Jump to content

Guest Orzeszek87

Recommended Posts

Gitary z półki cenowej 250-350 to zawsze będzie badziew chiński i nie będzie się niczym różnił. Nawet używanej - dobrej - gitary za taką cenę nie kupisz. Więcej kosztują niezłe przystawki. Jak nie zamierzasz przeznaczyć na ten cel większej ilości pieniążków, to nie ma sensu zwracać dużej uwagi na to co bierzesz. Skywaye i inne sklejki w tej półce cenowej to jedno i to samo.

RS2014 nareszcie naprawiło błędy poprzednika - polecam gierkę, wreszcie ktoś obyty z instrumentem może się pobawić.

Edited by ping

Masz kolegę który zna się? Możesz próbować znaleźć coś na Allegro np. ze starych Mensfeldów, ZAKów i tym podobnych. Znajomy sobie kupił i mówi że na początek nawet niezłe. Ale jako, że to małe polskie firemki z lat 90-tych (ZAK przekształcił się bodajże w Mayones) to jakość może się różnić, o stanie nie wspominając - trzeba by było ograć konkretny egzemplarz. Może dałoby się wyrwać coś znośnego poniżej 400zł - nie ma w tej cenie boosta "znanej marki". :)

No ale jak mówiłem, bez ogrania nie kupuj - to trochę loteria.

Ewentualnie szukaj używek tych "bezpieczniejszych" marek Cort, Squier, Washburn. Ale mimo wszystko to chyba poszukiwanie nie "porządnej" a co najwyżej "znośniej" gitary. Przy czym niekoniecznie musi być łatwo. :P

• 3 weeks later...

Nie jest to taka zła gitara jak ją malują. Oczywiście, że nie jest to nie wiadomo co. Moim zdaniem dobrze się nadaje do nauki. Niejeden ją zjedzie i tak dalej, ale jest to wbrew pozorom solidne wiosło. Nie musisz się martwić, że coś odleci, albo się wyłamie. Moim zdaniem możesz śmiało inwestować. Jeżeli jesteś początkujący, to powinno Cię ta gitara zadowolić. Miałem taniego Les Paula od Epiphona i chłopacy grającu od dłuższego czasu byli mile zaskoczeni jego jakością. Pewnie też dużo zależy od egzemplarza na jaki się trafi.  

• Upvote 1
  • 2 months later...
  • 6 years later...
  • 4 weeks later...

Czy ta gra ma szansę pojawić się na nowej generacji tj PS5 lub XsX w ramach wstecznej? Posiadając już własną gitę i wzmak chętnie bym kiedyś tam spróbował...

Edited by Czezare
22 minuty temu, Czezare napisał:

Czy ta gra ma szansę pojawić się na nowej generacji tj PS5 lub XsX w ramach wstecznej? Posiadając już własną gitę i wzmak chętnie bym kiedyś tam spróbował...

Lepiej kupić na steamie, bo zawsze mozesz wrzucić sobie customową piosenkę z workshopa, którą ktoś zrobił. Bo na konsolach nie ma wszystkich piosenek, ktore powinny się tam znaleźć.

Edited by oFi
  • Upvote 1
4 minuty temu, oFi napisał:

Lepiej kupić na steamie, bo zawsze mozesz wrzucić sobie customową piosenkę z workshopa, którą ktoś zrobił. Bo na konsolach nie ma wszystkich piosenek, ktore powinny się tam znaleźć.

Pewnie dobrze radzisz, ale ja wątpię czy ta gra "pujdzie" na moim Pentium 4 sprzed 12 lat :D 

• Sad 1

z pudłem gry dodają kabel zebym mogl podpiąć swoją gitare czy musze cos dokupić? W sumie już nie gram na gitarze z 8 lat i ostatnio mnie znowu nachodzi zeby wrocic a w sumie z tą grą pewnie byłoby fajnie.

Godzinę temu, XM. napisał:

z pudłem gry dodają kabel zebym mogl podpiąć swoją gitare czy musze cos dokupić? W sumie już nie gram na gitarze z 8 lat i ostatnio mnie znowu nachodzi zeby wrocic a w sumie z tą grą pewnie byłoby fajnie.

Grę możesz kupić w zestawie z kablem lub kabel osobno.

• Thanks 1
3 godziny temu, XM. napisał:

IMO zajebiscie trudno sie w to gra dla poczatkujacego/zardzewialego grajka. Ja mam najwiekszy problem, ze jak sobie cos plumkam to musze patrzec na progi, a tu trzeba sie gapic na ekran i w sumie na czuja wiedziec co gdzie jest, co dla poczatkujacego jest niewykonalne.

Najczesciej to gierka mi sluzy na kompie za stroik xd

Edited by Soban