Skocz do zawartości

Animal Crossing


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

To zmienili jeśli naprawdę da się odróżnić. Poczekam na niego jeszcze i zobaczę. Na GCN lubiłem gościa bo czekałem na emu nesa a tu jest gorzej od LttC już tam ludzie po tym patencie jeździli na necie. Nie ważne ze dzieł jest kilkanaście to niech pojawiają się rzadziej a nie tak. Znam jednogo gościa co w ciągu 7 lat zdobył wszystkie obrazy w wersji na cuba a grał bez cheatów. Crazy Redd ssie i tyle. Wczoraj miałem do wyboru u niego rzeźbę chyba Valiant się nazywała co to jest też do muzeum?

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Jak odróżnić:

 

Forged Beautiful Statue - The statue has noticeably longer hair which touches the shoulders.

Forged Mystic Statue - The statue has a rounded top to the bust, while the real sculpture is flat on the top.
Forged Valiant Statue - The forgery has bat wings instead of feathered wings.
Forged Gallant Statue - The forgery has the "towl" over left shoulder onto the right shoulder.
Forged Motherly Statue - The forgery has only one child below the wolf rather than two.
Forged Robust Statue - The forgery is holding a miniature UFO rather than a discus.
 
 
Obrazy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki nie wiedziałem że to zmienili. To teraz przy następnej wizycie Redda będę ostrożniejszy. A do uzyskania od Blathersa project works na kafejke 20 ryb i owadów i  1 obraz wystarczy? Czy musze jeszcze na posąg polować?  Mam 80% encyklopedii. Ja chciałem pozostać zielony i samemu odkrywać ale tu tego tyle że sprawdziłem tylko kilka elementów ale np. ryby i owady pamiętam z City Folk i poluje na własna rękę.

PS Już wiem 50 rzeczy danych musi być, o dziwo na razie mi nie daje zlecenia może jeszcze coś mi brakuje czekam na to do perfect town. No właśnie brakuje m obraz do rekonstrukcji muzeum i może jeszcze figura 7 dni od rekonstrukcji zleca eh.

PS. By nie pisać posta nowego jak w Nintendo town przenieść przedmioty do swojego miasta?

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kurde, muszę sobie w końcu kupić Animala i na ebayu znajduję pełno kodów na niego... nie ma nikt takiego kodu i nie chciałby go odstąpić?

 

Jeśli nie, to mogę zarejestrować konsolę z niemieckiej dystrybucji na angielskim clubie i wykorzystać taki kod z angielskiego clubu?

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie czy te owoce tropikalne rosną sezonowo bo np. takie lychee mi się już nie pojawia a jest drzewko? To samo mam z persimmonem :confused: Zebrałem go 3 dni temu by rozmnożyć a dziś wypada dzień kiedy powinien wyrosnąć a go nie ma. 

 

 

PS. Zostały mi do złapania 3 ostatnie łatwe robaczki mianowicie: Bugworm, Mole cricket, Dung beetle.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zorra: wielkie dzięki za odpowiedź, ale dosłownie kilka dni przed tym, jak napisałeś (teraz nie miałem kompa przez dobre 2 tygodnie i dopiero zajrzałem do topicu). Dzięki mimo wszystko ;)

 

Btw: jeżeli ktoś tylko chce odwiedzić, czy coś, to moje dane są podane w topicu z FC, ale dam też tutaj:

2466 - 2277 - 3539. Nie gram zbyt długo, ale trochę rzeczy mam już odblokowanych.

 

Btw, widać ogromny skok pomiędzy Wild World a New Leaf: StreetPass jest spoko, czekam na sfinansowanie Dream Suite, ale kurczę, od razu to lepiej wygląda, można nawet czatować z best friendami, jeśli nie są u nas w wiosce.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem ornate i nic nie ubralem bo nie mialem i w sklepie tez nie bylo. Zobaczymy czy przyjdzie jeszcze, to byl 3 raz.

Zorra: wielkie dzięki za odpowiedź, ale dosłownie kilka dni przed tym, jak napisałeś (teraz nie miałem kompa przez dobre 2 tygodnie i dopiero zajrzałem do topicu). Dzięki mimo wszystko ;)

 

Btw: jeżeli ktoś tylko chce odwiedzić, czy coś, to moje dane są podane w topicu z FC, ale dam też tutaj:

2466 - 2277 - 3539. Nie gram zbyt długo, ale trochę rzeczy mam już odblokowanych.

