Skocz do zawartości

Beka z rapsów, raperów, ich fanów pozerów


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=O0ppDufdsGw&feature=player_embedded

 

MAM DLA WAS NOWE WIDEO , TAK WYGLĄDA PRAWDA , A MOJA PROWOKACJA FILMEM O HIPSTERACH POKAZAŁA JAKIMI LUDZIE SA INTELEKTUALISTAMI.ZOBACZ TO I ZASTANÓW SIĘ NAD SOBĄ I SWOIM ŻYCIEM,KOLEJNY RAZ DOSTAŁEŚ POCISK JEDEN Z DRUGIM A WIESZ CZEMU ? BO UWIERZYŁEŚ ŻE FILM O HIPSTERACH BYŁ PRAWDZIWY , KRĘCĘ SOBIE BEKĘ Z WAS OKRUTNIE WIELKĄ.KASUJE SWOJE KONTO NA FB KTÓRE MIAŁO BY DO KONCA MIESIĄCA 100.000 FANÓW , ROBIĘ TO BO MAM Z WAS BEKĘ,WALCZYCIE O FANÓW ,ROBICIE PROMOCJĘ WYNAJMUJECIE FIRMY KTÓRE NAGANIAJĄ WAM FANÓW , A JA JEDNYM KLIKNIĘCIEM MYSZKI ZAŁOŻYŁEM KONTO KTÓRE ROZ(pipi)AŁO WAS WSZYSTKICH HE HE HE , BEKA Z WAS I BEKA Z TEGO JAK SIĘ NAPINACIE... ROBIĘ MUZYKĘ NA TYM SIĘ SKUPIAM I MOIM FANOM ODDAJE SWOJĄ NOWĄ PŁYTĘ JUŻ NIEBAWEM. JEST JAKIŚ KOZAK CO ODDAŁ BY TAK ROZKRĘCONĄ POPULARNOŚĆ TAK PO PROSTU ? TAK MYŚLAŁEM.NA KONIEC WAŻNA KWESTIA... POPEK ZAWSZE BYŁ BĘDZIE I UMRZE NA ULICY. NIE NA INTERNECIE GDZIE WIĘKSZOŚĆ WALCZY O JAKIEŚ S(pipi)ONE WYNIKI.ŻEGNAM TO KONTO JUTRO O 20 KASUJE. ELO

 

Coś mi się wydaje, że ten filmik i tłumaczenie to skutek wymiany zdań z Tadziem i Romkiem, po tym, jaką popularność zrobił sobie i w związku z tym FIRMIE w mediach. :whistling:

 

- "chcem"

- "PRZECIEŻ TY NAWET KAMERY NIE MIAŁEŚ DOBREJ W RĘKACH JEDEN Z DRUGIM.....WIELCY (pipi) OPERATORZY KAMER"

- "[...] łykneliście go jak młode pelikany żabe"

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

http://muzyka.onet.pl/galerie/peja-i-paulina-stefanska-wzieli-slub,5234545,0,galeria-mala.html

 

Oczywiście samo zdarzenie nie jest powodem do żartów i 100 lat życzę Ryśkowi oraz szanownej małżonce, no ale fotki to chyba celowo im takie porobili. W każdym razie na pewno nie był to fotogtaf wynajęty przez państwa młodych.

 

To mój faworyt:

 

http://muzyka.onet.pl/galerie/peja-i-paulina-stefanska-wzieli-slub,5234545,12686108,galeria-mala.html

 

"ALE BEDZIE"

Odnośnik do komentarza

Tak na serio, to oczywiście szczęścia, ble ble...

 

 

 

Rychu ostro tańcował i świrował na weselu przy Gorących Wersach Gandziora.

 

2dtdh6e.gif

 

 

 

 

pejja.jpg

 

 

 

Dziś zdradziła Ryśka po raz pierwszy

Czuła się lepsza i czuła, że należy jej się lepszy

 

razemq.png

 

 

Edytowane przez Vesper
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

beka z bonusa od tylu lat, ale ta kawalina jest zjadliwa jak na kibicowsko-uliczny rap dla ćwierć mózgów:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ztQLk7B-bTU

 

KIEDYŚ WIĘCEJ GRAFFITI BYŁO NA TYCH BLOKACH

NOWA ELEWACJA ROZJE.BAŁA TO CO KOCHAM

 

tru dat, no jakby słuchał o własnej ośce na której chada kręci swoje swoje klipy o trudnym życiu na ulicy i morderstwach

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

 

bonus jest genialny, lubie sobie czasem puscic 30-60s jakiegos losowego kawalka dla beki

 

Puściłem losowo i: "to zasady bardzo się liczące/ kto się do nich nie stosuje, ten sam się smaruje stolcem" Jea, chyba zacznę robić tak cześciej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@tk

W pierwszym momencie zastanawiałem się, co to za gruby lanser stoi obok Dody, później pośmiałem się z Sali Samobójców, napisałem posta, wróciłem do fotki i mnie oświeciło - ciekawe, jak w takim razie Rahim teraz wygląda :D

 

Ej w ogóle w którym momencie rap zespolił się z dresami? Trochę czasu nie jestem w temacie, bo skończyłem się tym interesować chwilę po 10-leciu SLU (piszę w ten sposób, bo wiem, że to był ostatni koncert, na jakim byłem z HH, już wtedy w zasadzie trudno było znaleźć coś wartościowego). Wtedy było tak, że drechy swoje - techniawka, puste łby itd. a hip hop ich wyśmiewał. Teraz widzę, że się to wszystko wymieszało, przez zalew rzeczy typu "jak mi źle w blokach" i no cóż... w zasadzie nic z tego nie zostało.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...