne pytanie: czy Killzone Najemnik jest lepszy od Titanfall 2, Destiny, Overwatcha czy genialnego Battleborna? Jest! Dlaczego? Nie wiem ale kogo to obchodzi.

 

Giereczka pozytywnie mnie zaskoczyła. Na początku nie było planu żeby w ogóle tykać online ale jakoś tak wyszło. A dokładniej: bo grało się za(pipi)iście w kampanię. Fajnym dodatkiem była też bardzo fajna stronka gdzie można sobie podejrzeć statsy.

 

 

kz1.jpg

 

 

kz2.jpg

 

kz3.jpg

 

kz4.jpg

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=KuQbr8Y8hls&feature=youtu.be

 

Możemy na niej sprawdzić dosłownie wszystko co nas interesuje. Stosunek zwycięstw do porażek, ilość zabić czy śmierci, ostatnią potyczkę czy choćby to jak wypadacie na tle waszych znajomych sprawdzicie właśnie na niej. Co jakiś czas sobie tam patrzyłem bo bardzo lubię różne statystyki.

 

Od samego początku nie zaobserwowałem żadnych problemów z zagraniem meczu. Czasem dochodziło do śmiesznych sytuacji gdzie musiałem sam walczyć przeciw trzem graczom albo w czwórkę polowaliśmy na 1 bidulka. Były to sytuacje bardzo rzadkie.

 

2016_11_06_204556.jpg

 

Ogólnie radziłem sobie całkiem dobrze i poza kilkoma wtopami (2-14 :fp: ) zajmowałem miejsce na szczycie. Głównie orałem w Guerrilla Warfare (Team Deathmath) i od samego początku podstawową bronią i grnatami. Próbowałem z innymi pistoletami ale ponieważ przeszedłem całą grę to wiedziałem co mi najbardziej podchodzi.

 

2016_11_20_214902.jpg

 

 

 

 

2016_11_02_155401.jpg

 

2016_11_06_204604.jpg

 

2016_11_06_233118.jpg

 

2016_11_06_234121.jpg

 

2016_11_06_235239.jpg

 

2016_11_20_180346.jpg

 

2016_11_20_181301.jpg

 

2016_11_20_220143.jpg

 

2016_11_21_193035.jpg

 

 

 

Mapy są za(pipi)iste (a jakże by inaczej :sir: ). Ograłem wszystkie i nie mam ulubionej. Którejkolwiek bym nie wylosował zawsze pojawiał się banan na twarzy. Dobrze je poznałem po prawie 100 potyczkach. Shoreline, Marketplace, Zenith, Rafinery, Skyline czy Inlet są bardzo fajnie obmyślone i naprawdę świetnie się bawiłem. Dodajcie do tego wypasione bronie i przeza(pipi)isty system vanguard i otrzymujemy mieszankę wybuchową. Możesz otrzymać rakiety Porcupine, radar z pozycją wroga :banderas: ,Sky Fury, tarczę czy ghosta.

 

2016_11_11_224302.jpg

 

O kampanii mógłbym wiele napisać ale naskrobię tylko, że fabuła jest znośna. Nie jest wybitna ale posiada jakieś twisty co może się podobać. Na kampanię składa się 9 misji które można przejść na wiele sposobów. Jest też oczywiście mój ulubiony stealh. Każdą misję możemy przejść jeszcze w trzech dodatkowych wariantach z różnymi dodatkowymi zadaniami. Szkoda tylko, że da się przez przypadek pominąć jakiś cel i wtedy cała misja jest niezaliczona. Czyli w sumie mamy 36 misji! Gra nie jest trudna i nawet na najwyższym poziomie nie sprawia trudności dla kogoś kto umie strzelać na analogach. Bez dotykania ekranu niestety się nie obejdzie i mam trochę żal do twórców, że nie pozwolili poruszać się po zbrojowni Black Jacka przyciskami. Graficzka jest bardzo dobra i ktoś dla kogo ma to znaczenie będzie zadowolony. Nie popsujesz sobie wzroku nole jak z grami na 3DSa (chociaż wiem, że akurat ty masz Vitę :dunno: i pewnie grałeś w KZ:M)

 

 

2016_06_26_223430.jpg

 

 

 

Gdybym miał wystawić gierce ocenę to niczym Daddy wahałbym się pomiędzy 9,34347838374334398 a 9,34347838374334397.

 

I dodam jeszcze, że głównie w multi grałem z randomami bo oczywiście nikt już na forumku to nie gra. Czasem tylko "przechodziłem" z jednego dm do kolejnego z tym samym składem. Na koniec wrzucam paru prze-wy(pipi)istych zabójców których spotkałem na swojej drodze. Czasem udało się grać z nimi w drużynie a czasem przeciwko. Niektórzy z nich mieli takie statsy jak 15-0, 21-1 lub 14-2. Jednak nawet gdy byli w innej drużynie grało się przyjemnie.

 

 

 

https://s26.postimg.org/lt249l73t/2016_11_20_230737.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza

myślę że pokuszę się o wbicie platyny, więc jak wymasteruję singla to można coś w multi pograć, czytam że tylko dwa trofki trzeba zboostować a reszta wpada praktycznie sama przy zagraniu 100 meczów 

Tylko te dwa trofiki niestety niszczą tą grę, przynajmniej w moim odczuciu. (tak mam platynę)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.