 

Btw, widać ogromny skok pomiędzy Wild World a New Leaf: StreetPass jest spoko, czekam na sfinansowanie Dream Suite, ale kurczę, od razu to lepiej wygląda, można nawet czatować z best friendami, jeśli nie są u nas w wiosce.

Chetnie zagram online :D

Dzis wieczorem nawet

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ktoś może mi w sktórcie powiedzieć o co chodzi w tej grze? xD

 

wczoraj odpaliłem ją tylko na 10 minut kiedy już praktycznie spałem i mało kumałem, ale ogolnie przyjeżdzam do miasta i okazuje sie że jestem sołtysem xD , postawili mi namiot :P

co dalej? XD (tzn wiem że mam iść potem do ratusza ale pytam ogolnie "o co chodzi jakby" czy to taki symulator hanny gronkowiec walc? :D )

 

aha i jak w tej grze robić save? nie znalazłem takiej opcji i wyszedłem z gry, nawet nie wiem czy sie zapisało czy nie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ogólnie gra polega na tym, że sobie "żyjesz": gadasz z mieszkańcami, których jest cała masa, wielu ludzi ma swoich faworytów, polujesz na owady, łowisz ryby, sadzisz kwiatki, wykopujesz skamieliny i tak dalej. Możesz odwiedzać wioski obcych ludzi lub przyjaciół. Co więcej: dzięki temu, że jesteś burmistrzem, możesz wydawać rozporządzenia (np. że każdy mieszkaniec ma dbać o wygląd wioski itd), albo stawiać nowe budynki (dekoracje lub w pełni funkcjonalne).

 

Namiot, gdy spłacisz u Nooka pierwszą ratę za dom, zamieni się w małą chatkę, którą możesz stopniowo rozbudowywać, upiększać i w ogóle odpicować jak tylko chcesz, zbierając mebelki itd.

 

A, zapisywanie jest ważne, bo jak nie zapiszesz (wciskasz start i wybierasz opcję "save and exit") to pojawia się wredny Resetti (taki kret) i Cię opieprza że wychodzisz bez sejwa.

Odnośnik do komentarza
dzięki temu, że jesteś burmistrzem, możesz wydawać rozporządzenia

 

a moge zwiększyć mieszkańcom ceny biletów miejsckich do 700zł, zbudować metro wzdłuż rzeki, i spowodować wieczne korki?

bo nazwałem swoje miasto warszawa, a postać Hanka xD

 

lubie tego typu gry , ale lubie jak jest dużo do roboty, i zastanawiam sie czy zbieranie robaków, ryb i wykopalisk + stawianie domków to jest napewno dużo rzeczy do roboty?

 

 

ogolnie lubie takie gry jak np survival na wyspie gdzie trzeba zbierać żarcie i różne materiały, zbudowac sobie szałas, dbać o zdrowie i jedzenie postaci itp

 

pewnie sie ejszcze wciągne w AC ale póki co 95% czasu to poki

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wreszcie zacząłem grać. Jest to moja pierwsza styczność z serią. Kurde, gra jest na pewno intrygująca, można się nieźle wczuć w rolę. Kupiłem działkę na dom przy brzegu oceanu, w międzyczasie pozbierałem kilak gruszek i muszelek, pogadałem z 2-3 mieszkańcami (Tiffany spotkałem na wieczornym spacerze), a także odwiedziłem 2 innych mieszkańców w ich domach (reszty nie dało rady, bo już śpią). Chciałem iść do Nooka po to, aby zrobił kosztorys, a także do sklepu, aby sprzedać gruszki i muszelki, no ale jest już za późno - otwierają jutro o 10:00.

 

xDDDDDDDDDDDDDD

 

Kur.wa, przeczytałem to co napisałem i zajeżdża to lekkim autyzmem, ale nie powiem, jestem zaciekawiony tym tytułem i czuję tutaj potencjał na wiele godzin gry. Wczuwa na razie jest.

 

A, no i oczywiście pierwsze co jutro robię rano to odpalam AC XDDDDD.

 

Tych motywów z czasem płynącym w grze jest pewnie więcej, co? Lubie takie rzeczy. Myślałem, że na luzie o 24:00 wejdę se gdzie chcę, a tu psikus.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...